.[ ČeskéHry.cz ].
GDS 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 27. září 2010, 15:08:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda že jste to neřekli předem, bych se na GDS doplazil i přes aktuální nemoc, takhle jsem spoléhal na videa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slappy



Založen: 31. 07. 2009
Příspěvky: 169
Bydliště: Zilina

PříspěvekZaslal: 27. září 2010, 15:09:42    Předmět: Odpovědět s citátem

rezna napsal:
Slappy napsal:
Nekameroval to niekto?
Resp nema niekto aspon zvukovy stream?
Organizatori by mali taketo nieco robit povinne!!! Embarassed


ne neni a v budoucnu nebude!!! organizatori totiz zaznamy delali, a skoncili u toho, ze lidi na GDS nejezdili (protoze Brno je daleko, protoze 200-300 za vstup je desne moc) a sedeli doma na prdeli a cekali na zaznamy

takze smula


No fasa...
Ked bolo GDS v Brne tak som bol, ale Praha je fakt daleko Exclamation
Ale minuly rok boli aj videa z prezentacii, sak som sa na jednom videl...
A pozeral som prave tie prezentacie na ktore som nemohol ist, pretoze sa kryli Evil or Very Mad
_________________
Skinovane instalatory pre NSIS a Inno Setup, zdarma pre SK/CZ projekty: www.graphical-installer.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Twister



Založen: 27. 09. 2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 27. září 2010, 15:42:56    Předmět: Nahrávání Odpovědět s citátem

Dobře s tím šířením nahrávky beru na vědomí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sysel



Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 129
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 27. září 2010, 19:57:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za příjemnou akci plnou poutavých přednášek a zajímavých osobností!

Posílám odkaz na výběr ze svých fotek, respektive takový malý fotoreport:

http://photos.syslik.net/gds2010/

_________________
Jan Jirkovský
https://cz.linkedin.com/in/janjirkovsky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
igor



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: 28. září 2010, 11:02:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Bude tedy někdy to avizované vyjádření k výstavám GDS / Game Access? Možná jsem něco minul, ale nic jsem nenašel a připadá mi, že tady nějak "nenápadně" mizí vlákna o druhé výstavě. Pokud mi to tak připadá správně, tak v tom prostě čichám průser pro herní scénu v ČR nezávisle na tom, že české-hry v tom mohou být samy o sobě nevinně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 28. září 2010, 16:48:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Flash napsal:
my jsme zamerne prednasky nenahravali ... Ucastnici si plati za to, ze pak muzou videt a slyset zajimave veci, ktere jinde nejsou ...
Technicky vzato, nevznikly náhodou C-H (tehdy ještě CH) zejména za účelem vzdělávání českých a slovenských herních vývojařů, ať už skrze vzájemnou pomoc na fóru nebo skrze přednášky na GDS?

Pokud by mělo být hlavním smyslem C-H "pozdvihovat" česko-slovenskou herní scénu, pak odpírání informací (z různých důvodů, pak se můžeme bavit o tom, jestli jsou to důvody finanční, nebo legislativní nebo cokoliv) jde jednoznačně proti takovému záměru.

Pokud je hlavním záměrem C-H cokoliv jiného, pak můj plk nemá žádnou váhu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 28. září 2010, 17:16:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemyslim si, ze by malo AKYKOLVEK zmysel bavit sa konkretne o legislativnych dovodoch, nech je zamer komunity hoc aj vyliecit rakovinu! Wink
Nemyslim si, ze chlapci nam chcu nieco odopierat, Flash to napisal velmi jasne.
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 28. září 2010, 18:29:47    Předmět: Odpovědět s citátem

V době dostupných HD kamer, vysokorychlostních internetů a službách typu youtube už není pořízení videa a jeho sdílení na netu taková výzva jako kdysi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 28. září 2010, 18:42:21    Předmět: Odpovědět s citátem

franz napsal:
V době dostupných HD kamer, vysokorychlostních internetů a službách typu youtube už není pořízení videa a jeho sdílení na netu taková výzva jako kdysi Smile


pokud jsi chtel GDS videt mel jsi prijit ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 28. září 2010, 19:12:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Hunter napsal:
Technicky vzato, nevznikly náhodou C-H (tehdy ještě CH) zejména za účelem vzdělávání českých a slovenských herních vývojařů, ať už skrze vzájemnou pomoc na fóru nebo skrze přednášky na GDS?

Pokud by mělo být hlavním smyslem C-H "pozdvihovat" česko-slovenskou herní scénu, pak odpírání informací (z různých důvodů, pak se můžeme bavit o tom, jestli jsou to důvody finanční, nebo legislativní nebo cokoliv) jde jednoznačně proti takovému záměru.

Pokud je hlavním záměrem C-H cokoliv jiného, pak můj plk nemá žádnou váhu.

K tomuhle muzu rict jediny. Hledas v tom neco, co tam vubec neni Smile Zadne jednani proti zajmum komunity, zadna skryta stranka, zadna konspiracni teorie. Bohuzel Very Happy

Myslim, ze inteligentni rozumny vyvojar pochopil muj post.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 28. září 2010, 19:51:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako z tech radoby vecnych argument od Flashe je zjevne, ze to udelal natruc mne - 10x se me ptal, jestli prijedu, ja rikal, ze Praha je daleko, takze zarazil veskere nahravky, a ani obsah prednasek mi posila nesmel nastinit cely, abych sveho spatneho rozhodnuti mohl dostatecne litovat Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 31. 07. 2007
Příspěvky: 853

PříspěvekZaslal: 28. září 2010, 19:59:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja uz GDS nijak neorganizuju, nicmene pokud nekoho zajima muj nazor, tak si myslim (a vzdy jsem to v dobe kdy jsem GDS delal prosazoval), ze by informace mely byt co nejvice pristupne. Osobne jet na GDS ma porad pozitiva, i kdyz jsou k dispozici zaznamy -- clovek se na prednasce muze zeptat, kontaktuje se s ostatnimi vyvojari, muze se ucastnit oficialnich i ad hoc diskusi, workshopu, ktere nema moc smysl kvuli hands-on praci nahravat.

Navic myslet si ze spasim navstevnost tim, ze uzavru informace v budove muze byt nakonec docela likvidacni. Ostatne modely kdy je jakasi "osekana verze" zdarma a az plna placena (coz muzou byt zaznamy kontra osobni pritomnost) jsou ve spouste oblasti rozsirene a prospesne. V pripade GDS muze byt napr. pozitivni efekt ten, ze si nekdo stahne prednasky a pristi rok pojede, protoze si rad propriste s prednasejicim i pokeca. Je samozrejme otazka, jestli tento pozitivni efekt prevazi lenost nekam jet a jen stahovat prednasky, coz clovek muze jen odhadovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vozka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: 28. září 2010, 21:09:07    Předmět: Odpovědět s citátem

naprostý souhlas s Filou (jinak co se mě týče, na GDS jsem se letos rozhodl jet poprvé, ale bohužel to nevyšlo z časových důvodů (škola, stěhování na kolej, dva koncerty s kapelou...), tak snad příště, ať už v Praze nebo v Brně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eX1



Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 132
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: 29. září 2010, 08:30:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem zvědavý jaky bude GDS příští rok. Mohlo by to zase být na dva dny Smile
_________________
Žiju pro grafiku a animace...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sirall



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4 Nusle

PříspěvekZaslal: 29. září 2010, 08:34:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Za sebe si myslím, že se GDS opravdu podařilo a byl jsem spokojen (až na problémy s doslechem v zadních řadách). Dobrá práce.
Plně souhlasím s neuveřejněním nahrávek, pokud s tím autoři nejsou srozuměni, i když alespoň pro účastníky by příště mohli být zaznamenány Wink.
Rád bych se ale zeptal, zda budou (alespoň pro účastníky) k dispozici slajdy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna