.[ ČeskéHry.cz ].
Prcman

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZeRoCoOl



Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2009, 16:10:44    Předmět: Prcman Odpovědět s citátem

S radostí Vám oznamuji vydání vůbec první hry z dílny Advanced Developers.



Prcman je hra mírně inspirována již legendárním Pac-manem, ve kterém jste sbírali kostičky, v lepší případě kolečka a pronásledovali Vás různě barevní nepřátelé. Prcman se ale od Pac-mana radikálně odlišuje tím, že místo sbírání kostiček či koleček, zde musíte znásilnit co nejvíce takzvaných "Prcgirl" a přitom si dávat pozor, aby Vás nedostihli zákeřní Gayové, kteří jakmile se jim dostanete pod ruku, tak s Vámi zatočí.

Ve hře je pro Vás připraveno pět originálních levelů, avšak díky integrovanému level editoru si lze bez problému vytvořít svůj vlastní a originální level, který bude přesně podle Vašich představ.



Jak výběr položek v menu, tak samotné ovládání hlavní postavy je řešeno stejně jako v klasickém Pac-Manovi, tudiž šipkami na klávesnici.



Jelikož každý má rád něco jiného, tak je možnost si do hry nahrát svou vlastní hudbu, která se bude přehrávat při hraní Prcmana. Hudbu nahrávejte do složky "msc", kde vytvoříte složku "levels" a do ní nahrajete libovolnou hudbu dle Vašeho gusta. Formáty hudebních souborů ovšem musí být .ogg či .wav



Prcman je naprogramován v programovacím jazyce C a je zhotoven pro operační systémy Windows XP/Vista/7. Pro operační systémy Linux bude zhotoven v brzké době, neboť se naskytli měnší technické problémy s verzí pro Linux a tak musel být odložen (datum vydání Linuxové verze je stanoveno na 20. září 2009).



Screenshot 1: http://advanceddevelopers.ic.cz/wp-content/2009/08/Prcmanscr1.jpg
Screenshot 2: http://advanceddevelopers.ic.cz/wp-content/2009/08/Prcmanscr2.jpg



Stahovat můžete zcela zdarma plnou hru na následujícím odkazu (pouze pro Windows):

Odkaz pro stažení Prcman 1.0: http://advanceddevelopers.ic.cz/ad/prcman/Prcman.exe

Zdrojový kód: http://advanceddevelopers.ic.cz/ad/prcman/prcman.tar.gz

Nové - Prcman Linuxová verze: http://advanceddevelopers.ic.cz/ad/prcman/prcman.tar.bz2.tar


-
Stránky Advanced Developers: http://advanceddevelopers.ic.cz/
-


Naposledy upravil ZeRoCoOl dne 21. září 2009, 18:18:38, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2009, 16:30:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Když se tak dívám na zdrojáky, tak docela se vyžíváš v technice copy&paste&edit Wink. Tyhle věci řeším cyklem a větví se jen ta malá lišící se část (nicméně taky jsem začínal). Jinak graficky to vypadá pěkně, spustit to zkusím později.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeRoCoOl



Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2009, 16:48:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Ladis napsal:
Když se tak dívám na zdrojáky, tak docela se vyžíváš v technice copy&paste&edit Wink. Tyhle věci řeším cyklem a větví se jen ta malá lišící se část (nicméně taky jsem začínal). Jinak graficky to vypadá pěkně, spustit to zkusím později.


Děkuji za ohlas, jinak dotazy ohledně programové stránky směřujte na Sonica (někde se tu potuluje Smile ).

Já jsem se zabýval grafikou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sonic



Založen: 19. 01. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2009, 16:54:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Ladis napsal:
Když se tak dívám na zdrojáky, tak docela se vyžíváš v technice copy&paste&edit Wink. Tyhle věci řeším cyklem a větví se jen ta malá lišící se část (nicméně taky jsem začínal). Jinak graficky to vypadá pěkně, spustit to zkusím později.

No to je můj první větší projekt, nikdy jsem nic "tak velkého" neprogramoval a spoustu věcí jsem si chtěl vyzkoušet (a měl jsem i trochu naspěch). Ale jsem rád za každou připomínku, příště se polepším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeRoCoOl



Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 21. září 2009, 18:16:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle slibu byla vydána Linuxová verze Prcmana.
Více informaci a download na: http://advanceddevelopers.ic.cz/?p=197
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
uiii



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 251

PříspěvekZaslal: 21. září 2009, 18:38:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Je zkompilovany pro 32 nebo 64 bit? Ja mam 64 bit a vypise to chybu: Výjimka v pohyblivé řádové čárce (SIGFPE)

No asi to nebude problem ty binarky, pac jsem to zkousel zkompilovat ze zdrojaku - kompilace probehla OK, ale pri spusteni vybehla stejna chyba

EDIT: Jeste bych mel dodat, ze chyba vyskocila az po tom co se zobrazil splash screen

EDIT: chyby byla u me, uz to fajci
_________________
Twitter


Naposledy upravil uiii dne 21. září 2009, 20:36:58, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeRoCoOl



Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 21. září 2009, 19:51:55    Předmět: Odpovědět s citátem

uiii napsal:
Je zkompilovany pro 32 nebo 64 bit? Ja mam 64 bit a vypise to chybu: Výjimka v pohyblivé řádové čárce (SIGFPE)

No asi to nebude problem ty binarky, pac jsem to zkousel zkompilovat ze zdrojaku - kompilace probehla OK, ale pri spusteni vybehla stejna chyba

EDIT: Jeste bych mel dodat, ze chyba vyskocila az po tom co se zobrazil splash screen


Primárně je pro 64 bit, ale funguje i na 32 bit Linuxu. Omlouvám se, ale řešení této chyby ti musí podat až Sonic, který přijede v pátek.
Podívá se na to a určitě ti sem podá řešení problému (Nejsem programátor a ani Linux nemám, proto ti nemůžu já pomoci).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nou



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1047

PříspěvekZaslal: 21. září 2009, 20:05:21    Předmět: Odpovědět s citátem

uiii prikaz file asi nepoznas co? EDIT: file rozoznava samozrejme omnoho viac.
kód:
file prcman
prcman: ELF 64-bit LSB executable, x86-64, version 1 (SYSV), dynamically linked (uses shared libs), for GNU/Linux 2.6.18, not stripped


inak mne funguje fajn.
_________________
Najjednoduchšie chyby sa najtažšie hľadajú.


Naposledy upravil nou dne 21. září 2009, 20:19:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
uiii



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 251

PříspěvekZaslal: 21. září 2009, 20:14:36    Předmět: Odpovědět s citátem

nou napsal:
uiii prikaz file asi nepoznas co?


No neznal jsem ho, dik to se muze hodit Wink
_________________
Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
uiii



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 251

PříspěvekZaslal: 21. září 2009, 20:35:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dobry, v programu chybu nemate. Chyba bylo u me. Mel sem nejak podelanej zvuk celkove - reboot a uz to fajci Smile
_________________
Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 21. září 2009, 20:49:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm tak binárka je skutečně 64bit, takže ji na svým 32bit Linuxu nespustím (předpokládám, že jedinej důvod byl, že jste neuměli v 64bit Linuxu vytvořit 32bit binárku). Zkompilovat ze zdrojáku to jde ale v pohodě, takže pár poznámek ke hře: (1) nefunguje standardní ukončovací zkratka Alt+F4, (2) zvuk mi chraptí, dokud nepřepnu na 44 kHz/Stereo (není důvod dnes nastavovat nižší kvalitu mixování), (3) zvýrazněné tlačítko v menu není téměř poznat, a to mám dobrý LEDkama podsvícený displej.

EDIT: Ten zvuk u mě může taky být ovladačem. Třeba je zvláštní, že mi chraptí, když ve hře dám Mono, a je to ok, když dám Stereo, přitom mám jen mono reprák v notebooku, takže mi to driver stejně převede na Mono Smile.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna