.[ ČeskéHry.cz ].
[Android] Cube defender

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
baddeed



Založen: 24. 05. 2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: 12. září 2018, 14:43:27    Předmět: [Android] Cube defender Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěl bych vám představit svoji úplně první hru, kterou jsem asi po dvou letech a jednom kompletním překopání, dotáhl do konce.
Hra je dělaná v Unity a trvalo mi to tak dlouho proto, že když mě to přestalo bavit tak jsem na to půl roku nehráb.

Ještě je třeba doladit nějaké detaily jako třeba, že hra je trochu benchmark na mobily protože některý levly jedou plynule jen na výkonných mobilech.
Na některých zařízeních jsem i pozoroval bugy jako: boss přilítne takovou rychlostí že odlítne někam mimo obrazovku a už se nikdy nevrátí (nechápu jak to dokáže), nebo při střílení do bosse se nějak nechce umírat ostatním nepřátelům kteří prolítají trajektorií střelby. Řešení: přerušit na okamžik (cca 0.001s) střelbu do bosse.

Video
https://www.youtube.com/watch?v=WDqUZ_2KIv4



Odkaz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ales.cube_defender

Je to klasická defend hra ,kde se snažím o to aby to bylo hodně rychlé a chaotické (v pokročilejších levlech).

Nejevíc mi dalo zabrat vymyslet upgrady pro 4 různé zbraně.

Screeny



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna