.[ ČeskéHry.cz ].
Zakládám tým: vývoj mobilní hry na android

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wipygordus



Založen: 07. 03. 2018
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 8. březen 2018, 21:39:22    Předmět: Zakládám tým: vývoj mobilní hry na android Odpovědět s citátem

Jedná se o tower defense strategii s originálními prvky. Chtěl bych pro hru použit vektorovou grafiku. Bližší info o projektu dodám až po projeveném zájmu Very Happy

Nemám vysoké nároky na zkušenosti, sám jsem amatér který který se musí ještě hodně učit, ale hlavní je ten zájem se učit.

Do týmu tedy hledám tyto pozice:

Programátor - C++ nebo java stačí, hru by nemělo být vůbec náročné
naprogramovat

Grafik - jak jsem psal chci použit vektorovou grafiku

Ilustrátor

Já osobně zastávám funkci Game designera, ale v případě že se neobsadí některá z pozic se budu snažit ji nahradit, kromě ilustrátora.

Jedná se o volnočasový vývoj, tudíž nemohu nabídnout finanční odměnu. Po vydání hry ale předpokládám masivní úspěch Very Happy takže si myslím že se práce na projektu časem vyplatí.

Pokud se chcete podílet na Vašem životním projektu tak mě prosím kontaktujte na e-mail: wipygordus@gmail.com


Naposledy upravil Wipygordus dne 12. březen 2018, 20:58:45, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 8. březen 2018, 21:53:00    Předmět: Odpovědět s citátem

A tvoja uloha v projekte je...? Dodas tu vektorovu grafiku, chapeme to spravne?
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna