.[ ČeskéHry.cz ].
Platy v oboru vývoji her
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 765
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 11. leden 2019, 22:43:58    Předmět: Odpovědět s citátem

]semo[: Národní obrození je taková ta doba, kdy vznikala zásadní díla české literatury jako Dobrovského Ausfuhrliches Lehrgebaude der böhmischen Sprache nebo Palackého Geschichte von Böhmen?
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 16. leden 2019, 10:16:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela by mě zajímalo, o jakou Holandskou společnost se jedná...
Jinak herní studio v Plzni by to určitě potřebovalo, prakticky o žádném momentálně nevím.
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micky



Založen: 28. 02. 2008
Příspěvky: 348
Bydliště: Plzeň, Praha

PříspěvekZaslal: 17. leden 2019, 11:46:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky me to zaujalo, ale myslim, ze se muzeme nechat leda tak prekvapit. A mimochodem, z Plzne do Prahy je to momentalne hodina a ctvrt vlakem az do centra. Smile
_________________
https://www.bluepulsar.cz/
https://twitter.com/11thDream_Game/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 17. leden 2019, 17:19:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud jsi přímo z Plzně, cestování do Prahy je v klidu... nicméně když bydlíš ve vesnici, tak už to tak růžové není. Wink
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ciri



Založen: 07. 01. 2019
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 24. leden 2019, 22:19:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se za neaktivitu, každopádně to nakonec vyšlo a publisher to studio bude v plzni otevírat. Tudíž už to není takový tajem a tedy pro ty, co se ptali, co jsou zač, tak je to indie publisher Soedesco.

http://soedesco.com/about/

Aktuálně jsou ve fázi registrování se v ČR, shánění kancelářských prostor a překonávání úskalí české byrokracie. Takže doufejme, že se po cestě nic nepokazí a nakonec se přeci jen otevře. Smile

Datum tedy ještě není stanoven, ale pokud už byste tak věděli o někom, kdo by měl zájem vrhnout se do takto nového projektu dejte určitě vědět.

Co se týče nároků na technické znalosti, mrkněte se přímo na jejich stánky do záložky jobs:

https://soedesco.com/jobs/

Pro začátek především programátoři a ideálně jeden producent, ikdyž to vypadá, že těch je v ČR "veřejně" poskrovnu a spíš se přetahujou v rámci firem :/

A především moc děkuji všem, kteří mi poskytli své cenné znalosti/zkušnosti ať už v diskuzi či přes PM!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 25. leden 2019, 19:20:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za poskytnutí informací.

Chvilku jsem přemýšlel, že bych se přihlásil... ale věta "Work well under pressure and handle multiple tasks" to zazdila. To je zrovna věc, kterou v práci opravdu nechci. Stačí, že už teď je má práce na hraně, co se týče "práce ve stresu". Wink
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 26. leden 2019, 17:20:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Z toho samého důvodu do toho taky nejdu Wink.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ciri



Založen: 07. 01. 2019
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 27. leden 2019, 20:06:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Doufám, že i tak se na mě nebudete zlobit pokud vás oba kontaktuji až bude celý projekt rozvržen do finální formy.
Budu moc ráda pokud si ještě zachováte open mind Wink

Každá společnost stojí a padá s lidmi, kteří v ní pracují, ať už vytvářením produktu nebo služeb a jejich spokojenost se odráží i na kvalitě jejich práce.
Stres je jedna z posledních věcí kterou bychom na kohokoliv chtěli klást vzhledem k tomu, že by to akorát ublížilo výsledku.

V posaném job description jde spíše o to, aby když se blíží deadline se team dokázal semknout dohromady a neházet hned flintu do žita jakmile se něco nepovede.

Soedesco má už mnoho let zkušenosti se zakládáním a rozvíjením společnosti (před tím, než se vrhli na publishing, založili distribution center http://www.globaldistributie.nl/ ) a ani od tohodle nového projektu studia v Plzni nemají nerealistická očekávání. Počítají s počátečními chybami a "growing pains" a jejich přístup je hodně zaměřen na lidi se kterými pracují.

Věřím, že vám to vše může znít až moc lobisticky, za což se omlouvám, ale je to upřímné. Právě díky tomu jaká ta firma je a nakolik jsem je za těch pár let stihla poznat jsem se rozhodla do tohoto projektu jít.

Pokud byste chtěli vědět víc, můžete mi sem kdykoliv napsata PM popřípadě počkat až i já budu mít víc info, tak se vám sama ozvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 28. leden 2019, 08:41:10    Předmět: Odpovědět s citátem

VODA, Ladis: tak je to jen obyčejný job description. Zachovejte si open mind a nějakých growing pains se vůbec nebojte :-).
_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 29. leden 2019, 19:38:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby byly kanceláře v docházkové vzdálenosti U Rytíře Lochoty, aby se tam dalo chodit na polední menu, tak by to za zvážení stálo a to si přiznejme Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
perry



Založen: 28. 07. 2009
Příspěvky: 879

PříspěvekZaslal: 29. leden 2019, 20:04:39    Předmět: Odpovědět s citátem

No to bych měl hodně blízko Very Happy Ale u mě problém vidím v Unity, o kterém vím celkem málo a ty dvě apky co jsem v tom kdysi dělal moc nepočítám Smile
_________________
Perry.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tringi



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: 1. únor 2019, 13:02:34    Předmět: Odpovědět s citátem

VODA napsal:
"Work well under pressure and handle multiple tasks" [...] je zrovna věc, kterou v práci opravdu nechci. Stačí, že už teď je má práce na hraně, co se týče "práce ve stresu". Wink


Přesně. Ačkoliv chápu že je to taková ta obecná fráze, pro mnohé z nás by se před to mohlo dávat trigger warning.

RANT: Každé mé zaměstnání vždycky začínalo v pohodě, jeden úkol, jeden cíl, jedna role (naprogramovat) a času bylo akorát. A končilo 18 hodinami denně v práci, od pocení v saku při řešení absurdit s řediteli kooperujících společností, po šroubování koncového hardware po kotníky v bahně někde mimo civilizaci. Všechno z toho mě bavilo, ne že ne, ale když pak člověk opakovaně od nadřízených slyší akorát "Už můžeme fakturovat?" tak mu dřív nebo později začne v hlavě rašit myšlenka, že když už dělá všechno, tak by ty faktury také mohl sám vystavovat. Jediné čeho lituju je, že jsem to nezlomil dřív.
_________________
WWW | GitHub | TW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 3. únor 2019, 15:33:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si myslim, ze to neznie az tak extremne.

Dobre studio so schopnym producentom, schopnym leadom/seniormi a schopnymi testermi, ktori sa neflakaju, ale makaju, ktori spolu dokazu spravne zhodnotit rizika a napred dohodnut dostatocny casovy buffer a terminy, extremnym crunchom trpiet nebude.

Ja si myslim, ze raz za rok-dva strpiet napriklad 3-4 soboty v jobe, aby sa to doklepalo, nie je az taka vysoka dan za zaujimavy dream-job Smile

Tento stav je samozrejme zlozite dosiahnut hned na zaciatku, to je prirodzene. V pripade, ze by porodne bolesti pretrvavali dlhsie nez jeden projekt, by som ale uz mal oci na stopkach Smile
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 3. únor 2019, 15:41:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Tringi: Nastastie je tvoj rant off-topic! Nic z tohto by sa ti v hernom studiu nemalo prihodit: oblek, faktura, outdoor bahno, klienti, riaditelia inych firiem a ani 18 hodin denne. V pripade, ze nie si riaditel Very Happy
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ciri



Založen: 07. 01. 2019
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 3. březen 2019, 10:29:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po delším tichu sem tu zas Wink

Tentokrát ještě před otevřením pobočky v Plzni máte možnost jít přímo do Holandska, tak pokud byste někdo měl zájem, dala jsem více info do sekce Hledám/Koupím

http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?p=56234#56234
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna