.[ ČeskéHry.cz ].
Projekt abyssus

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
johando



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 29. červenec 2007, 11:18:41    Předmět: Projekt abyssus Odpovědět s citátem

Pokud si pamatujete na hru která se jmenovala hvězdokupa, tak tohle je její zozšířená verze.(těžká betaverze) jde o vesmírnou arkádovou střílečku s pohledu třetí osoby na které jsem začal pracovat abych získal zkušenosti
v oblastni 3d her (zkušenosti které mě chyběly) nyní po půl roce práce jen na téhle věci se už do toho začínám (snad) docela dostávat.
Mám udělany jednoduchý editor na levely takže by hra mohla být i celkem rozsáhlá.
ovládání je myší
Q--přidat rychlost
A--ubrat ryhlost
levé tlačítko střelba

beta něják nekončí tak po sestřelení 7 lodí můžete hru ukončit ESC

soubor je tady
http://www.savefile.com/files/924667
stačí rozpakovat a spustit menu.exe tam se nastavuje citlivost myši a nebo lze myš i invertovat.

co dodat snad jen pár screenů
EDIT: nefungují titulky bohužel

stav
- grafika 80%
- program 95%
- hudba/zvuk 30%











Naposledy upravil johando dne 29. červenec 2007, 14:07:02, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 29. červenec 2007, 11:42:20    Předmět: Odpovědět s citátem

muzes udat nejaky duvod proc nezakladas thread o projektu v projektech? - pravidla jsou stale stejne uz snad pres rok a rozumni lide se jich umi drzet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johando



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 29. červenec 2007, 11:50:37    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom případě se omlouvám, ale řekl bych že když jsem to dal sem pojistil jsem si hned několik věcí. Chápu pravdidla, ale na druhou stranu v popelnici muze byt vse takze nevim v čem jsem je az tak závažně porušil. Pokud ovšem to je až takový prohřešek proti tomuto foru tak thread smažte...

EDIT: jetšě tedy ten důvod, bohužel nemůžu ukázat thread "stalker alternative" ale to co ho pamatují tak ví o čem mluvím...
myslím že oproti tomu je moje popelnicovka nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 765
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 29. červenec 2007, 12:03:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezda se mi, ze by ten thread porusoval nektere z pravidel pro sekci projekty (a i kdyby jo, tak neni problem ten post upravit a dal to nikdo nema zapotrebi resit).
Tim, ze ho hodis do Poplenice se nic moc nestane, ale:
- na projekty je tu specialni kategorie, kterou prochazeji lidi co se zajimaji o projekty
- popelnici nekteri moc nectou, protoze je v ni predevsim odpad. to znamena, ze se o tve hre nedozvedi (navic kdyz ma jeste ten thread takovy nadpis jaky ma, tak bych v nem rozhodne necekal informace o projektu)
- nove thready v popelnici rychle pribyvaji, takze ten tvuj rychle zmizi nekde v propadlisti fora
- nadpis "jen z opatrnosti" moc nenapovida, ze jde o prezentaci hry. Takze pokud nekdo prochazi popelnici jenom namatkou, tak ho muze prejit bez povsimnuti
Proste pokud je tvym cilem informovat o hre (coz asi je, kdyz ji davas sem na forum), tak tim, ze ji hodis do popelnice a navic s dost nejasnym nazvem, ktery nic nenapovida o tom, ze jde o hru, skodis sam sobe a nikomu jinemu...
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
johando



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 29. červenec 2007, 12:32:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře uvědomuju si svou chybu takže pokud by bylo možné thread přeřadit do příslušné sekce a nazvat "projekt abyssus" pro příště budu vědět co namám dělat. Na našem foru právě nejvíce lidí hledí vždy do popelnice tak jsem myslel že to tady je stejné...
a ještě jednou se teda omlouvám moderátorům za přidanou práci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 29. červenec 2007, 12:34:57    Předmět: Odpovědět s citátem

johando napsal:
V tom případě se omlouvám, ale řekl bych že když jsem to dal sem pojistil jsem si hned několik věcí. Chápu pravdidla, ale na druhou stranu v popelnici muze byt vse takze nevim v čem jsem je az tak závažně porušil. Pokud ovšem to je až takový prohřešek proti tomuto foru tak thread smažte...

EDIT: jetšě tedy ten důvod, bohužel nemůžu ukázat thread "stalker alternative" ale to co ho pamatují tak ví o čem mluvím...
myslím že oproti tomu je moje popelnicovka nic


Stalker: Alternative je problem tech co to uverejnili - thread dopadl stejne jako ostatni uverejnene "zmetky" - hry ktere byly v rane fazi pripravy kdy byly jenom fake screeny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quiark



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 816
Bydliště: Chlívek 401

PříspěvekZaslal: 29. červenec 2007, 12:35:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud bude příspěvek v projektech splňovat pravidla (která jsou jasná a ne moc dlouhá), není problém. Imho ti v tomto příspěvku chybí jen informace o stavu vývoje, takže bys ho tam mohl dát. Screenshoty jsou samozřejmě povinné (btw. imageshack je nějak přetížený, trvá to dobu než se to otevře).
_________________
Mám strach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kula Shaker



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: 29. červenec 2007, 12:39:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak asi budu první ke hře.Kosmická modrá mě vždycky dostane,vesmírný simátory taky.No snad jen mrkni na spárování textur planety a zkus vymyslet nějakou super peckovou loď.Klidně bych se inspiroval Vesmírnou pěchotou:).btw kolik detailů si můžeš dovolit v blender enginu?někde jsem slyšel že 3k poly a můžeš mít sebelepší HW ale bude to pomalé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johando



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 29. červenec 2007, 14:03:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Smazána zbytečná citace předchozího příspěvku, používejte Post Reply místo Quote. Díky Mem

Teď to má pod 2000 poly díky skyboxu, ale s tou fyzikou co tam mám si můžu dovolit hodně klidně 10 000 a poběží to i na starší mašině. Taky vykresluje se
jen určitá vzdálenost od kamery.
K těm lodím: Ten design je vlastní a chci aby to tak i zůstalo, mírně jsem se inspiroval stargate atlantis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladik-BigBoss



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: 29. červenec 2007, 18:24:22    Předmět: Odpovědět s citátem

ja tam atlantis nevidim ani trosku. ta lod je naprosto nemastna neslana...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna