.[ ČeskéHry.cz ].
Jak propagovat freewarovku?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Business, Vedení projektů a týmů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1552

PříspěvekZaslal: 3. prosinec 2021, 17:52:36    Předmět: Jak propagovat freewarovku? Odpovědět s citátem

Jak zvýšit dosah freewarových her? Kde to, zejména tady v Československu, žije? Na tomto fóru bohužel moc ne.
Vím o FB skupině https://www.facebook.com/groups/GDCczsk

Díky.
_________________
www.FRANTICWARE.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dzejkob



Založen: 17. 08. 2013
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2021, 00:12:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrej dotaz Very Happy Otevřel jsem ten fb odkaz a vyskočila na mě nějaká pracovní pozice a podtím, že "někdo někoho hledá" ... zavřel jsem to a nezkoumal dál. Chtěl jsem si povídat o vývoji her a nedostal jsem nic ... na fb proboha jít nechci. Tenhle způsob mě vyhovuje, že to je mrtvé je bohužel škoda ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 4. prosinec 2021, 11:01:28    Předmět: Re: Jak propagovat freewarovku? Odpovědět s citátem

frca napsal:
Jak zvýšit dosah freewarových her?


Zkusil bych Itch.io a nejlépe bych tam zapekl prohlížečový dosbox (pokud je tématem propagace RCross), ať to jde hrát bez stahování.
Pobavila mě ale facebooková stránka RCrossu, protože mi facebook ohlásil, že se líbí 1 příteli, což mi přišlo jako zhola nemožné, když mám na fb jen jednotky přátel převážně z rodiny a okolí, kde bych u nikoho takový zájem nečekal ani za milion let, takže jsem musel rozklíčovávat, jaký k tomu dotyčný má vztah Laughing

frca napsal:
Kde to, zejména tady v Československu, žije?


Ústřední je teď Discord (není to ale moc dinosauří nástroj)

https://discord.gg/KqEuePVF
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Business, Vedení projektů a týmů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna