.[ ČeskéHry.cz ].
Rychlosoutěž
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Soutěže
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zgerbiak



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 8. červenec 2009, 10:07:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejaké info čo sa deje?
Nikto neprešiel cez pravidlá? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 8. červenec 2009, 10:09:10    Předmět: Odpovědět s citátem

zgerbiak napsal:
Nejaké info čo sa deje?
Nikto neprešiel cez pravidlá? Very Happy


davame dohromady hodnoceni... nebo nezapomnelo se na vas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 8. červenec 2009, 12:56:10    Předmět: Odpovědět s citátem

zgerbiak napsal:
Nejaké info čo sa deje?
Nikto neprešiel cez pravidlá? Very Happy

Neboj, do tretiho mista bys mel skoncit s prehledem Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 767
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 15. červenec 2009, 21:42:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Dalo to práci, ale podařilo se a vyhlášení je tu. Předně musím říct, že mě překvapila účast. A to jak příjemně (zúčastnili se lidi, u kterých jsem to nečekal), tak nepříjemně (nezúčastnili se lidi, co se ze začátku nejvíc ozývali). Ale co se dá dělat. Účastníci byli tři, a to konkrétně (podle času odevzdání):

Quiark a kolektiv - Agent Vláďa
Hráč v roli agenta musí posbírat všechny diamanty v úrovni, ale přitom si musí dávat pozor, aby ho neviděli nepřátelští agenti.
http://rychlosoutez.ceske-hry.cz/AgentVlada.zip

Mem - AgentTest, aneb Nábor agentů s teplou vodou
Hra na pomezí adventury a simulátoru, cílem hráče je úspěšně složit přijímací testy do tajné organizace.
http://rychlosoutez.ceske-hry.cz/AgentTest.zip

Zgerbiak & Johny.D - Bacteria
Adventura ve 3D prostředí, hráč v roli tajného agenta musí proniknout do laboratoře a získat vzorek vyvíjeného viru.
http://rychlosoutez.ceske-hry.cz/Bacteria.zip

Hry hodnotila Velmi Odborná Komise (TM) ve složení Augi, Řezňa a já. Komise se shodla na tom, že všechny tři hry mají něco do sebe a oceňujeme účast autorů. Pokud jde o pořadí, rozhodli jsme se udělit dvě první místa a jedno druhé až třetí Smile

Na prvním místě se tedy umístily hry
Agent Vláďa - za to, že je asi nejblíže zadaní o pohybu v utajení
Bacteria - za to, že 3D adventuru jsme v rámci rychlosoutěže opravdu nečekali.

Na druhém až třetím místě se umístil AgentTest - za kvalitně zpracované texty, drobné mínusové body za to, že se komise necýťyla býti uražena ani hrubě, ani jemně.


Soutežní hry si můžete stáhnout a podívat se, nakolik hodnocení odpovídají. Na závěr ještě několik poznámek a doporučení ke každé z her:

Agent Vláďa - asi by bylo škoda, aby tu zůstalo jen u téhle varianty. Koncept je celkem jednoduchý a snadno pochopitelný, určitě by stálo za to ho dál rozvíjet a vytvořit třeba nějakou jednodušší casual hru (třeba na iPhone?). Založenou na viditelnosti a na skrývání. Co by určitě chtělo zlepšit, je ovládání a celková plynulost hry. Rychlost otáčení strážců je sice realistická, ale v tomto typu hry vražedná. Možná by hratelnosti také pomohly pravidelné a vypozorovatelné patterny pohybu strážců.

Bacteria - kluci, fakt dobrý Smile Podobně jako u Vládi, asi by stálo za to na hru nezapomenout, vyladit bugy a dotáhnout do normálně publikované verze. Co by šlo zlepšit je grafika (hlavně různé poloprůhledné věci, které místy nejsou úplně příjemné na pohled) a ovládání, které by asi mělo být plynulejší a rychlejší (rychlejší pohyb) - a hlavně by jeden stisk Esc neměl ukončit celou hru Smile Někdy jsem taky měl problém se sbíráním a používáním předmětů, pokud jsem k nim byl příliš blízko. Nevím, nakolik je "engine" univerzální a bylo by možné přidat třeba další úkoly nebo patra laboratoře.

AgentTest - tady asi není co dodat. Snad jen, že text o agentce Kočce si zaslouží zvláštní pochvalu.

Na závěr ještě jednou děkuji všem účastníkům, kterým rozhodně patří věčná sláva (alespoň 10 minut od publikování tohoto příspěvku). A pokud jde o ostatní, doufám, že se zúčastníte příštího kola soutěže, které podle nálady bude (nebo nebude) na přelomu září a října.
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 16. červenec 2009, 09:36:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulace vítězům, vývojářské deníčky byly dobré počteníčko Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 16. červenec 2009, 10:19:14    Předmět: Odpovědět s citátem

mně funguje jen AgentTest Smile deníky dobré
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 16. červenec 2009, 11:25:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne funguje vsetko, ale test z cestiny v AgentTest som nezvladol, a to som si bol skoro isty, ze to mam spravne... nakoniec som skusal vsetky mozne kombinacie, ktore mi davali zmysel a nic ... (zeby bolo spravne bizte? Smile)

Bacteria mi nielen ze isla strasne pomaly (5 fps) ale este tam evidentne chybali nejake textury.


AgentVlada jednoznacne ruluje, ale ovladanie je na moj vkus trochu divoke Smile
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1822

PříspěvekZaslal: 16. červenec 2009, 11:50:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne bacteria fachala normalne, aj dost rychlo. Bol som tym prekvapeny. Ale potom (tak po 15 minutach behania hore dole) som nevedel najst asi druhu kartu ci co a ked nebola fakt nikde, tak ma to prestalo bavit. Ale dost ma tento pocin prekvapil!

AgentVlada super, akura to je dost tazke, ked sa tie mrdky otacaju tak rychlo Very Happy

A Memov grammar-nazi test... no-comment Very Happy ROFL.

Gratulacie a zavidim. Holt, ak sa nachadzam tyzden mimo kompu a reality, tak sa tazko stiha nejaka rychlosutaz.
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zgerbiak



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 16. červenec 2009, 11:53:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiež gratulujem všetkým zúčastnením.

Agent Vláďa - Bolo to na moje reflexi troxu ťažké. Prešiel som len prvý level Laughing
AgentTest - večšinu hry som len čakal kým sa pohnem z prvej obrazovky, zakaždým som prešvihol začiatok testu Smile . Test som nemal šancu spraviť. Very Happy

ondy1985 - 5 fps? čo máš za komp? Mne to ťahá 50-60 na priemernom notebooku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 16. červenec 2009, 12:20:20    Předmět: Odpovědět s citátem

pcmaster napsal:
Mne bacteria fachala normalne, aj dost rychlo. Bol som tym prekvapeny. Ale potom (tak po 15 minutach behania hore dole) som nevedel najst asi druhu kartu ci co a ked nebola fakt nikde, tak ma to prestalo bavit. Ale dost ma tento pocin prekvapil!


a maily ctes? Smile - v PDAcku je dost informaci o tom kde tu kartu najit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 16. červenec 2009, 12:22:03    Předmět: Odpovědět s citátem

I ode me velka gratulace vsem

Memuv cestinsky mega test jsem zvladl (u nekterych otazek jsem tada musel dost tipovat Smile ). Jenze pak prisel test na reakce, kde to hodilo vyjimku (jeste ze pisu bez diakritiky Smile ) a tam jsem tedy skoncil.

Sbirani diamantu bylo sper (jen ten posledni level jsem nedal), ale napoprve to nejak neumelo najit zvuk, zaskripalo to a spadlo. Kdyz jsem to pustil podruhe, tak uz vse fungovalo.

I virus jsem uspesne nasel. Moc chvalim grafiku, na rychlovku je to fakt super Wink
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1822

PříspěvekZaslal: 16. červenec 2009, 12:36:28    Předmět: Odpovědět s citátem

rezna napsal:
pcmaster napsal:
Mne bacteria fachala normalne, aj dost rychlo. Bol som tym prekvapeny. Ale potom (tak po 15 minutach behania hore dole) som nevedel najst asi druhu kartu ci co a ked nebola fakt nikde, tak ma to prestalo bavit. Ale dost ma tento pocin prekvapil!


a maily ctes? Smile - v PDAcku je dost informaci o tom kde tu kartu najit

Samozrejme, ze citam. Hladal som ju tam, kde to pisal mail a nenasiel som ju Sad
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 16. červenec 2009, 14:01:02    Předmět: Odpovědět s citátem

zgerbiak napsal:

ondy1985 - 5 fps? čo máš za komp? Mne to ťahá 50-60 na priemernom notebooku.


mam podla mna priemerny notebook Smile

Intel C2D 2.0Ghz
3 GB RAM
Ati Mobility Radeon HD 3450 256MB
Windows 7 RC1

EDIT: len by som chcel podotknut, ze Bioshock ci Dead Space v pohode slapu na 20-30 fps Smile tak netusim, co za spomalovac sa ti tam podarilo nakodit Smile

EDIT2:
Usetrim Memovi pracu, aj tak sa nudim Smile
zgerbiak napsal:
Tiež gratulujem všetkým zúčastnením.

...na moje reflexi...

...večšinu...

_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
zgerbiak



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 16. červenec 2009, 14:23:58    Předmět: Odpovědět s citátem

To ja mám Intel C2D 2.1 Ghz, 2GB RAM, Quadro nvs 140M 128 MB, Win XP.
Zrejme to bude ovládačom grafickej karty.
Blender má s Ati menšie problémy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 16. červenec 2009, 14:47:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Hergot chci zkusit tu Bacteriu, šlo by nějak vyřešit patchem? Smile Hra se spustí, vidím modrý tunel v super grafice, slyším zvuk a asi po 2 vteřinách chůze vyskočí SDL_app instrukce na adrese xxxx nelze provést operaci written Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Soutěže Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna