.[ ČeskéHry.cz ].
převod kódu z .pas do .dpr

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Delphi / Pascal
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pe3czech



Založen: 19. 06. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 19. červen 2009, 15:00:16    Předmět: převod kódu z .pas do .dpr Odpovědět s citátem

ahoj,

našel jsem starý program napsaný v turbo pascalu a rád bych jej použil v delphi, bohužel ještě nejsem na tolik zběhlý, abych dokázal poupravit všechny odlišnosti pascalu a delphi a dle několika zvolených výrazů hledání jsem neuspěl ani na googlu.

prosím, může mi někdo poradit, jak převést programy .pas do .dpr? za jakékoliv odkazy či rady budu vděčný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 19. červen 2009, 17:33:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě nejjednodušší pro tebe bude projít si základy object pascalu (tj. jazyka Delphi) a z toho při úpravách vyjít, mrkni třeba tady: http://delphi.wikia.com/wiki/Object_Pascal

Případně nahraj nějaký kód sem a napiš tady link, můžeme se na to podívat a napsat ti co jde jak přepsat.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Delphi / Pascal Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna