.[ ČeskéHry.cz ].
Pozice ve vyhledavači, S-rank 70, PR 2

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Web Development
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janorr



Založen: 04. 01. 2009
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: 21. duben 2009, 09:58:37    Předmět: Pozice ve vyhledavači, S-rank 70, PR 2 Odpovědět s citátem

Dobrý den, mám stránky http://hryonline.gravegame.net , jsou optimalizovane na slovo online hry a online hry zdarma, pokud si zadam do vyhledavače na googlu online hry tak jsem 82, při zadání toho stejného na seznamu jsem až 500.

Když sem psal na technickou podporu, tak mi byla doporucena lepsi optmalizace, optimalizaci co pouzivam na tomto webu pouzivam i na dalších 7, ktere se zobrazuje v poradku v seznamu.

Chtěl bych se zeptat, čím to je, protože projekt co neni optimalizovan na kličove slovo online hry, dokonce nema ani nic společneho s online hrama, kromě odkazu na moje stránky je na seznamu 213, při zadani slova online hry, www.gravegame.net . . . Takže každou radu vítám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OGI



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: 21. duben 2009, 11:11:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Janorr: je tomu tak protoze si proste nezaslouzis byt na lepsim umisteni Smile
_________________
******************************************
Don't just create another game, try to tell a story.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Web Development Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna