.[ ČeskéHry.cz ].
Ve firefoxu mi nejde se přihlásit

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> České-Hry.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 30. leden 2009, 15:05:41    Předmět: Ve firefoxu mi nejde se přihlásit Odpovědět s citátem

Název předmětu je celkem jasný. Údaje zadávám správné. V IE se bez problémů přihlásím. Měl jsem stejný problém i na jiném serveru, kde používají PhpBB( http://www.stm-forum.cz/ ), ale tam mi to začlo z ničeho nic(asi udělali aktualizaci) jít. Ale nezdá se mi, že bych měl být jediný, kdo má tento problém. Firefox používá snad více lidí než jen já.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ladik-BigBoss



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 160

PříspěvekZaslal: 30. leden 2009, 15:20:37    Předmět: Odpovědět s citátem

ja nemam s Firefoxem zadny problem. nemas tam nejaky exoticky plugin?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 30. leden 2009, 15:35:50    Předmět: Re: Ve firefoxu mi nejde se přihlásit Odpovědět s citátem

Houp napsal:
Název předmětu je celkem jasný. Údaje zadávám správné. V IE se bez problémů přihlásím. Měl jsem stejný problém i na jiném serveru, kde používají PhpBB( http://www.stm-forum.cz/ ), ale tam mi to začlo z ničeho nic(asi udělali aktualizaci) jít. Ale nezdá se mi, že bych měl být jediný, kdo má tento problém. Firefox používá snad více lidí než jen já.


ze ty pouzivas nejakej prasackej anti-cookie plugin co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 30. leden 2009, 15:39:15    Předmět: Odpovědět s citátem

mám jen pluginy Java Quick Starter, Linkification, České slovníky pro kontrolu pravopisu.

Cookies mám samozřejmě povolené.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nou



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1047

PříspěvekZaslal: 30. leden 2009, 16:30:24    Předmět: Odpovědět s citátem

ja by som skusil explictne este povolit(zakazat) coocies pre ceske-hry.cz ak sa zakazu tak sa bude session drzat v GET POST poziadavkach a nie v coocies.
_________________
Najjednoduchšie chyby sa najtažšie hľadajú.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 17. únor 2009, 16:14:50    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem se nakonec dočetl odpověď na phpBB stránce..

cookies jsem měl normálně povolené, ale občas se pokazí k dané stránce a nejde se přihlásit(není to problém jen Firefoxu)

tedy pokud někdo narazí na problém, že na na phpBB fóře nemůže přihlásit, tak stačí jen si promazat cookies
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> České-Hry.cz Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna