.[ ČeskéHry.cz ].
GDS 2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Novinky / Zprávičky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
perry



Založen: 28. 07. 2009
Příspěvky: 879

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2013, 18:42:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Na přednášce V. Geršla jsem byl a nic (resp. ždáný hlouček) jsem nějak neregistroval... akorát toho psa Laughing
Jinak pokud Warhorse splní, co slibují.. tak to bude snad hra století.. kam se hrabe stupidní Skyrim.

Co mě ale tak nějak udivovalo.. proč jsou všichni vždycky nasyslený nahoře někde ? Laughing Já seděl úplně dole / v přední řadě a a) můžu si natáhnout nohy b) výpadek mikrofonu neovlivní to, že půlku neuslyšim, c) vidím pořádně, kdo přednáší Twisted Evil
_________________
Perry.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2013, 19:03:06    Předmět: Odpovědět s citátem

perry: Asi zvyk ze školy Smile Taky jsme si vždycky sedali jak blízko to jen šlo.

Ta malá přednášková místnost byla přecpaná snad u každé přednášky, na které jsem tam byl Smile Ale byl jsem tam teda jen na dvou. A na jednu jsme se nevecpali.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
perry



Založen: 28. 07. 2009
Příspěvky: 879

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2013, 19:23:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Dlaha: V první řadě bylo vždycky volno (já tam byl docela často, hlavně ten druhý den) Very Happy Snad kromě přednášky od "woodyho" z Warhorse

Jako nejhorší mi globálně přišla ta přednáška toho speakera z King.com.. vlastně jsem moc nepobral o čem to mělo bát a vlastně bylo (a nebylo to jazykovou bariérou)
_________________
Perry.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rampage



Založen: 30. 08. 2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: 13. listopad 2013, 20:28:16    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Jinak pokud Warhorse splní, co slibují.. tak to bude snad hra století.. kam se hrabe stupidní Skyrim.


Můžes prozradit něco ohledně tý hry pro ty, co na těch přednáškách od warhorse nebyli? (nechce se mi čekat několik týdnů než budou videa)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Abe



Založen: 01. 10. 2013
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: 14. listopad 2013, 09:44:26    Předmět: gds Odpovědět s citátem

jo kluci to mate recht, priste beru taky misto v predu Smile ohledne Warhorse teda souhlasim, ale urcite maji pred sebou jeste spoustu prace, jsem celkem zvedav kdy se dockame oficialniho oznameni hry, uz se tesim:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 14. listopad 2013, 10:05:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Rampage napsal:
Můžes prozradit něco ohledně tý hry pro ty, co na těch přednáškách od warhorse nebyli? (nechce se mi čekat několik týdnů než budou videa)


Nic konkrétního řečeno nebylo, spíš náznaky. Ale stačí vidět ten způsob myšlení, jaký má Viktor Bocan nebo Dan Vávra. Bylo úžasné vidět jen zlomek jejich génia Smile
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 14. listopad 2013, 10:28:22    Předmět: Odpovědět s citátem

perry napsal:
... "woodyho" z Warhorse


Tyjo, tak to koukám:-). Woody byl můj vzdálenější (pražský) kolega z 2K. To je vidět, jak ti lidi pořád přecházejí mezi studiama.
_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 14. listopad 2013, 19:49:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Workshop 3D grafiky se nahraval. Dokonce na vice kamer vcetne obrazu z Pc. Takze by mel byt! Smile

Prvni rada byla naprosto prazdna (to je ta, ktera pred sebou uz nic nema, takze hrozi kontakt s prednasejicim!!!). Na Tykwovi jsme v ni sedeli ja (prvnich asi 10 minut, pak uz jsem musel jit zas zarizovat) a Tykwova pritelkyne se psem (ktery jak jiste vite, byl i pak predmetem prednasky Razz). Jinak nikdo. Chvili mozna jeste Agile, ktery tam za mnou prisel.

Takto prvni rada vypadala skoro porad, kdyz jsem salem prochazel.

Pokud tam nekdo rusi, tak misto vrhani pohledu, je lepsi vrhnout neco fyzickeho, treba botu Smile Z pohledu organizatoru je tezke s tim neco delat. Verte, ze dobra slysitelnost pro ucastniky je pro nas prioritou. Nekolikrat jsme regulovali hlasitost klukum z Dreadlocks u jejich videa, ktere casto dost rvalo a nasledne jsem chodil do salu overovat jak moc to je ci neni slyset - coz zrovna toto se do salu moc neneslo, ale kolem to bylo slyset po cele chodbe. Hlasitost mikrofonu jsme taky nekolikrat regulovali, aby byla co nejlepsi. Nicmene kontrolovat, ze nekde se nekdo bavi a ostatni rusi uz je podstatne obtiznejsi, ten prostor je velky, takze chodit v kazdy moment ve vsech castech salu a kontrolovat jestli nekdo nerusi se proste neda.

Prednaska Kingu mela jednoho jedineho ciloveho divaka a tim byl Milos Endrle z Geewy. Ktery byl z Kingu patricne nadsen Smile Chapu, ze pro ostatni to asi uplne neni. Ale az vase hra bude mit 10 mega useru kazdy mesic a budete se chtit posunout na 100 a dal, tak se k ni jeste radi na YT vratite. Proti kingum slo v malem salu prave ono investovani, coz byla rozhodne nejnacpanejsi prednaska v malem salu. Nicmene i tak bylo ve velkem sale v tomto bloku vice lidi nez v malem, takze kdybychom to prohodili, tak by to bylo horsi. Na ostatni veci maly sal zas tolik narvany nebyl, takze si myslim, ze jsme to rozdelili docela dobre.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 14. listopad 2013, 19:52:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak k tomu, ze tu (podobne jako v minulosti) neprobehla ihned po akci vasniva debata o GDS. Holt svet se meni a diskusni fora uz mezi vyvojari proste nefrci. Spousta reakci, komentaru, napadu atd. nam prisla na Twitteru. Je proste videt, ze uz se to toci jinde.

Proto, kdo nas jeste nesledujete na Twitteru, tak vzhuru do toho! @ceskehry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalferko



Založen: 29. 09. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: 14. listopad 2013, 23:39:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja po dlhom sledovani som prvy krat na GDS zavital a som velmi spokojny. Vacsina speakerov prijemne prekvapila, skoda ze ten Rami nedosiel.

Mala pripomienka: ten malicky program co bol k dispozicii s menovkou by som spravil obsiahlejsi. Chapem, ze sa to tam ledva zmesti, ale niekedy som si vyberal prednasky aj podla toho, ze kto a z akej firmy ide prezentovat. Nazov prednasky proste nestacil, nezapamatal som si to, a tak som stale ako blbec vytahoval mobil. Moze za to aj moja lenivost, ze som si dopredu nevyznacil co chcem vidiet Smile.

Ak to ale nechcete cpat do menovky, hodila by sa jedna podrobna A4, ktoru si clovek moze zlozit do vrecka, alebo pred miestnostou nastenka s viac informaciami (pri malej sale bola nastenka, ci to sa mi zdalo?).

Kazdopadne well done organizatori, see you next year.
_________________
Moje minihry a ine projekty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tonlicka



Založen: 22. 05. 2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: 15. listopad 2013, 13:45:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky moc!

Programy jsme loni tiskli na format A5 a davali kazdemu do ruky u vstupu, ktery byl rozsahlejsi, ale pak se valeli vsude po prostorach salu a chodeb okolo, asi se to kazdemu nechtelo nosit u sebe, tak to zahodil, proto jsme to letos udelali jinak a strcili rovnou ke jmenovce.
Kazdopadne by se to priste dalo udelat vetsi a vic poskladat, aby se tam vesla i jmena a firmy, ze kterych prednasejicich byli. Smile
Uvidime Smile

Jinak podrobne programy byly vylepene i na dverich maleho i velkeho salu na kazdy den. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Abe



Založen: 01. 10. 2013
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: 15. listopad 2013, 14:26:16    Předmět: worshopy Odpovědět s citátem

to Flash: jen naposledy zareaguji na to ruseni a uz to necham byt.... rozhodne jsem nemyslel aby nekdo kontroloval zda nekdo nerusi, to urcite ne, dle meho by mozna stacilo na uvod vsechny informovat jestli chteji diskutovat tak v budove je opravdu mnoho mist kde by nikoho nerusili,ale jak tak ctu tak vidim ze se problem tykal opravdu jen zadniich rad, bohuzel jsem pri vyberu mista uvazoval jako pri navsteve kina Very Happy jak rikam, priste beru mista v predu Very Happy

Ohledne zaznamu workshopu: Prosim nevis zda se budou uvolnovat postupne stejne jako zaznamy z prednasek? nebo budou nekde nahrany naraz? A neuvazovalo se treba o spesl strance ci mistu nekde na netu kde by byla vsechna videa pristupna naraz a drive jen pro navstevniky GDS? takova moznost si myslim by byla supr.... A zaverem jeste dotaz kdy tedy pripadne muzeme nejake ty zaznamy ocekavat a jak je to domluveny? ceka se jen na zpracovani videa nebo jsou dohodnuty nejaky terminy kdy se muze to ktere video uvolnit?

Rad bych jeste vyjadril svuj obdiv k tem slovenskym capkum jak maji na svedomi hru Lums, podle toho co vypraveli tak to jsou pravy srdcari a preji jim mnoho a mnoho uspechu;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 16. listopad 2013, 17:54:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsechny videa se budou uvolnovat postupne. Neni to z duvodu nejakeho hypovani napeti nebo tak neco, ale z naprosto jednoducheho duvodu - postprodukce tech videi proste trva. Natacelo se na dve kamery hlavni sal, nekolik mikrofonu, plus treti video je primo zaznam monitoru, plus jeste samotne powerpoint prezentace. To vse se bude kombinovat do vysledneho videa - v pripade hlavniho salu (v malem salu je to lehke, ale take zpracovani teprve pripravujeme)

Je seznam priority poradi ve kterem by se mela videa udelat, tak aby nejdriv byla vydana videa divacky nejzadanejsi/nejzajimavejsi.

Kdy presne se objevi prvni videa na netu ted nemuzu rict. Musi se to jeste trochu sladit s games.cz Mozna na konci pristiho tydne, mozna ten tyden dalsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Abe



Založen: 01. 10. 2013
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: 16. listopad 2013, 19:12:26    Předmět: zaznamy Odpovědět s citátem

wau, dekuji moc, tak konkretni informace jsem necekal Smile ale presne tohle jsem si taky myslel, dat vsechny zabery dohromady aby byl vysledek co nejlepsi urcite neni na jedno odpoledne, kazdopadne verim ze vysledek bude 100% stejne jako z GDS 2012.... coz me privadi na dotaz zda se nekde nevali zaznamy z GDS 2011 v lepsi kvalite nez je na youtube? ty jsou totiz v temer nekoukatelne kvalite Sad

A pokud muzu v uvozovkach zde hlasovat, za me urcite no.1 workshopy, potom Warhorse a Mingle games a potom zbytek Cool


A vsech se chci zeptat co rikate na Alza muzeum vystavu? poskocilo mi srdicko kdyz jsem tam videl Sharp mz 800 na kterym jsem jako malej kluk zacinal parit Laughing v tu chvili jako by se mi vratily vsechny ty negativni i pozitivni emoce ktere jsem si prozil u tohoto pekelneho stroje... holt nostalgie je krasna vec Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 17. listopad 2013, 10:59:31    Předmět: Re: zaznamy Odpovědět s citátem

Abe napsal:
A vsech se chci zeptat co rikate na Alza muzeum vystavu? poskocilo mi srdicko kdyz jsem tam videl Sharp mz 800 na kterym jsem jako malej kluk zacinal parit Laughing v tu chvili jako by se mi vratily vsechny ty negativni i pozitivni emoce ktere jsem si prozil u tohoto pekelneho stroje... holt nostalgie je krasna vec Smile


rikame, ze jsem v OL sehnal kontakt, ktery by nam na pristi rok mohl zajistit funkcni atari na kterych se bude dat parit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Novinky / Zprávičky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna