.[ ČeskéHry.cz ].
Heroes of Flatlandia
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vesnican



Založen: 19. 04. 2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 11. prosinec 2018, 19:26:55    Předmět: Heroes of Flatlandia Odpovědět s citátem



Chtěl bych Vám představit naší hru Heroes of Flatlandia, kterou jsme spolu s brachou vytvořili ve volném čase a právě jí vydali. Jedná se o klasickou fantasy turn based strategii, kde máte pod kontrolou své království a postupně prozkoumáváte svět pomocí svého hrdiny nebo jednotlivých armád. Inspirací této hře byli legendarní Heroes of Might and Magic spolu s Age of Wonders. Proto i zde je hráči umožněno ovládat boje mezi armády, Kde k vítězství můžete využít kouzla či speciální ability jednotlivych jednotek. Hra prozatím obsahuje pouze lokální multiplayer, ale do budoucna bychom chtěli přidat i online multiplayer

Hru nabízíme ve dvou verzích, demo které je zdarma, avšak omezeno na jednu mapu s 10ti koly a plnou placenou verzi. Aplikace neobsahuje žádné mikrotransakce. Pouze při případném uspěchu bychom chtěli přidat něco jako DLC s dalšími 2-3 rasy. Každopádně bychom chtěli na hře pracovat i na dále a v nejbližší době přidat kampaň s turorialem.

Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=JyIqjX7bX8A&t=2s

Odkaz na Google Play
demo verze - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.HighlandStudio.HeroesOfFlatlandia
plná verze - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.HighlandStudio.HeroesOfFlatlandia1

Odkaz na App Store(pouze plna verze)
https://itunes.apple.com/us/app/heroes-of-flatlandia/id1445838121?ls=1&mt=8




Děkujem za Vaše názory...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2018, 09:10:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Heroes of Might and Magic jsem měl moc rád. Dobře jste se inspirovali :). A vypadá to, že jste odvedli pěkný kus práce, vypadá to dobře. Grafika sice neni pro mě (nemusím nafouknutý hlavy), ale jinak je čistá a sjednocená. Nakupovali ste, nebo dělali sami, nebo nějaký mix?

Hudba v traileru má slyšitelná zaškobrtnutí, nebo se mi to zdálo? Někde kolem 1:00 jakoby vypadne z rytmu. A ještě tuším někde jinde. A možná vypustit poznámku "lots and lots of enemies...", když se jich tam potom ukáže asi 5 :-). To na mě nepůsobilo uplně dobře.

...taky dělám s bráchou na hře, zatím bez ambicí na vydání. Musíme s tim zas pohnout :-)
_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vesnican



Založen: 19. 04. 2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2018, 10:57:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za názor..

Co se týka grafiky tak je vlastnoručně dělaná... Až na dva modely, které jsem našel na internetu zdarma i pro komerční projekty.

Nn nezdalo se ti to. Co se týka zvuku, tak tam máme celkově dost slabinu, nejen v traileru. Jelikož já i brácha máme spíš hudební hluch než cokoliv jinýho. Navíc ten software ve kterém jsme trailer dělali nebyl moc user friendly, tak je tam ten zvuk napasovany jak to zrovna šlo Smile

Kdyby někoho zajímal průběh vývoje, tak takto jsme postupovali:

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slappy



Založen: 31. 07. 2009
Příspěvky: 169
Bydliště: Zilina

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2018, 13:22:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyzera to super! Dalsie plany?
Ake su pouzite technologie? Planujete ine platfomy (Switch)?
_________________
Skinovane instalatory pre NSIS a Inno Setup, zdarma pre SK/CZ projekty: www.graphical-installer.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vesnican



Založen: 19. 04. 2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 12. prosinec 2018, 15:57:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týká dalších plánů, tak toho máme celkem dost, v první řade to jak jsem psal, tedz kampan a tutorial. Pak by to chtelo variabilnější prostředí ať už bojů tak i světa, simultalní tahy, online multak, vylepsit AI. A v neposlední řadě přidat další rasy, jednotky už máme v celku vymyšlený, teď už je na to mít čas...

Jinak hra je dělaná v Unity, predevsim kvuli multiplatformnosti. Jine platformy jsme zatim moc neresili, premysleli jsem na PC, ale pro velke monitory to nema dostatecne kvalitni grafiku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vesnican



Založen: 19. 04. 2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 27. únor 2019, 21:40:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední měsíce jsme na Heroes of Flatlandia stále pracovali a kromě fixnutí nejrůznějších bugů (děkujeme i Vám kteří jste nás, na ně upozornili mailem) a jsem zvládli přidat tyto vylepšení:

* Tutoriál
* Plnou lokalizaci do češtiny, němčiny a ruštiny
* Odstranění limutu kol v demo verzi
* Ruzné vylepšení hratelnosti
* Zcela novou rasu orků



Také jsme sehnali začínajícího, ale o to šikovnějšího skladatele, s kterým nyní pracujeme na zvukové stránka hry. Spolu s tím začínáme pracovat na kampaňi a multiplayeru a doufáme, že jejich přidaní na sebe nenechá dlouho čekat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 4. březen 2019, 11:00:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela mě to zaujalo, tak jsem si to koupil, ale přiznám se, že jsem to otevřel jednou a pak už se k tomu nějak nevrátil. Ale fandím tomu, Heroes jsem svého času hrál dost a svého času jsem i hledal nějakej uspokojivej mobilní port a nic nebylo (nebo jsem nenašel).

Mát to už nějakej ten měsíc vydaný, jak to zatím hodnotíte? Co vám funguje a co ne?
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vesnican



Založen: 19. 04. 2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 6. březen 2019, 15:20:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda, že tě to nezaujalo na tolik aby jsi se k tomu ještě někdy vrátil.

Zatím není moc co hodnotit.. Sice jsme to vydali už v prosinci, ale zkusili jsme to rozeslat jen do několika redakčních webů a vývojářských fór. Tím jsme skončili a doufali, že se to rozjede samo Smile To se samozřejmě nestalo, ale aspoň jsme získali dost novýho feedbacku.¨
Proto jsme se rozhodli, že než to zkusime inzerovat znovu, přidáme několik věcí, na které nás hráči nejčastěji upozornili a poslední dva měsíce jsme do hry přidali novou rasu, tutorial, plnou lokalizaci do 4 jazyku. Ještě by jsme chtěli přidat zvuky a hudbu a zkusime to znova.

Nejspiše zkusíme oslovit i nějakého distributora, protože vidíme, že inzerovat nam samotným to moc nejde Smile. Nahodou nemate nekdo zkušenosti, jak to chodi s distributorama?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 6. březen 2019, 15:29:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Úplně bych to nebral jako chybu hry, já obecně u těch mobilnách věcí moc nevydržím. Dneska je to s publisherama docela naprd, protože nikdo ti nedá zálohu dopředu (to bys musel něco znamenat) a budou chtít procenta. Tam jde o to kolik vyhádáš, ale je běžný, že chtějí pro sebe 30-50%. No a za tyhle procenta je pak otázka co pro tebe udělají. Záruku nemáš žádnou a oni fungují tak, že mají portfolio desítek takových her, nic neriskují (když jedou jen na procenta) a čekají, která hra se chytne a když se zrovna ta tvoje nechytne, tak to prostě potopí a nic extra pro to dál dělat nebudou, protože mají ve froně dalších x her na zkoušku. A ty máš smlouvu třeba na 2-3 roky a hru zablokovanou, protože publisher ji odepsal a ty s ní nemůžeš nic rozumně dělat. To je ten černej scénář, ale ne zas tak nepravděpodobnej. Takže zkute klidně hledat a oslovit, ale pokud to nebude nějakej solidní vydavatel a nedá vám nějaký rozumný podmínky, tak bych do toho nešel.
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 6. březen 2019, 15:37:05    Předmět: Odpovědět s citátem

A další možnost je PR agentura, ale to je to samý v bledě modrym. Žádná záruka, pravděpodobně slabej coverage, to byste museli zaplatit někoho hodně dobrýho = drahýho a to se vám chtít asi nebude. A ty levný varianty jsou vyhozený peníze.

Spíš vám nezbyde než zkusit dělat nějaký vlastní promo a vymyslet proč a koho by to mělo zajímat a jít na to nějak chytře (já vim to se řekne snadno..). Cíleně oslovovat novináře nebo jiný influencery co hrajou mobilní strategie atp. Já když jsem vydával Under Leaves tak jsem si třeba vyjel kdo psal recenze na Hidden Folks (stejný typ - hidden object hra, která se výtvarně vymyká standardům žánru) a těm lidem cíleně napsal. A zrovna náhodou z toho byl článek na RPS. Druhá věc je, že o tom, že by článek na RPS měl nějakej valnej vliv na prodeje - to se říct fakt nedá. Jediný co nějak významněji funguje je featuring od Apple. A i ten poslední dobou slábne. Holt premiovky na mobily to maj fakt těžký. Ale zas jestli jste to dělali ve volnym čase a nemusíte splácet dluhy, tak cokoli prodáte je pozitivní.
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vesnican



Založen: 19. 04. 2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 7. březen 2019, 00:39:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc děkujem za info, ja jsem si to představoval asi jako Hurvínek válku Smile Každopádně díky, zkusíme pohledat jaký jsou kde přesný podmínky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 7. březen 2019, 09:08:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě k těm publisherům - když dají nějakou rozumnou zálohu, tak to znamená, že tomu věří a že do toho půjdou, protože budou chtít aby se jim to vrátilo, je to pro ně závazek. Ale obávám se, že to se vám jen tak dohodnout nepodaří.

Každopádně dejte vědět jak se to vyvíjí a jak to dopadlo. To co děláte podle mě není klasická splácaná mobilní hra, ale má to alespoň nějakou úroveň a potenciál, tak mě zajímá co se vám z toho podaří vyždímat.
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vesnican



Založen: 19. 04. 2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 8. březen 2019, 10:15:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj určite dám zas vědět, jak to pokračuje..
Ještě teda předtím chceme přidat par nových věcí, než to zkusíme dát dál...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vesnican



Založen: 19. 04. 2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 11. červenec 2019, 18:29:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, po delší době jsme dokončili další větší update, kde jsme přidali další novou rasu - Severské trpaslíky. Snad se bude líbit.





Krom nové rasy jsme lehce upravili i světovou mapu, a nyní by jsme chtěli připravit generátor náhodných map. Uvidíme jak to půjde.
Pro android je nová verze venku, u IOS je již v review, tak věříme že do pár hodin bude schválena a také vydána.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
yuri86



Založen: 27. 09. 2010
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: 12. červenec 2019, 14:17:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to výborně
_________________
www.NOXGAMES.com and www.NOXPLAY.com
www.PuppetSoccer.com - nejzábavnější MS ve fotbale
https://www.facebook.com/noxgames
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna