.[ ČeskéHry.cz ].
GDS 2008 postmortem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spark



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 83
Bydliště: Brno & Bratislava

PříspěvekZaslal: 17. září 2008, 01:07:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sme s kolegom dokončili článok ohľadne GDS, nakoniec sa to zvrtlo na toto. Berte to s obrovskou rezervou, nie vždy je dobré písať článok v noci Smile

http://mafia.gamesource.cz/clanky/game-developers-session-08-1-diel/
_________________
AlternativA
Fineway Studios | GDS09 | Game Access
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 17. září 2008, 06:25:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Kuka napsal:
- mozno "kategorizovat" prednasky do miestnosti? napr. v meeting roome 1, 2 atd. budu prednasky pre programatorov, v ostatnych pre designerov.


nelze - prednasky jsou cileny do salu podle velikosti a podle "dulezitosti" prednasejicich
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RuThaN



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: 19. září 2008, 13:16:05    Předmět: Odpovědět s citátem

elf napsal:
RuThaN > neviem presne, na koho prednaske som bol o dizajne (mal take cervene slidy) :

Ne, to byl Alien, mě se jeho výstup, taky moc nelíbil, zvlášť, když mě tam kámoš, tahal jako na přednášku po pokročilé, nicméně jak sem psal, tak u mě to taky žádná sláva nebyla..

Co se týče organizace:
- IMHO 4 přednášky proti sobě jsou moc dvě jako minulý rok, jsou asi ideální
- místo určitě lepší než Rubín, akorát by se možná hodilo někam napsat, co je blízko za obchody a hospody, né všichni pudou jako já na oběd za 2 kila a bude jim stačit jedna bageta
- začátek před 10 je zbytečně vražebnej
- naopak konec v 19:30 kvůli diskutabilní akci v hospodě, moc časnej, myslim, že vše klidně mohlo skončit v 22:00 a začít v 11:00.

Čeho sem si všimnul docela rychle bylo, že na akci bylo dost ženskejch. Jestli tam byly protože dělají hry a nebo se je jen pánové nestydí vodit sebou, už asi nerozseknu. V obou případech jde o určitě o pozitivní jev.
_________________
Im gamedesigner and writer, technology is only tool, important are visions and ideas..
www.ceskemody.cz - české mody na všechny hry / přispějte článkem na herní téma, po exkulsivitě netoužíme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 31. 07. 2007
Příspěvky: 853

PříspěvekZaslal: 19. září 2008, 15:36:12    Předmět: Odpovědět s citátem

RuThaN napsal:
Ne, to byl Alien, mě se jeho výstup, taky moc nelíbil, zvlášť, když mě tam kámoš, tahal jako na přednášku po pokročilé, nicméně jak sem psal, tak u mě to taky žádná sláva nebyla..

Co se týče organizace:
- IMHO 4 přednášky proti sobě jsou moc dvě jako minulý rok, jsou asi ideální


Clovece, potun trochu interpunkci, clovek si makne, nez pochopi, cos chtel napsat Smile.
Abych nebyl OT -- co se tak divam do registraci, tak holky opravdu hry delaji, aspon velka cast Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 19. září 2008, 22:06:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
co se tak divam do registraci, tak holky opravdu hry delaji, aspon velka cast Smile.

hehe, tento rok ich tam veru bolo nejak prekvapivo moc Smile
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna