.[ ČeskéHry.cz ].
1987-Zootytown
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 28. únor 2008, 17:18:14    Předmět: Odpovědět s citátem

tito100 napsal:
OGI napsal:
.... nevsiml ze se to odehrava v cechach

ono no sa to odohráva na Slovensku Smile


v roce 1987 bylo Československo, takže spokojenost na obou stranách Smile Jen mi ta grafika taky nepřipadá jako domácí Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xena



Založen: 01. 08. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: 28. únor 2008, 20:33:41    Předmět: re Odpovědět s citátem

[quote="tito100Trošku z hystórie:
Programingu sa venujem od 7 rokov. v 7 som spravil prvý kresliaci program v basicu na Amige 1600+ . . . . [/quote]

Uplne OT, sem zil v domeni, ze sem bejvalej hardcore amigista, ale A1600+ slysim poprvy, nebylo by nejaky blizsi info ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tito100



Založen: 27. 02. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: 3. březen 2008, 09:36:49    Předmět: Re: re Odpovědět s citátem

Xena napsal:
.... ale A1600+ slysim poprvy, nebylo by nejaky blizsi info ?

Laughing však to bolo hádam pred 100 rokmi . ani neviem či som napísal dobre názov.
EDIT
no jo. názov som napísal predca len dobre. tu máš fotku tej super mašiny Rolling Eyes http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/26/Leander_Amiga500.jpg/692px-Leander_Amiga500.jpg


Naposledy upravil tito100 dne 3. březen 2008, 09:56:20, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tito100



Založen: 27. 02. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: 3. březen 2008, 09:49:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravým všetkých priazdnivcov.

Prvorade chcem povedať že som priložil 2 priame screey. Ktoré sú však predbežné. nemohol som ešte spustiť naplno databázu ľudí a jej prepočítavanie.

Okladne tej témy k roku 1987.
Čo to som sa pítal mamy. A zistil som že to vlastne vystihuje komunistický režim Embarassed . vy ako hráči sa musíte starať o to aby mali všedci občania prácu, robotu. akurát ma napadlo že to viacej vtiahnuť do témy komunizmu. že spraviť (ako tu už ktosi načrtol) že prevrat sa nepodaril, že zomrelo strašne veľa študentov. a komunisti si začali stavať nové mestá a pestovať si tam komunistov. Hrač by mal vlastne na starosti to, aby neprebehol daľší štrajk, ktoý neprebejne ak budú všetci ˇudia šťastný, budú mať všetcu prácu, bývanie (nemožné Laughing , teda dostť náročné) , bude musieť si dávať pozor aby študenti nerozširovali slobodné názory. a ked na niejakého v registroch natrafí tak naňho pošle VB alebo SIS (či čo to vtedy bolo). pravdaže 1,mája by boli v hre obrovsé májové sprievody. kde by všetci ľudia vyšli do ulíc.

Ale ide o to, či to neni trestné rozširovať komunistické názory. lebo podľa mňa keby som to takto spravil tak by to bolo vlastne čisté podporovanie Embarassed .

rád by som poznal váš názor
vopred vďaka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kula Shaker



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: 3. březen 2008, 10:21:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
Do oci me bije ten HUD...na tom bych jeste hoodne zapracoval.Byla by to skoda to tim soucasnym pokazit protoze grafika(textura, model) domu je paradni.jop a mozna jeste okolni trava.Zda se mi takova moc jednolita.chtelo by to tu zeleno zelenou plochu necim trochu rozrusit
_________________
http://3dcizek.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 3. březen 2008, 10:22:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono mas spoustu moznosti. Nemusis treba politiku resit vubec a udelat proste jen hru. Kdyz udelas vylozene propagaci ksc, tak spis riskujes, ze to nebude nikdo chtit hrat. Ty si totiz muzes vymyslet scela vlastni svet, nejakou alternativni realitu a pojmout ji podle sebe. Mas spoustu moznosti (realny svet, recesi, nadsazku, spokojeny vs drsny svet...)

A jestli chces navod na tu spravne drsnou totalitu, tak doporucuju precist [url=http://cs.wikipedia.org/wiki/1984_(kniha)]1984 od Orwella[/url] Wink Ale pozor je tam spoiler! kniha je lepsi, tak si neprecti, jak to dopadne!
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tito100



Založen: 27. 02. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: 3. březen 2008, 10:45:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Kula Shaker napsal:
Ahoj,
Do oci me bije ten HUD.....
a mozna jeste okolni trava......

jj. s tým hud mám problém od začiatku. máš pravdu. zlým HUD sa pokazý celá hra. lebo to má vlastne hráč stále pred očami. vyskúšam ešte iné štýly. vďaka za názor

ta textura travy neni originál. to je len dočastná Cool už mám asi 10 roznich podkladov. ale grafik sa omílil a dal mi to z alphakanálom a tak som to tam ešte nemohol nahodiť. nabudúce bude Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
devillante



Založen: 14. 08. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: 3. březen 2008, 11:54:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Přijde nový do cely a hned se ptá svých dvou spoluvězňů, za co že tu jsou. "Já jsem nadával na soudruha Kuzněcova," odpověděl první. "Já jsem zase chválil soudruha Kuzněcova," odpověděl druhý a hned připojil otázku: "A proč sedíš ty?" "No, já jsem Kuzněcov."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 3. březen 2008, 13:27:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ten HUD je fakt strasny, ale to uz vies Smile

A este by si mohol dat vsetky texty v hre prepisat niekomu, kto tam nebude pisat ohavnosti ako: Učiteľia alebo Priezvysko... co je moc, to je moc...
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tito100



Založen: 27. 02. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: 3. březen 2008, 13:34:42    Předmět: Odpovědět s citátem

ondy1985 napsal:
Tak ten HUD je fakt strasny, ale to uz vies Smile

A este by si mohol dat vsetky texty v hre prepisat niekomu, kto tam nebude pisat ohavnosti ako: Učiteľia alebo Priezvysko... co je moc, to je moc...

no. to som už písal že som v tom neni dobrý. ale všetky texty načítam do hry kôli tomu externe takže sa to napravý jednoducho (aj sa jednoducho spravý preklad)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 3. březen 2008, 16:26:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Snaž se to celý udržet v té barevnosti, co jsi měl hned na prvním screenu (ten co je na něm napsáno 1987) ... přesně tak bych si to představoval - trochu desaturovaný, trochu "grainy" (zašuměný), ale taky trochu nasvícený sluncem dožluta, s takovým neurčitým nádechem "krásy a naděje".

HUD pak ladit do podobných barev. Hlavně šedá, k tomu nějaká "textura" betonu a oceli ...

Ad trestnost - myslím, že pokud tam nebudeš psát, že KSČ je nejlepší (nebo to musí být s nadsázkou), schvalovat vykonstruované procesy nebo tvrdit, že deportace do gulage je OK, tak to bude v pohodě.
V některých státech je zakázaný zobrazovat komunistické symboly, tak si udělej trochu jiný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna