.[ ČeskéHry.cz ].
Townopolis - postav svoje mestečko
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pcmaster

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008, 12:17:27    Předmět: Odpovědět s citátem

A bola tato ironia podla teba na mieste, alebo je to len pokus o vtip? Very Happy

Kazdopadne chalanom prajem stastie, aby z toho daku korunu ci cent vytrieskali, ked sa s tym tolko namakali a je to pekne!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yossarian

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008, 13:04:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik ze je cena? Me to docela bavilo, a pokud se da platit pres paypal s tim, ze do 5 minut budu mit plnou verzi, tak jim treba tech zminenych 7$ rad dam.
Mem

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008, 13:09:20    Předmět: Odpovědět s citátem

centurion napsal:
Dnes sme Townopolis vydali. Hru si je možné zakúpiť na našich stránkach. Cena je 14,90 EUR s DPH.
Yossarian napsal:
Kolik ze je cena?...

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008, 13:24:50    Předmět: Odpovědět s citátem

A kolik to teda stojí?
VladR

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008, 13:38:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Quiark napsal:
A kolik to teda stojí?
Dost na to, aby si si to nekupil, pokial ta hra nechyti a okamzite po dohrati dema ju musis mat.

Ja viem, ze je to nahrubo neporovnatelne, ale za tu cenu si clovek kupi 1 hru na X360, 1-2 na PS2, resp. cca 3 budget hry na PC Smile
Pravda, hra je to neporovnatelna, ale cena ano Smile

S tymi BFG to naserie, ale taky je zivot. Ako to vyzera na inych portaloch ? Aku mate navstevnost stranok ? Mate aspon 50.000-100.000 unique IP mesacne ? Bez toho sa tazko daju zarobit normalne prachy. Kolko davate do reklamy ?
franz

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008, 14:12:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Způsob propagace by mě také zajímal, případě rovmou můžete přihodit do mlejna: http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?t=1212

btw Wink
centurion napsal:
V minulosti zobrali od nas aj ine a horsie hry.
ondy1985

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008, 14:28:01    Předmět: Odpovědět s citátem

pcmaster napsal:
A bola tato ironia podla teba na mieste, alebo je to len pokus o vtip? Very Happy

To bolo konstatovanie. Akoze dobre, ked sa inspirovali inou hrou, ale nech tu nehovoria o nejakych spinavostiach zo strany tvorcov Build-a-Lotu, ked oni sami nemozu mat ciste svedomie. Postoj BFG a HipSoftu sa mi zda uplne pochopitelny. A cena 15 euro? ROFLMAO... Ako napisal VladR, za tu cenu si mozem kupit hru uplne ineho kalibru dokonca aj pre svoju PS3... Takze good luck Wink

Naposledy upravil ondy1985 dne 8. říjen 2008, 15:15:28, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
centurion

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008, 14:43:19    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Akoze dobre, ked sa inspirovali inou hrou, ale nech tu nehovoria o nejakych spinavostiach zo strany tvorcov Build-a-Lotu, ked oni sami nemozu mat ciste svedmie.

Klonovanie je uplne bezne a momentalne je to takmer jediny isty sposob ako vyrobit hru, ktora sa bude predavat. To nie je o svedomi ale o peniazoch. Ja panom z HipSoftu nebranim aby vydali dalsiu hru a mozno lepsiu ako ta nasa. Ich postoj je z mojho pohladu chory, lebo nan doplatia hraci, krorim by sa tato hra iste pacila. Ved o tom je hospodarska sutaz, ze nech vyhra lepsi vyrobok. Alebo aj ty by si bol spokojny, kebyze jedina FPS dodnes by bola Wolfenstein 3D, pretoze ID soft by nedovolil aby ostatni vylepsovali tento zaner?

Co sa tyka ceny, myslim si ze je adekvatna a uplne bezna v tejto sfere. Iste u nas je to vela ale ja nemozem za to ze tu ludia tak malo zarabaju. Ak by sa tejto hry chytil nejaky tunajsi distributor iste by nasadil nizsiu cenu. Nie je vylucene, ze v buducnosti nevyjde lokalizovana lacnejsia verzia.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VladR

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008, 14:47:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono sa slusi dospecifikovat, ze skupina ludi, co hra aj next-gen hry aj casual je relativne mala, ale nejaky presah tam bude urcite. Tym sa samozrejme riadit neda, ale ked uz, tak pouzit klasicku cenu - $19.95.

Uz velakrat som nekupil shareware hru kvoli vyssej cene a isto nie som sam...
centurion

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008, 14:53:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Aby som bol presny tak hra stoji 14.90 EUR alebo 19.90 USD. Je len na tebe ktoru menu si vyberies pri nakupovani. Pokial budes nakupovat v dolaroch tak ta to pri sucasnom kurze vyjde lacnejsie. Ceny su z DPH co vobec nebyva pravidlo, takze inde vacsinou zaplatis aj tak viac ako tych $19.95. U nas je 14.90 EUR resp. 19.90 USD konecna suma ktoru zaplatis.
VladR

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008, 15:04:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze DPH ste zobrali na seba. Je mile, ze ste dali na vyber menu, to sa casto nevidi.
ondy1985

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008, 15:29:25    Předmět: Odpovědět s citátem

centurion napsal:

Klonovanie je uplne bezne a momentalne je to takmer jediny isty sposob ako vyrobit hru, ktora sa bude predavat.

K tomuto sposobu uvazovanie sa nejdem hadam radsej ani vyjadrovat...

centurion napsal:
To nie je o svedomi ale o peniazoch. Ja panom z HipSoftu nebranim aby vydali dalsiu hru a mozno lepsiu ako ta nasa. Ich postoj je z mojho pohladu chory, lebo nan doplatia hraci, krorim by sa tato hra iste pacila. Ved o tom je hospodarska sutaz, ze nech vyhra lepsi vyrobok.

Ani oni vam nebrania, ale je podla mna celkom logicke nepredavat na rovnakom servri 2 takmer totozne hry. A BFG dalo pochopitelne prednost osvedcenemu originalu, nevidim v tom nic nekale. Nikto vam nezakuje hru vydat inym sposobom, na inych servroch.

centurion napsal:

Alebo aj ty by si bol spokojny, kebyze jedina FPS dodnes by bola Wolfenstein 3D, pretoze ID soft by nedovolil aby ostatni vylepsovali tento zaner?

Pozor, nikto predsa nekritizuje, ze ste spravili dalsiu budovatelsku strategiu. Ale to, ze ste sa az prilis nechali "inspirovat" build-a-lotom.

centurion napsal:

Co sa tyka ceny, myslim si ze je adekvatna a uplne bezna v tejto sfere. Iste u nas je to vela ale ja nemozem za to ze tu ludia tak malo zarabaju. Ak by sa tejto hry chytil nejaky tunajsi distributor iste by nasadil nizsiu cenu. Nie je vylucene, ze v buducnosti nevyjde lokalizovana lacnejsia verzia.

No ked si mozem za tu cenu kupit AAA titul, hoci aj rok stary, neviem kto mrhal peniazmi na toto. Ja urcite nie. Ale to je len vec pohladu... nikdy som shareware hry na PC nekupoval a ani nebudem.

Ale to je vasa marketingova zalezitost. Ja som povodne chcel povedat len tolko, ze je pokrytecke na niekoho ukazovat, ze vypusta zumpu do potoka, a pritom mat osraty vlastny dvor...

EDIT: aby sme sa rozumeli, demo Townopolisu som hral, a pacilo sa mi to, je to fajn oddychovka, ale nekupim si ju. Ale nekupim si ani Build-a-Lot, a ani nic ine, tak to neberte osobne...
centurion

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2008, 15:59:37    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
K tomuto sposobu uvazovanie sa nejdem hadam radsej ani vyjadrovat...

Klonavat sme zacali, pretoze nasa predchadzajuca hra bola originalna a takmer vobec sa nepredavala. Nemohli sme si dovolit dalsi prepadak a tak sme stavili na istotu - to je biznis. Jeden nemenovany vydavatel nam odporucil vyrobit nieco co bude vyzerat ako hra z vtedajsej top10. Tak sme zacali makat na klone.

citace:
logicke nepredavat na rovnakom servri 2 takmer totozne hry

Lenze im sa hra pacila a povedali, ze by ju zobrali, kebyze nemaju strach z HipSoftu. Neviem co im HipSoft povedal, ale zrejme nieco v tom zmysle, ze im nedaju/daju neskor novy Build-a-Lot 3. Chapem, ze HipSoft si chrani svoj biznis, ale nemuseli to robit takto poza bucky. Mne sa ich jednanie nepaci. Do nasej hry som vymyslel kopec novych veci a narobili sme sa s tym dost na to aby nam potom niekto podrazal nohy.

citace:
No ked si mozem za tu cenu kupit AAA titul

Pravda, za tu cenu sa da kupit aj starsia AAA hra, ale to je celkom ina sfera. Prilezitostni hraci nehraju AAA hry. Radsej sa zabavia pri jednoduchsej hre. A preco by nemali za tu zabavu adekvatne zaplatit. Ja osobne tiez nekupujem casual hry. Radsej poriadnu FPS, RPG alebo strategiu.

citace:
je pokrytecke na niekoho ukazovat, ze vypusta zumpu do potoka, a pritom mat osraty vlastny dvor...

Ved prave preto vykrikujeme lebo mame osraty vlastny dvor a radi by sme ho vycistili. Very Happy Ale ako to spravit bez penazi... Nech nas nechaju trocha si zarobit. Very Happy
ondy1985

PříspěvekZaslal: 9. říjen 2008, 11:20:43    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak aspon ze sa na niecom zhodneme Smile

Takze zelam vela uspechov na inych servroch, potencial Townopolis ma.
VladR

PříspěvekZaslal: 9. říjen 2008, 11:50:19    Předmět: Odpovědět s citátem

ondy1985 napsal:
Ani oni vam nebrania, ale je podla mna celkom logicke nepredavat na rovnakom servri 2 takmer totozne hry. A BFG dalo pochopitelne prednost osvedcenemu originalu, nevidim v tom nic nekale.
No az na to, ze realita dnesnych dni spociva v tom, ze portal akceptuje iba par hernych stylov, a z kazdeho zoberie do roka aj zo 50 klonov. Ich cela biznis strategia spociva na tom, ze "vy developeri sa pobite a my zhrabneme prachy tak ci tak", co je vskutku strategia hodna genia.
Oni zoberu aj ine hry, ale budu akurat visiet v katalogu. Bez promo sa k nim nedoklika ani percento uzivatelov, ktori su zahlcovani stylmi ktore poznaju. Tlste Americanky su lenive sa ucit novy styl hry, pokial sa nejedna o blockbuster, takze stale budu smodrchat tie svoje gulicky a "manazovat" restauraciu.

Dovolit si byt originalny je luxus, ktory nie je kazdemu dopriany.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Přejdi na: