.[ ČeskéHry.cz ].
Fantastické poklady Pacifiku 1.1
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
one eyed child



Založen: 11. 08. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: 16. březen 2008, 13:45:49    Předmět: Fantastické poklady Pacifiku 1.1 Odpovědět s citátem

Jedná se o titul původně vytvořený pro zahraniční portál nabízející flashovky volně online, lokalizovaný do češtiny a exporotvaný v exe pro české vody freewareu. Princip hry připomíná tituly typu Motherload (či Treasure seas, který vyšel asi tři dny před releasem naší hry a pěkně nám vypekl rybník), vašim cílem je získávat ze dna moře poklady, vozit je zpět do základny a zdokonalovat za ně svou ponorku, popřípadě nakupovat další vybavení. Při cestách ke dnu musíte dávat pozor na ryby, gejzíry, samotný terén.. získavat peníze lze i sbíráním blublin skládajících slovo bonus, ve hře je pár secretů a jiných menších vychtávek.



Pravda je, že gameplay nepatří k těm nejvyváženějším, začátek hry má těžkou prdel, tedy je paradoxně náročnější než její střed. s výlety do dalších odlehlejších jeskyní se však obtížnost opět srovná a začne narůstat.

Stáhnout


Naposledy upravil one eyed child dne 17. březen 2008, 19:04:41, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 16. březen 2008, 15:45:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu těžké, hned na začátku se potopím a než někam doplavu, dojde palivo. Zřejmě (pokud se svět negeneruje náhodně) je potřeba se naučit, kde který poklad je, a pak plout najistotu, protože množství paliva je snad na vteřinu naplánované jet pro první poklady a zpátky, bez možnosti bloudit. Což dobře není, ale i tak to působí chytlavě, určitě to ještě zkusim..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yaqwsx



Založen: 25. 02. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: 16. březen 2008, 18:00:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá hra, akorát je dosti obtížná(dal bych více paliva) a hudba mi tak po 5 minutách už celkem lezla krkem.
Ale ať jenom nekritizuji: Nádherná grafika, až na obtížnost perfektní hratelnost, a velká chytlavost....
Shrnuto: Výborná práce(teda pokud přidáš paliva Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 16. březen 2008, 18:03:57    Předmět: Odpovědět s citátem

...ked uz vravis o tom ako vam vypalili rybnik mohol by som to povedat tiez Smile chvilku pracujeme na flashovine s toho isteho prostredia rozdiel je len ze to je skakacka , hlavny hrdina je bublina ktora vie menit tvary ,striela bubliny a zbiera bubliny Smile ,projekt je vo velmi rannej faze a keby som to pred tyzdnom neukazoval memovi, tak mi to snad ani nik neuveri. www.dataweb.sk/pc/verzia1.jpg ...ako vravim len zaciatok robi sa na tom chvilu a 99% sa zmeni.
aby som nebol totalne ot tak ta vasa vec vypada fakt nice !
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
devillante



Založen: 14. 08. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: 16. březen 2008, 19:35:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to fakt zábavné, ale ten začátek šíleně těžký. Koupím si náhradní nádrž ale ta mě stojí stejně jako 3 poklady, které přivezu. Se tak nějak cyklym.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaemon



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: 16. březen 2008, 20:05:47    Předmět: Re: Fantastické poklady Pacifiku Odpovědět s citátem

Je to problém u mě nebo nejdou koupit šrouby, nákladový prostor a solární m(odul)? Torpeda koupit můžu ale tohle ne :-X

kliknu na předmět dám koupit, peníze se neodečtou jen to udělá zvuk jako bych to koupil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
one eyed child



Založen: 11. 08. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: 16. březen 2008, 21:04:37    Předmět: Re: Fantastické poklady Pacifiku Odpovědět s citátem

Kaemon napsal:
Je to problém u mě nebo nejdou koupit šrouby, nákladový prostor a solární m(odul)? Torpeda koupit můžu ale tohle ne :-X

kliknu na předmět dám koupit, peníze se neodečtou jen to udělá zvuk jako bych to koupil.


je to asi problém obecný, díky za upozornění, něco se nejspíš porouchalo při lokalizaci:)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
one eyed child



Založen: 11. 08. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: 17. březen 2008, 19:17:38    Předmět: Odpovědět s citátem

takže po vašich připomínkách je na webu nová verze 1.1, přináší:

- opravu bugu nákupu v obchodě
- větší nádrž, tedy snížení obtížnosti hry zkraje
- klávesu Q pro nastavení nižší kvality

odkaz na download stejný jako předtím (v prvním postu topicu)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 17. březen 2008, 20:44:00    Předmět: Odpovědět s citátem

one eyed child napsal:
takže po vašich připomínkách je na webu nová verze 1.1, přináší


i po více pokusech archiv nefunkční
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 17. březen 2008, 20:46:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, ten "zip" se musi prejmenovat na "exe"... no nevadi, ze jsem to 3x stahnul Wink

Jinak chybky v ceskych textech (asi vznikalo narychlo?): sebranni, pokod, k zneskodnovani, a pak semtam spatne carky.

Hra je na muj vkus docela tezka (i po updatu Wink), ale zabavna, jeste se k ni vratim
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
one eyed child



Založen: 11. 08. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: 17. březen 2008, 21:08:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
Aha, ten "zip" se musi prejmenovat na "exe"... no nevadi, ze jsem to 3x stahnul Wink



+ díky za upozornění na překlepy, vznikalo to horkou jehlou..
+ nahrán nový zip, těm co se nechce znova stahnovat a nemazali, nezbývá než doporučit metodu rafinovaného mema:)
_________________


Naposledy upravil one eyed child dne 17. září 2010, 08:20:40, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 18. březen 2008, 17:28:47    Předmět: Odpovědět s citátem

OT : Preco je problem so ZIPom ? Preco na FTP mi neberie stahovat napr. priponu ACE, ale ZIP ano (i ked je to tam fyzicky 100 % uploadnute) ? Proste ako keby IE bral len iste pripony. Alebo je to nejakym nastavenim servera ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 18. březen 2008, 18:56:31    Předmět: Odpovědět s citátem

nějak jsem to cca hodinku hrál a zjistil jsem, že ani nevím, co je cílem hry Smile, tak jsem to vypnul.. do té doby celkem fajn, zábavné.. dokud bylo co vylepšovat na lodi..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pietro



Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 18. březen 2008, 19:25:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Houp>>cílem hry budiž vykoupení úplně všech věcí v obchodě(hra nabídne něco navíc), víc neprozradím a už za tohle dostanu od jednookáče držkovou.
Mem>> mám přezdívku dislektik(a sem ten stupidni programator) Wink
a přesto mě to nechali překládat tak je tam holt sem tam chybka
_________________
"Dostatečně pokročilou technologii nelze odlišit od magie" Arthur C. Clarke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 18. březen 2008, 19:32:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Pietro napsal:
Houp>>cílem hry budiž vykoupení úplně všech věcí v obchodě(hra nabídne něco navíc), víc neprozradím a už za tohle dostanu od jednookáče držkovou.
Mem>> mám přezdívku dislektik(a sem ten stupidni programator) Wink
a přesto mě to nechali překládat tak je tam holt sem tam chybka


tak to jsem měl tu navigaci koupit Smile, při první hraním jsem ji koupil a přišla mi k ničemu, tak jsem ji podruhé již nekupoval

EDIT 31:56..Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna