.[ ČeskéHry.cz ].
Problem se SVN v NetBeans

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Java / J2ME
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenda



Založen: 03. 09. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: doma

PříspěvekZaslal: 2. září 2009, 21:19:22    Předmět: Problem se SVN v NetBeans Odpovědět s citátem

Snazim se zprovoznit Subversion klienta v NetBeans - budu ho pouzivat pouze na jednom pocitaci a pouze pro muj vlastni projekt, takze k repozitari chci pristupovat lokalne (bez pouziti serveru) pomoci "file:///...".
Mam ale nasledujici problem:
Po zadani cesty k repozitari v NetBeans (treba kdyz chci importovat projekt) mi po zadani adresy ve tvaru (adresa repozitare je C:/svn-repo) file:///C:/svn-repo ohlasi chybu, a to nasledujici:

kód:


org.tigris.subversion.javahl.ClientException: Couldn't open a repository
Unable to open an ra_local session to URL
Unable to open repository 'file:///C:/svn-repo'
Unsupported FS format
Expected FS format between '1' and '3'; found format '4'



Repozitar existuje (vytvoril jsem ho pomoci "svnadmin create").

Pod linuxem na jinem mi pocitaci mi lokalni pristup k repozitari z NetBeansovskeho klienta funguje spravne.

Tento problem mam pod Win Vista Business, verze NetBeans je 6.5, verze SVN 1.6.5.

Verzi pluginu pro Subversion v NetBeans mam 1.4.3.


Na internetovych forech jsem sice tento problem uz videl resit, ale zadne z reseni mi zatim nepomohlo/nebylo realizovatelne...

Nevite nekdo, jak na to ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radix



Založen: 23. 08. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 3. září 2009, 11:26:39    Předmět: Re: Problem se SVN v NetBeans Odpovědět s citátem

Ahoj, taky mam lokalni svn, ale k repozitari pristupuji napr. takto: svn://localhost/projekt/trunk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
radix



Založen: 23. 08. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 3. září 2009, 11:28:18    Předmět: Re: Problem se SVN v NetBeans Odpovědět s citátem

a jo nechces pouzivat server, sorry, tak to nevim:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
radix



Založen: 23. 08. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 3. září 2009, 11:36:41    Předmět: Re: Problem se SVN v NetBeans Odpovědět s citátem

ale uprimne bych se nezdrzoval problemama, stahl bych treba http://svn1clicksetup.tigris.org/ jednoduche a pod windows a muzes hned pracovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
backgen



Založen: 21. 08. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: 3. září 2009, 11:44:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna kecam blbosti ale co zkusit smazat to jedno / na zacatku jak tam mas file:/// tak to zkusit prepsat na file://
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1822

PříspěvekZaslal: 3. září 2009, 12:39:40    Předmět: Odpovědět s citátem

hej... a funguje ti ta tvoja file:/// url aj cez repo-browser, ktory je sucastou windowsoveho klienta svn? (pravy klik do lubovolneho explorer okna -> tortoise svn -> repo-browser)
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.


Naposledy upravil pcmaster dne 4. září 2009, 00:12:54, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenda



Založen: 03. 09. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: doma

PříspěvekZaslal: 3. září 2009, 19:23:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zrejme vyreseno - pomohl ten svn1clicksetup. Zda se, ze verze svn, ktera se tim nainstalovala, je "ta spravna" - funguje totiz i primo z NetBeans, takze presne tak, jak jsem chtel Smile

Diky za pomoc !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Java / J2ME Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna