.[ ČeskéHry.cz ].
Hledám vývojáře internetové online hry

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pletron



Založen: 25. 07. 2017
Příspěvky: 1
Bydliště: Dolní Jirčany

PříspěvekZaslal: 25. červenec 2017, 17:47:17    Předmět: Hledám vývojáře internetové online hry Odpovědět s citátem

Ahoj,
již 16 let vyvíjím online hry, jsem autor a provozovatel webových her www.DarkElf.cz a novější www.PanHradu.cz

Mám z poloviny rozpracovanou třetí online webovou hru, grafiku mám hotovou, ale už me to po těch letech vyvíjet samotného z domova nebaví. Sad

Mám vlastní servery, zkušenosti, komunitu hráčů ze dvou mých her, reklamu i šikovného grafika. Úspěch je z poloviny zaručen.

Zde je ukázka grafiky:

http://www.panhradu.cz/i/title/pan_hradu.jpg



Co potřebuji?

Hledám programátora C# a JavaScript/JQuery, který by mi pomohl s touto třetí hrou. Budou to fantasy online několikaminutové arénky, kde bude bitva běžet v reálném čase v prohlížeči! Technologie Microsoft SignalR. Pro úplně základní představu to je něco jako World of Tanks, ale s rytířema, trpaslíkama a skřetama s izometrickou grafikou alá AgeOfEmpires II. Jukněte na www.PanHradu.cz, tu grafiku znovu použiji. Stejně jako u předchozích her je hraní zdarma s dokupováním výhod za kredity.

Zkrátka potřebuji parťáka, který mi s tím pomůže externě, ale ideálem by bylo pracovat na hře spolu v kanclu alespoň 2x týdně. Pokud nám to dohromady půjde, nabízím trvalý plat (OSVČ) či dokonce podíl ze hry.

Neznáte někoho takového z Prahy a okolí?

Moc děkuji za jakoukoliv radu či tip.

Zdeněk Pletka, pletron@volny.cz


_________________
pletron@volny.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna