.[ ČeskéHry.cz ].
Tragédie Ruprechta Falckého
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Diskobolos



Založen: 14. 03. 2017
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 28. duben 2017, 09:03:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Nádhera, držím palec! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 28. duben 2017, 15:05:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Hustý, ani jsem nezkoušel poslední verzi...
Co ta velká ryba? Žere montgolfiéry? Wink
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 28. duben 2017, 18:52:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne že by je žrala, ale dá se jí vplavat do tlamy a pak jí ovládat - ostatně můžeš zkusit Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 29. duben 2017, 09:36:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Počkat počkat, já tu čtu mezi řádky, že se to dá někde zkusit Smile
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 30. duben 2017, 12:39:00    Předmět: Odpovědět s citátem

No jistě, dev verze na Steamu, já už odehrál 5 minut koukám. Very Happy https://ctrlv.cz/JQEe
Jdu zkusit update... jo, dobré to je, ryba je vtipná. Smile A pasažér na balónu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. květen 2017, 08:26:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši, nemáte někdo nějaký historický kostým, ve kterém byste mohli participovat na mojí hře? Posádka balónu je vytvořená živými "herci" v kostýmech, pracovní ukázka, jak to vypadá, je zde: https://www.youtube.com/watch?v=b99iT47vvAg
Tématicky se mi hodí takřka cokoliv od gotického brnění, přes renesanci a rokoko po viktoriánský steampunk)... třeba se tu nějaký šermíř najde ^Praha^
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 26. květen 2017, 16:11:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Hej, to je fakt pěkný! Už jsem dlouho Ruperta nezkoušel, měl bych zase zajít na Steam.
Jo a omlouvám se, že Ti nemohu nabídnout pomoc ohledně historického oblečení. Zkus se zeptat Pokyho.
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 28. květen 2017, 21:36:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je malý sestřih z dnešního pokusu natočit si pár zvířat jako posádku balónu - vůbec pro to neměla pochopení https://www.youtube.com/watch?v=nAcgWws4PW8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 7. červenec 2017, 09:32:28    Předmět: Odpovědět s citátem

už se jenom překládá tahle kniha do všech tří nejdůležitějších světových jazyků

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 11. červenec 2017, 13:49:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsme si o tom psali se Spytihněvem, ale vlastně z toho dám takovej výcuc i sem, třeba se obohatí i někdo kdo to tu sleduje.

Hra mi přijde vtipná a zábavná, hlavně když jsem pak víc pochopil jak to funguje.
Problém je ale v tom, že jsem ze začátku vůbec nepochopil co se po mě chce. A to nemluvím o ovládání, ale o nějakém cíli hry a progresu hrou. Časem mi došlo, že částečné vodítko je ta kronika. Jsou tam skvělé momenty, nebudu spoilovat.

Hodně by mi pomohlo, kdyby mě ta hra trošku nějak sama navedla k tomu co mám dělat. Ideální je, když to je takové to, že mě k tomu přivede, ale já si na to vlastně přijdu sám a mám takovej ten aha pocit a připadám si děsně hustě. Pak jsem měl problém s respawnem, nepochopil jsem, že se respawnuju na stejném místě kde jsem zemřel, takže to na mě působilo celé trochu random a ne jako pevně daný svět (a tahle vědomost je poměrně důležitá). Navrhoval jsem aby kamera odjela (bez prolínačky) a byl tak jasný kontext, ale tam jsou nějaké technické zádrhele se vzdáleností a čištěním enemáků.

Také je otázka, zda tu kroniku nedat při prvním spuštění před hráče přímo, aby jí viděl. Protože přeci jen je v menu a není úplně na první pohled zřejmé jak důležitou funkci plní.

No a pak tam je drobnost závěrem - když uprostřed hry dojdu do kroniky a pak zpět, tak jdu úplně od začátku. Takže se mi něco odemklo v kronice, já byl už bůhví kde, ale musel sem začínat od startu.

Jinak je to fakt pěkný neotřelý a doufám, že buď podaří ten úvod ještě trochu doladit (podle může stačit i málo) a nebo to snad nebude většině zbylých hráčů vadit. Každopádně fakt svěží zážitek!
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 11. červenec 2017, 20:13:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za dlouhý komentář. Problému s nepochopením jsem se trochu obával a rád pošlu Steam kód i dalším zájemcům z tohoto fóra k vyzkoušení.

Musím na stránkách jasně zdůraznit, že se jedná o "arénovou" střílečku (viz. Devil Daggers nebo Luftrausers) - začne bitva a graduje obtížnost dokud nejsi v plamenech. Cílem je dostat se v obtížnosti co nejdál a obsadit co nejvyšší pozici v žebříčku, což znamená zkoušet to dokola od začátku a učit se z chyb. Po uhoření je konec a bitva začíná od začátku (proto ta stmívačka), žádný kontext tam nenavazuje.

Prozkoumávání světa, odemykání příběhu v knize a rozšiřování posádky je jen taková omáčka pro radost a přidaná hodnota, protože to mám rád. Můžeš to dělat kdykoliv místo bitvy nebo se potápět jen tak pro odpočinek, ale není to smyslem hry ani tě k tomu hra nenabádá (dokud se o to nezačneš zajímat např. čtením knihy).

(Ale možnost zobrazit knihu i během bitvy dodělám, vyskakovat kvůli tomu do menu se mi taky nelíbí; a nějaké tutoriálové instrukce po prvním spuštění také vymyslím).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 13. červenec 2017, 22:05:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Jupi jupi Cool
http://store.steampowered.com/app/611850/Tragedy_of_Prince_Rupert/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 25. červenec 2017, 17:25:31    Předmět: Odpovědět s citátem

https://games.tiscali.cz/datum-vydani/v-ceske-balonove-strilecce-tragedie-ruprechta-falckeho-si-zahrajete-za-syna-zimniho-krale-300697
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 25. červenec 2017, 21:27:17    Předmět: Odpovědět s citátem

VODA napsal:
https://games.tiscali.cz/datum-vydani/v-ceske-balonove-strilecce-tragedie-ruprechta-falckeho-si-zahrajete-za-syna-zimniho-krale-300697


Díky za odkaz. Jen je mrzuté, že vydání (zítra) vyšlo na dobu, kdy nVidia vydala vadné ovladače (pro notebooky) a OpenGL hry jsou ve fullscreenu nehratelné (možná se to projevuje jen na win10, ale píšu to sem proto, že se to týká i Sollertie Smile ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 26. červenec 2017, 07:49:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Stejně nikdo ovladače neaktualizuje. A ten, kdo jo, tak ten ví. Gratuluju (předem) k vydání. Dost se tu u každýho novýho screenshotu, nebo videa bavím :-).
_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna