.[ ČeskéHry.cz ].
GDS 2003 - pred 10 lety

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 8. červenec 2013, 10:08:45    Předmět: GDS 2003 - pred 10 lety Odpovědět s citátem

Pred deseti lety bychom meli za sebou prave probehly vikend, behem ktereho jsme absolvovali prvni Ge-De-eSko. No je to doba Smile

Tady jsou nejaky clanky a v nich samozrejme ultimatni fotky Razz

http://plnehry.idnes.cz/gds-2003-8211-reportaz-0m5-/Magazin.aspx?c=A030706_104537_bw-plneHry-magazin_bw

http://games.tiscali.cz/tema/perlicky-z-game-developers-session-2003-19359
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
peshwood



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: 9. červenec 2013, 15:28:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Zamačkávám slzu, to byla snad nejlepší akce, na který jsem kdy byl... Dobrá byla ta techno akce, která probíhala vedle, aby se vůbec GDS mohlo uskutečnit (jestli si dobře pamatuju). Celej víkend jsme kouřili vodní dýmku a kecali o hrách, potkal jsem Martina Klímu a pár dalších lidí, jo, bylo toho hodně. A na fórum jsem se registroval v sobotu večer přes to GPRS připojení v sále. Škoda, že pak zahučela databáze, na to jsem byl pyšnej :)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 9. červenec 2013, 20:29:06    Předmět: Odpovědět s citátem

prej nejlepší akce... nejlepší přece byla kalba na "peshwoodově" chatě... kde tykew vyskočil z okna apod. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 9. červenec 2013, 21:22:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Peshwoodova chata bych rekl, ze je dnes prakticky legendarni Very Happy

Nocni romanticke projizdky na lodicce po rybnicku za svitu mesice - kdo ze tu lodku otocil? Josh. Uz nevim Smile Riva balici Kamilu jestli se nepletu. Ammo po par pivech popisujici vyvoj Mafia2, NDA neNDA Razz - jakejze to byl rok 2004? A samozrejme Tykew vyskakujici z okna..... A naslo by se toho vic, akorat ta pamet uz neni nejlepsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
peshwood



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: 9. červenec 2013, 21:27:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
prej nejlepší akce... nejlepší přece byla kalba na "peshwoodově" chatě... kde tykew vyskočil z okna apod. ;)

Ty byly taky vyborny, i ta pozdejsi na letnim tabore. Klidne bych to nekdy zopaknul. Loni jsem se i ptal na jednom tabore, ale uz meli plno. Kdo vi, jak by to dneska vypadalo :)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 9. červenec 2013, 22:32:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Mela byt akce u Lubora na statku - http://smrcensko.cz/ Ted na zacatku prazdnin. Ale Lubor nejak utichl. Tak treba bude na konci Smile

Jinak ten popis na tom webu nezminuje to nejdulezitejsi co se tam nachazi. Aktualne je tam totiz sidlo jedne organizace. Mozna ste o ni slyseli - Ceske hry o.s. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 9. červenec 2013, 23:56:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Tykew - jeden z najzaujmavejsich ludi akych som mal cest za svoj zivot stretnut Smile...sice to nebolo na ziadnom zraze CH a nie moc dlhu dobu ale zazitky to boli fakt "intenzivne" Smile
Ak sa neuchlasta alebo neutrtka k smrti tak ma pred sebou velku buducnost Smile
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Augi



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 781
Bydliště: Čerčany

PříspěvekZaslal: 10. červenec 2013, 09:05:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Z peshwoodovy chaty si taky pamatuju výlet do retro hospody v přilehlé obci, kde jsem pil nejhorší pivo svého života (Havlíčkobrodský rebel?).

Dobré pak byly ještě chaty u Mrazíka.





Jo a z peshwoodovy chaty je taky moje místní profilovka! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
peterx684



Založen: 27. 01. 2018
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 1. březen 2018, 20:43:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Má někdo k dispozici videozáznam z této přednášky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 2. březen 2018, 09:54:07    Předmět: Odpovědět s citátem

By ma zaujimalo, ako sa ti toto podarilo otvorit v roku 2018 Very Happy Mimochodom, ucastnici, klasici, citate to tu este? Augi? Rado? Zijete, co tak 'pracovny' obed v centre Prahy (teda prazaci, cercanaci a podobne Smile)?
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonewolf



Založen: 17. 02. 2011
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 2. březen 2018, 23:35:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Co bylo onehdá k dispozici ke stažení jsem uploadnul

https://uloz.to/!Jxexn1y4zDZY/gds-2003-zip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peterx684



Založen: 27. 01. 2018
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 3. březen 2018, 14:06:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem tu nový a teprve se rozkoukávám Smile btw. díky za upload, z tohoto roku už to bylo všude smazané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tringi



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: 5. březen 2018, 04:43:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Hned bych se do těch let vrátil.
_________________
WWW | GitHub | TW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Augi



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 781
Bydliště: Čerčany

PříspěvekZaslal: 6. březen 2018, 21:06:01    Předmět: Odpovědět s citátem

pcmaster napsal:
By ma zaujimalo, ako sa ti toto podarilo otvorit v roku 2018 Very Happy Mimochodom, ucastnici, klasici, citate to tu este? Augi? Rado? Zijete, co tak 'pracovny' obed v centre Prahy (teda prazaci, cercanaci a podobne Smile)?
Žiju a jsem už 5 let Pražák Smile Oběd klíďo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna