.[ ČeskéHry.cz ].
GDS 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
iVir



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Barrandov

PříspěvekZaslal: 29. září 2010, 10:58:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Minimálně slajdy/materiály od přispěvatele Media Desk ČR mají být k dispozici vzhledem k tomu, že se jedná o "státní organizaci". Takže v tomto ohledu bych klidně zkusil je zkontaktovat přes jimi uvedené kontakty na stránce http://www.mediadeskcz.eu/cz/.

Zbytek už je jen o dohodách mezi organizátorem a přednášejícím. Jinak souhlasím s Filou. Příkladem budiž třeba Linuxexpo (Exponet), nebo spíše Cloud Computing Conference (Exponet).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
posila



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: 29. září 2010, 11:32:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Flash napsal:
K tomuhle muzu rict jediny. Hledas v tom neco, co tam vubec neni Smile Zadne jednani proti zajmum komunity, zadna skryta stranka, zadna konspiracni teorie. Bohuzel Very Happy
Ted jsi to ARG pokazil ...

... anebo nepokazil?

EDIT: ad zaznamy... obcas clovek proste prijet nemuze, nebo v pripade, ze je vic prednasek paralelne, se mi casto stane, ze si musim zvolit jednu mezi nekolika, co me zajimaji, nebo jeste casteji - prednaska, ktera me vubec nezajimala se ukaze byt 1000x lepsi nez ta, na kterou jsem sel. A konecne - kdyz uz se mi podari chytit nejakou suprovou prednasku, za par dni uz si z ni pamatuju jen zlomek. Proto bych bez mrknuti oka byl ochotny za zaznamy nejakou rozumnou castku zaplatit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 29. září 2010, 21:45:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Já na posledních dvou GDS nebyl (předtím vždycky) a musím říct, že souhlasím s Posilou ... prostě i když jsem tam byl, neviděl jsem všechno (ať už proto, že to bylo paralelně nebo proto, že jsem se zrovna s někým bavil) a nahrané přednášky jsem zkoukl, pokud to bylo aspoň trochu v možnostech mého chápání (což většina programátorských věcí není Smile ).
A také zejména souhlasím s Filou.

Pokud jsem psal o možných problémech, tak každý se dá nějak řešit.
Legislativní problémy podpisem nějakého papíru (zejména si od přednášejících), finanční zpoplatněním stahování (jistě existují na webu už hotové služby, kde se dá umístit obsah za poplatek ke stažení ... 50% si nejspíš vezme prostředník, platit se bude asi kartou nebo PayPalem, ale co už), pokud jde o nějaké supertajné know-how, dá se to nastavit třeba tak, aby byly přednášky dispozici třeba s půlročním zpožděním (to dá náskok těm, kdo tam byli).

Jde jen to, jestli se jednodušeji hledají důvody proč něco nejde, nebo způsoby, jak to udělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 29. září 2010, 21:48:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám hrozně rád alienovu přednášku o Monarchii, koukám na ní docela často už řadu let.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 29. září 2010, 22:42:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Hunter napsal:
Jde jen to, jestli se jednodušeji hledají důvody proč něco nejde, nebo způsoby, jak to udělat.

hehe. Tomuto rikam hrdinstvi Smile Podle me je myslim nejjednodussi psat na forum, jak by se to melo delat. Na to jsi ovsem ty asi trosku zapomnel Wink

Tvoje "hledani duvodu proc to nejde" jsou naprosto realne veci, ktere se v minulosti vyskytly. Protoze my tuto akci sedmkrat opravdu realne organizovali a z toho se vetsinou natacela. A at uz vyse uvedene problemy byly jakkoli vyznamne ci nevyznamne, tak pro letosni GDS jsme se proste rozhodli, ze akci natacet nebudeme. Duvodu pro toto rozhodnuti bylo vice, jeden z nich napriklad byl, ze akci jsme chteli take vice komornejsi, zamerenou na blizsi kontakt publika s vyvojari. Ale bylo toho vice - treba prilakat, aby lide opravdu prisli a necekali, ze "ale dyt se na to pak podivam na videich" (tento bod, tve uzasne reseni taky nejak prehledlo Smile ).

Na zaver tohoto prispevku bych ti rad podekoval za uzasne reseni, opravdu jsi mi otevrel oci a az zacneme resit vice organizacni veci dalsiho GDS, vzpomenu si na tvuj post, jak nehledat duvody proc neco nejde, ale budu spis hledat duvody jak to udelat. Bohuzel, mozna se pak po akci objevi dalsi chytrak, kterej mi objasni jak blahovy jsem byl, protoze to bylo i tak udelano vse spatne...... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 29. září 2010, 22:48:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco mi uniká. Pokud byl mimo jiné záměr získat víc návštěvníků tím, že nebudou videonahrávky, tak bylo někde dopředu řečeno, že nebudou? Pokud ne, tak nechápu, jak se vám mohlo díky tomu podařit získat více diváků. Smile P
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 29. září 2010, 23:06:28    Předmět: Odpovědět s citátem

To mas takovej psychologickej trik do budoucna Laughing Sice riskujes, ze se lidi nastvou a priste prave proto neprijdou, ale porad je tu sance, ze za rok si vzpomenou, hej vlastne ono to na tech videich nebude, tak to ja prijdu Cool (stejne jak se naucili presny opak)

Navic hlaska "A pozor, nebude to nahravano, tak radsi pekne prijdte" se moc do promo materialu nehodi Shocked Nicmene inteligentni vyvojar to mohl ocekavat, protoze mam pocit, ze driv jsme dopredu uvadeli, ze akce bude nahravana a nasledne budou videa k dispozici. Ted tomu tak nebylo, takze inteligentnejsi jedinci s lehci predtuchou v zadnim mozkovem laloku to mohli predpokladat. Idea

BTW vsechny "generaly po bitve" radi uvitame jako pomocne sily pri pristi organizaci GDS Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 30. září 2010, 07:25:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Flash napsal:
BTW vsechny "generaly po bitve" radi uvitame jako pomocne sily pri pristi organizaci GDS Twisted Evil


ja mel pocit ze tohle jsme nabizeli uz po nekolika GDS a nikdy se do toho nikomu nechtelo, protoze nemel cas Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 31. 07. 2007
Příspěvky: 853

PříspěvekZaslal: 30. září 2010, 12:28:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Flash napsal:
Ale bylo toho vice - treba prilakat, aby lide opravdu prisli a necekali, ze "ale dyt se na to pak podivam na videich" (tento bod, tve uzasne reseni taky nejak prehledlo Smile ).

Stejne jako jsi ty prehledl mou uvahu na tema, ze to nenahravani muze osobni ucasti na akci nakonec vic uskodit nez pomoct.

Flash napsal:
Na zaver tohoto prispevku bych ti rad podekoval za uzasne reseni, opravdu jsi mi otevrel oci a az zacneme resit vice organizacni veci dalsiho GDS, vzpomenu si na tvuj post, jak nehledat duvody proc neco nejde, ale budu spis hledat duvody jak to udelat. Bohuzel, mozna se pak po akci objevi dalsi chytrak, kterej mi objasni jak blahovy jsem byl, protoze to bylo i tak udelano vse spatne...... Shocked

Nechapu, proc se tak arogantne vyjadrujes k lidem z fora. I presto ze posledni dva rocniky nedelam jsem se na GDS 03-09 podilel vyrazne vic nez ty a takto bych se k potencialnim navstevnikum nechoval. To, ze ses po x letech rozhodl delat pro GDS neco jineho nez prijit a parit s Agilem hry na mobilu neznamena, ze ti do toho nema kdo co kecat -- GDS se snad dela pro navstevniky a ne pro vedeni CH.

Uz si zacinam pripadat jak "duchodce z Vysociny", ale nekdy z vas fakt nemuzu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna