.[ ČeskéHry.cz ].
Mozart Madness

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
igor



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: 24. srpen 2007, 22:54:17    Předmět: Mozart Madness Odpovědět s citátem

Mozart Madness je mala plosinovka s jednoduchymi pravidly - musite za doprovodu serenady Mala Nocni Hudba pomoct A.W. Mozartovi najit 8 ztracenych not.





Download: ZDE

Hra byla vytvorena pro jednu mistni meziskolni soutez (kde diky nizke ucasti vyhrala Wink ) - byla vyvijena ve spechu a s durazem na jednoduchost - i pres svuj amatersky vzhled a "feeling" riskuji ji zde predstavit Wink


Naposledy upravil igor dne 31. srpen 2007, 21:38:31, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1822

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 01:44:34    Předmět: Odpovědět s citátem

No, nepodarilo sa mi to spustit. Otvorilo sa konzolove okno, na chvilu textove subory ...err... a ...out..., potom sa zavrelo okno a docasne subory zmizli.


Win XP 64 Pro EN, Athlon X2, nV 7600GT, najnovsie drivery...
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quiark



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 816
Bydliště: Chlívek 401

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 08:28:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Stejný problém..
_________________
Mám strach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 09:42:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Ze screenů mi to připomíná Jet Set Willy (kde hrála zase Sonáta měsíčního svitu od Beethovena Wink), takže by to mohlo být dobré, pokud to tedy jde spustit (zkusím odpoledne)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Alenka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 09:43:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě naopak vše fungovalo bez problémů Smile Hra zajímavá, trochu netradiční, ale jak sám přiznáváš, jednoduchá, což je asi tak hlavní, co mi na ní vadilo. Na druhou stranu se celkem zajímavě a rychle střídaly ty prostředí, kterýma jsem procházela, což se mi celkem líbilo Smile A někdy mi dělalo problém trochu nepřesné skákání Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
igor



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 10:01:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za upozorneni. Ted by to (snad) uz melo jit. Zkuste to stahnout znovu (pokud jeste nejste dostatecne znechuceni Wink ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peta



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 154
Bydliště: V prvnim patre hned vedle koupelny.

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 10:02:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Také mi to nefunguje. Ale problém se objevil už při downloadu, respektive při rozbalování archivu. Hlásilo to neočekávaný konec archivu při extrakci souboru moz.mp3. Zkusil jsem nahradit neúplnou mp3ku jinou písničkou a hru pustit, ale nepomohlo to a program spadl, takže tam asi ještě něco chybí, nevím. Zkus udělat nový archiv a nahostovat ho jinde.
_________________
Když je Ti smutno, otoč se tváří ke slunci a všechny stíny padnou za Tebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Franz2



Založen: 19. 08. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 11:49:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Naše jsem jen 2 noty a vzdal to, protože už jsem byl ztracen a zmaten v rozsahlosti a nepřehlednosti te mapy, možná by se hodila do rohu nejaka minimapa nebo navigace, jak daleko a jakym smerem je nejblizsi nota, případne kolik not už mám a kolik zbýva atd.

Ale ovládá se to příjemně a hýbe hezky plynule, to mám rád. Třeba takový Rabittin, je proti tomu dost neohrabaný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
igor



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 11:55:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby tam byla navigace, tak by ta hra byla uz uplne o nicem... i kdyz ted da docela zabrat to posbirat i kydz vis, kde ty noty jsou, ehm...
Hybe se to plynule, protoze to pouziva skeletalni animace (ale 2d, takze je dost omezene, co si muzes dovolit udelat + v mem editoru delat modely a animace bylo utrpeni, proto jich tam moc neni).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 12:30:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se tesil zbytecne, taky mi to nejede (nahodi se jine rozliseni obrazovky, proces mozart bere 100 % cpu, ale nic se nevykresluje ani nic nehraje, vidim stavajici okna ve Windows (sidebar atd.)). Jedina moznost je odstrelit proces. Co s tim Jet Set Willym, je to inspirace?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
igor



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 12:33:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud jsi to stahoval predtim, tak to zkus stahnout ted. Jestli to nepomaha, tak v data/game.gam jsou nejaka zakladni nastaveni obrazu.
O Jet Set Willym jsem v zivote neslysel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 13:31:10    Předmět: Odpovědět s citátem

igor:
Super, vypnul jsem v tom game.gam fullscreen a v okne to krasne jede.

Tak jsem si chvili zahral, nasel 3 noty, hraje se to celkem prijemne, ale minimalne ukazatel poctu not by mohl byt (minimapa ne, to by kazilo gameplay), taky by se hodily nejake jednoduche zvuky (beh, skakani, pad, sebrani noty), a neco, co by ozivilo gameplay (nepratele, nepovinne sbirani bonusu a tim bodove score apod.)

___________________________________

Jet Set Willy, Manic Miner apod. jsou nesmrtelne klasiky z 8-bitu, podle screenshotu to vypadalo hodne podobne (maly clovicek, rozlehle mistnosti, potreba nasbirat nejaky pocet itemu rozmistenych nahodne v levelu, podkresleni hudbou, ale v mozartu je scrolling a ne zvlastni mistnosti), doporucuju mrknout pripadne zahrat nejaky remake, stoji to za to:
http://en.wikipedia.org/wiki/Jet_Set_Willy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vozka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 13:54:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hra mi sice funguje, ale nijak moc mě nechytla. Prostředí je docela nudné, co takhle nějaké nepřátele, jezdící plošinky či jiné věci na oživení? Skoky působí fakt divně, člověk za běhu po plošince zmáčkne mezerník, panáček seběhne, ve vzduchu se odrazí a vyskočí Smile .

Co se Jet Set Willyho týče - koukej si ho zahrát, jinak jako bys nežil Smile . Ačkoliv ze začátku doporučuju možná spíš Manic Minera (prakticky prequel JSW), obtížný je podobně, ale je o něco kratší a hraje se lineárně po levelech (v JSW je jeden rozlehlý svět).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 544
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 24. srpen 2017, 08:54:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se předem za mimořádné otevření starého vlákna, ale je to dnes 10 let od vydání této hry a při té příležitosti bych chtěl autorovi popřát mnoho dalších podobných her Cool

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 544
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 24. srpen 2022, 08:18:57    Předmět: Odpovědět s citátem

15 let a stále jako by to bylo nedávno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna