.[ ČeskéHry.cz ].
Steam prodej - byrokracie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peto



Založen: 01. 08. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: 20. září 2016, 10:53:25    Předmět: Odpovědět s citátem

abuki> Haha, tak to som neskusal.. ale kazdopadne ten telefonat na zrusenie faxu bol v pohode.. dalo sa.. trvalo to asi 5 minut.. samozrejme ta este presviedcaju aby si u nich ostal .. daju ti dokonca 50% zlavu.. ale inak to je bezproblemov.. chudaci keby vedeli ako ich zneuzivame Smile

Urcite lepsie ako volat na danovy urad a cakat kto vie jak dlho.. predsa teta na myfax rozprava so zakaznikom, tak je slusna Very Happy.. kdezto na danovom urade kto vie aka teta by ti dvihla..
_________________
Code or die!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RS



Založen: 21. 02. 2012
Příspěvky: 551

PříspěvekZaslal: 3. červenec 2017, 08:21:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte chcel by som sa v rychlosti opytať, stačí mi vybaviť EIN čislo na súkromnu osobu? Zobere to aj steam? Riešil by som to cez SS-4 formular. Díky!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mnemonic



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: 21. červenec 2017, 12:43:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezkoušel jste se někdo registrovat teď poslední dobou? Mně visí žádost ve stavu "Identity Verification Pending" už asi 3 týdny (oproti deklarovaným 2-7 days), tak by mě docela zajímalo, jestli je to normální.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 21. červenec 2017, 13:41:50    Předmět: Odpovědět s citátem

To se mi stalo nedávno rovněž, když jsem zkusil poctivou variantu, že nemám TIN. Asi po 3 týdnech čekání v "Identity Verification Pending" pak volali zpátky, aby ověřili údaje (taky chtěli kopii občanky nebo pasu) a výsledkem byla obří daň 64%, což jsem si říkal, že musí být chyba.
Vše jsem tedy smazal a začal od začátku podle zdejších rad, jako že TIN mám a místo něj vložil rodné číslo - schváleno hned a daň 0%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mnemonic



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: 21. červenec 2017, 21:08:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm hm, já jsem vyplnil jako TID rodné číslo, poslal jim naskenovanou občanku, a nic. Zkusím je pošťouchnout znova Smile

EDIT: Tak na druhý pokus schváleno okamžitě. Asi ten první mail někde zašantročili. Takže kdybyste to náhodou někdo řešili, tak ne, 3 týdny na verifikaci totožnosti nejsou normální stav.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Raca55



Založen: 03. 07. 2018
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 3. červenec 2018, 15:09:59    Předmět: Odpovědět s citátem

RS napsal:
Caute vsetci rad by som sa poradil ohladom par veci ohladom steamu:

1. Je mozne to riesit aj na zivnost alebo odporucate radsej zalozit sro? Da sa pripadne prehodit zivnost s sro na steam aj neskor ak by predaje ukazovali ze to ma vyznam?

2. Ako je to s platenim dani (zivnostnik neplatca dph ale registrovany pre IC DPH podla paragrafu 7a, alebo sro neplatca dph).

3. Kolko treba ratat ze ostane vyvojarovi z celkovej ceny predaja ked odrata proviziu steamu a US dane ak sa dake platia tam.

4. + Nejake rady alebo odporucania ako postupovat su vitane


Možná se zkus poptat u nějaké účetní společnosti. Ono se často stává, že člověk jenom s logickou úvahou v tomhle nepochodí, ale vyláme si zuby na nějakém špatně napsaném právním nesmyslu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna