.[ ČeskéHry.cz ].
samotář

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tatko



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: 4. březen 2008, 09:19:19    Předmět: samotář Odpovědět s citátem

Zdravím všecky
Tak jsem se rozhodl že dám svoji pecku na veřejnou kritiku
už to dělám moc dlouho a leze mi to ušima...Smile)
Posílal jsem to Aleně Varkočkové, ale asi to za moc nestojí protože ji to nestálo za to mi odpovědět? Takže dávám to sem na posouzení?
Je to zatím jen takový surový produkt zatím žádné menu ?

Měl to být původně něco jako ?UGH? ale pak se mi to nějak svezlo do cyklonu..Smile)

Jde o to :
Putovat vesmírem a svážet marťany ze všech koutů na mateřskou základnu?
Skočit přes díru do nějaké oblasti kde je základna nabrat marťany, skočit zase zpátky a vyložit je na mateřskou základnu.
Těch děr je hodně ale základna je zatím pořád stejná..
v ostré verzi bude každá jiná..
Taky jsou tam piráti kteří se tě budou snažit rozstřílet.
Pokud poškození lodi dosáhne 100%hra prostě skončí ještě to není ošetřené..
jakmile vyskočíš jdou po tobě?V podstatě začínáš u mateřské základny a hned jdou po tobě?
Pokud skočíš máš od pirátu klid?
Opravu lodi provedeš jen na mateřské základně.
Dále jsou tam kamery na rozhlížení...1 až 4 vyzkoušej..
Taky je tam výškový auto pilot pgup a pgdown ten je důležitý
protože když nemáš správnou výšku tak se do díry netrefíš...a neskočíš..
ale jde to i bez něho?pokud nejsi moc odkloněný?
vše je podmíněno váhou tj. množstvím pasažéru a tím pádem
větším úbytkem paliva a taky pomalejší rychlostí..

nápověda:
M ...nebo.... pravé tlačítko myši je... mapa

Nápověda H

rychlost je + -

Tři mody:


C: cestování ...je na normální cestovní let

B : boj ....když aktivuješ otevřou se zbraně a můžeš střílet ...zároveň můžeš použít zrychlení SPACE

p : parkování .....je na přistávání když přistaneš marťani ti tam nalezou...a na základně zase vylezou

při parkování pohybuješ raketu klávesami : W S Q Z A D

Dál už nevím takže zkuste ?

http://tatko.silesnet.cz/hra.zip


tu jsou nějaké obrázky pro představu...







tak dík z kritiku..
_________________
lepší jedna po ránu než celý den žádná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Alenka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: 4. březen 2008, 14:36:19    Předmět: Odpovědět s citátem

pche, takhle me verejne pomlouvat Smile ne nadarmo vsem rikam, aby se pripominali a pripominali a pripominali (Dave ze Stormheads a dalsi o tom vi sve). Vazne toho ted mam takove kvanta i do skoly, ze se nedivim, ze mi neco takoveho v mailu zapadne Smile takze sorry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wozembouch



Založen: 03. 09. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: 4. březen 2008, 16:18:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne moc pekne. Testoval jsem jen chvilku, ale urcite se ke hre jeste vratim. Zatim jen hnidy: zmenil bych jmeno archivu i adresare. Pri prepnuti do bojoveho rezimu bych automaticky vypnul autopilota.

Athlon 64 X2 4800+
2GB Ram
ATI Radeon X1250 (integrovana)
Windows Vista business

P.S. Cyclone byla moje oblibena hra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tatko



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: 4. březen 2008, 16:45:39    Předmět: dobra tedy... Odpovědět s citátem

to Alenka...je lepčí tě veřejně pomlouvat než si to jen myslet... Laughing
tak se zkus nějak vyjádřit...at aspoň vím jestli to mám dotáhnout do konce a nebo to vzdát protože už mi ubývá sil... Cool
co se týče toho archívu no to je jen pracovní aj i ten adresář...to jsou malé věci...
co se týče toho autopilota ..to je dobrá připomínka Idea
_________________
lepší jedna po ránu než celý den žádná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 5. březen 2008, 06:00:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi po minute mi to crashlo. Nepodarilo sa mi menit rychlost, nech som skusal ktorekolvek +-. Je tam citelny pokrok oproti minulym pocinom.
Uz si konecne zapol Directional Lighting Twisted Evil
Tiez tam mas lens-flare a na shotoch som videl aj dake particle. Skade si ich splasil ?

Preco mi nejde mysou obzerat sa do vsetkych stran ale iba vlavo/vpravo ?

Bug/featura ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tatko



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: 5. březen 2008, 08:56:34    Předmět: protože... Odpovědět s citátem

VladoR: jsem rád že se ti to aspon trochu líbí...ale kdyby sis přečetl začátek nebo si zapnul help (pismeno H) tak by se ti to líbilo možná trochu víc..
píšu tam např:
že to zatím není ošetřené když máš poškození 100% hra skončí..
v módu parkování ovládáš raketu písmeny ASDWQZ ....(tj.tvůj případ)...
když chceš letět msíš přepnout do módu C =cesta nebo B= boj
a pak teprve funguje pohyb rakety na všecky strany a taky funguje rychlost +-.... Wink Cool Idea
_________________
lepší jedna po ránu než celý den žádná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 5. březen 2008, 09:13:47    Předmět: Odpovědět s citátem

kurnik, to som nepostrehol, ze som default v parking mode, ale ASWD som skusal hned ako nesli sipky - to aj ten parking mode treba aktivovat ?

to, ze to padlo kvoli health=0 je kludne mozne - bolo tam par naletov nepriatelov.

teraz som uz v robote, takze to vyskusam najskor az vecer

Mimochodom - pozadie mas standardny skybox ? Nejake space pozadia s nebulami by som mozno nasiel u seba. Istotne nemam full skyboxy, ale urcite by slo tam vsadit nejaku planetu - hocaky grafik by ti to spravil za hodinku vo photoshope a vysledok by vyzeral hned o 3 triedy lepsie, keby tam bola nejaka nadherna planeta na pozadi namiesto bodiek.
Ked tu niekomu ukazes tento hratelny prototyp, tak si istotne najde par hodin na to, aby ti radikalne vylepsil grafiku niekolkymi skyboxami.

mohol by si hodit nejake info okno po spusteni, ze ako sa to vlastne ovlada - pokial teda mas nieco take spravene v engine - staci jedno okno so zakladnymi info o tom, ze co a ako (mimo klavesy H, myslim). Tebe je uplne jasne, ze co a ako je hra riesena, ale clovek co to prvyraz pusti tomu uz druhu sancu neda, ked sa s tym vobec nepohne.
Preto by bolo lepsie, keby si zacinal level v cestovnom mode a az nejaki dalsi level ti ukazal moznost parkovania - tym nikoho neodstrasis - je to proste klasicka vyukova krivka.

a co sa stalo s tou indoor vesmirnou FPSkou ? To uz si mal v celkom pokrocilom stadiu. Dosla motivacia/trpezlivost ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tatko



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: 5. březen 2008, 10:22:17    Předmět: no Odpovědět s citátem

No ten parking funguje hned ale on je jemny takže on pomaličku nabírá rychlost a pak zase pomaličku ubírá.... to oceníš když upřesnuješ přistání... Smile ono to není moc poznat když se hýbeš pokud nemáš na dohled statický objekt...
pozadí je klasický skybox..ale nějak se sním nemůžu domluvit...ještě s tím musím zamakat jde to ztěžka ale už se mi fakt nehce..
já sem to tu hodil jen jako vlci sežerte mně...protože jsem to poslal Aleně....však si to přečti ...a pak jsem si říkal že to stojí za prd když se ani neozve tak jsem to tu hodil jako že roztrhejte to a seru na to..a proto jsem tam ani nedával nějaký úvod dal jsem tam jen help a tady do fora jsem dal popis .....jak vidím odezva nic moc...
samozřejmě že ostrá verze bude i spořádným helpem popisem mise...atd vše tak jak to má být...

jinak nevím o jaké FPS ještě mluvíš...asi sis mně spletl s někým nemám ve zvyku mít rozdělané x her a jinou jsem neavizoval ...snad sektor XIV ale to je stará věc a ta už dávno vyšla...
_________________
lepší jedna po ránu než celý den žádná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 5. březen 2008, 11:17:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Funguje to. Urcite by som zmenil tie mody tak, ze by si mal v KAZDOM moznost ovladat lod WASD(QA) (ja by som to skor prepisal na WASD dobre, QE otacanie okolo doprednej osi a "hore/dole" na nejake ine tlacidla (napr. DC)).
Celkovo to chce hlavne zasahy do ovladania, nejake lepsie indikatory kde co je a tak. User nechce citat manual s ovladanim a furt premyslat ako sa mu totalne zmeni tych <10 klaves, ked je v inom mode Smile
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 5. březen 2008, 13:29:57    Předmět: Odpovědět s citátem

zkusil jsem to několikrát, ale nikdy se nikam pořádně nedostal, hlavně žádného nepřítele jsem nesejmul, nepřátelé střílí dřív, než je vůbec vidím, takže nemůžu útočit první. Když jsem pod palbou, nenašel jsem žádný vhodný manévry na uhýbání, musím se nechat poškozovat a během toho jen otáčet lodí ve směru nepřítele a střílet (možná to chce cvik nebo přijít na správnou fintu, což se mi nepovedlo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 5. březen 2008, 13:42:13    Předmět: Odpovědět s citátem

tatko: ty srandista ! Ze vraj som si ta pomylil s niekym inym ! Na to zapomen kamo Smile
Presne ten Sektor IV som mal na mysli. To predsa bola FPSka, nie ? Ze davno vysla som netusil. Myslel som, ze na tom z casu na cas este nieco porobis, ale ked uz je to ukoncene, tak OK.

Inak, urobit full 3D ovladanie na styl simulatora nie je az tak uplne easy. Chce to take 3 dni aspon, kym vsetko vychytas - hlavne pocas toho, ako zacnes strafovat a vtedy zacnes plynule animovat naklon lode po Z-osi (Roll) a zrovna vtedy chces strafovat dalej je celkom fun Very Happy Su to veci, ktore cloveka hned nenapadnu, ze ako to vlastne vyzera v 3D (v reale). Az ked zacnes robit, tak si uvedomis, co sa vsetko deje so vsetkymi osami Twisted Evil

Vrelo odoprucam zacat s basic ovladanim a animovane naklony lode (ci uz kvoli strafingu alebo rotacii) nechat az na potom. Sak mozme podebatit cez SS tuna na fore alebo cez maila, ak chces Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna