.[ ČeskéHry.cz ].
Detekce kolizí mezi dvěma trojúhelníky

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Fyzikální modely
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laethnes



Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: 29. srpen 2009, 15:39:09    Předmět: Detekce kolizí mezi dvěma trojúhelníky Odpovědět s citátem

Asi mě teď budete nenávidět, ale mám problém - jak spočítat detekci kolizí dvou trojúhelníků? Ano, zkoušel jsem hledat na Googlu, ale mám několik problémů - jednak i po několika letech praxe mám problém zadat klíčové slova správně a jednak to na mě chrlí poměrně složité algoritmy, přičemž vím, že kdysi jsem jeden viděl, ale nemohu ho najít - vím, že to bylo řešeno přes determinanty vektorů mezi body, že to bylo strašně jednoduché a jen sčítání a násobení.
Neví, prosím, někdo
- tuto metodu
- stránku, kde by taková metoda byla popsána
- způsob, jak se toho dohrabat

Díky a omlouvám se za tak dementní otázku...

(Zkoušel jsem hledat na českém webu, anglickém webu a v samotných některých fórech, včetně tohoto a hledám už druhým dnem.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Weny Sky



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 241

PříspěvekZaslal: 29. srpen 2009, 15:54:06    Předmět: Odpovědět s citátem

http://softsurfer.com/Archive/algorithm_0105/algorithm_0105.htm#Triangle-Triangle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Laethnes



Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: 29. srpen 2009, 16:03:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Weny Sky napsal:
http://softsurfer.com/Archive/algorithm_0105/algorithm_0105.htm#Triangle-Triangle


Díky Wink. (Ale louskat to budu asi tak den :3 (ano, vím, že o průniku dvou trojúhelníků vypovídá jen ten jeden odstaveček) )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Fyzikální modely Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna