.[ ČeskéHry.cz ].
Kulivočko
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vojtěch Mokrý



Založen: 09. 07. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 3. březen 2010, 13:28:19    Předmět: Kulivočko Odpovědět s citátem


Tým FAT FUNKY vám představuje novou adventuru Kulivočko.

Platforma: PC
Systém: MS Windows,...

Popis
Žánr: 2D point´n´click adventure
Grafika: Ručně kreslené 2D scény (HD rozlišení)
Herní svět: Parodovaný svět pohádek.
Referenční hry: Série Monkey Island, Discworld
Cílová skupina: 12+ let

Technické parametry
66 ručně kreslených lokací v HD kvalitě
34 unikátních postav
Původní hudba
Originální puzzle a hádanky
Profesionální dabing

Herní podtext
Příběh této adventury sleduje osudy chlapce Kulivočka, který opouští zdi sirotčince, aby poznal vlastní kořeny a odhalil minulost svých předků.
V doprovodu duše mrtvého dědečka se vydává za dobrodružstvím, aby nalezl a ochránil starodávný artefakt, jenž jeho dědeček kdysi ukryl.
Na své výpravě za artefaktem potká obry, draky, trpaslíky a dostane se do nemalých problémů. Brzy mu bude jasné, že jeho kroky zamíří jinam,
než by si přál, a že není jediný, kdo po artefaktu pátrá.

Arrow DEMO Kulivočko (78MB) http://www.fatfunky.com/cs/kulivocko

Arrow FACEBOOK FAN SITE http://www.facebook.com/pages/Kulivocko/324668917529

Arrow Hudba ze hry http://www.fatfunky.com/cs/audio

Arrow Screeny ze hry http://www.fatfunky.com/cs/screenshoty

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xenyoo



Založen: 23. 04. 2009
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: 3. březen 2010, 14:37:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Bomba hra, faktskvělá hra dávm 89 ze 100 super grafika.Opravdu skvělá hra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 3. březen 2010, 17:54:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to velmi pěkně, napíšete taky nějaké informace z vývoje? Kolik se vás na tom podílelo, jak dlouho (od začátku 2009?), kdy plánujete vydání finální verze...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 3. březen 2010, 17:58:10    Předmět: Odpovědět s citátem

jj post-mortem bychom uvitali - je mozne ho udat primo v magazinu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bildo



Založen: 17. 12. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: 3. březen 2010, 18:35:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sice adventury moc nehraji, ale kuli grafice urcite vyskousim...
Vubec nechapu, jak jde ta pekne grafika udelat ?
To se kresli tabletem treba (v photoshopu) a pak pres ruznou "silu" stetce, vymalovava? Ps. sorry za tak lamerskej dotaz, ale grafika na me hodne zapusobila !!!
Grafik ma muj velikej obdiv. Wink
Pribeh taky vypada pekne. (Fantasy mam rad, kdysi se mi hodne libil Simon the Sorcerer - tohle mi to trosku pripomina.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agile



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 257

PříspěvekZaslal: 4. březen 2010, 15:30:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, hra mi docela casto pada pri prechodu do jine lokace Sad Je to neprijemne, jelikoz hra samotna vypada moc skvele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojtěch Mokrý



Založen: 09. 07. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 4. březen 2010, 16:43:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
Vypadá to velmi pěkně, napíšete taky nějaké informace z vývoje? Kolik se vás na tom podílelo, jak dlouho (od začátku 2009?), kdy plánujete vydání finální verze...


2 grafici (3d postavy + 2d lokace), 2 programátoři (kvůli rizikům), a já. plus hromada lidí vypomáhala se vším možným, když si pustíte titulky v menu (click na pečeť), tak vám ten seznam vyjede Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vojtěch Mokrý



Založen: 09. 07. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 4. březen 2010, 17:00:45    Předmět: Odpovědět s citátem

bildo napsal:
Ja sice adventury moc nehraji, ale kuli grafice urcite vyskousim...
Vubec nechapu, jak jde ta pekne grafika udelat ?
To se kresli tabletem treba (v photoshopu) a pak pres ruznou "silu" stetce, vymalovava? Ps. sorry za tak lamerskej dotaz, ale grafika na me hodne zapusobila !!!
Grafik ma muj velikej obdiv. Wink
Pribeh taky vypada pekne. (Fantasy mam rad, kdysi se mi hodne libil Simon the Sorcerer - tohle mi to trosku pripomina.)


Díky. Engine WME, pro grafiky hlavně tablet a vystačíte si s Gimpem. Na postavy pak stačí Blender. Na zpusob kresby asi nedokazu poskytnout dostacujici odpoved Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vionsoft.Ondrash



Založen: 23. 08. 2007
Příspěvky: 261
Bydliště: Beskydy a Archamonský svět

PříspěvekZaslal: 5. březen 2010, 09:29:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Gimp a Blender jsou vynikající nástroje - to víme všichni - ale toto ??? snad ani není možné .... bomba Smile !
_________________
vionsoft.ondrash http://www.archamon.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vojtěch Mokrý



Založen: 09. 07. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 5. březen 2010, 09:46:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Vionsoft.Ondrash napsal:
Gimp a Blender jsou vynikající nástroje - to víme všichni - ale toto ??? snad ani není možné .... bomba Smile !


Není důvod, proč by to nemělo jít. Vše je o schopnostech, ty nástroje je mají, Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 5. březen 2010, 11:13:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas. A na druhé straně tady máme dav pseudografiků, kteří musí mít uwarezenou vždy nejnovější verzi 3DS MAX a Photoshopu, aby byli před spolužáky in Wink.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 5. březen 2010, 13:11:04    Předmět: Odpovědět s citátem

-Grafika opravdu propracovaná, jen animace potřebují více frejmů (např. roztání sněhuláka).. ten flek po roztání sněhuláka ani moc nepasuje do okolní grafiky
-Určitě bych uvítal nějakou moderní funkci pro zobrazení všech aktivních prvků, když jsou lokace plné pasivních detailů, je otrava je projíždět kurzorem.
- V menu se mi nelíbí, když klepnu například na nastavení, jak se překreslí stín nového okna přes stín původní, sice drobnost, ale já v tom vidím chybu Smile
- Font ve hře je špatně čitelný
- Úvod (logo) se nedá přeskočit

Jinak dobrá práce.. Kolik vám toho ještě zbývá? Doufám, že ne 60 lokací Smile Bude to free? Jak se otevře ten trezor?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojtěch Mokrý



Založen: 09. 07. 2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 5. březen 2010, 16:16:01    Předmět: Odpovědět s citátem

franz napsal:
-Grafika opravdu propracovaná, jen animace potřebují více frejmů (např. roztání sněhuláka).. ten flek po roztání sněhuláka ani moc nepasuje do okolní grafiky
-Určitě bych uvítal nějakou moderní funkci pro zobrazení všech aktivních prvků, když jsou lokace plné pasivních detailů, je otrava je projíždět kurzorem.
- V menu se mi nelíbí, když klepnu například na nastavení, jak se překreslí stín nového okna přes stín původní, sice drobnost, ale já v tom vidím chybu Smile
- Font ve hře je špatně čitelný
- Úvod (logo) se nedá přeskočit

Jinak dobrá práce.. Kolik vám toho ještě zbývá? Doufám, že ne 60 lokací Smile Bude to free? Jak se otevře ten trezor?


- postavy jsou na dlouhou diskusi
- zobrazení aktivních prvků ještě zvažujeme, ale určitě bychom to nechtěli mít jako v jiných hrách, že by se od začátku do konce vždy zobrazovaly aktivní pozice těchto prvků, spíš formou "žolíků"
- stín se nepřekresluje, je silnější
- měli jsme za ním panel, ale byly s tím problémy. velikost písma je poměrně velká a kdykoli je možné titulky nyní vypnout a hrát pouze se zvukem
- nyní v demu to zas nemusí hráčům vadit, chceme, aby lidé znali naši značku. ovšem do plné verze tato drobnost určitě bude řešena ke spokojenosti všech a bude možné ji přejít přímo k menu

PS: Napiš mi na kontaktní mejl, pokud se ti chce příště pomoct s testováním. Vždy se hodí člověk s dobrým postřehem.

Vojta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
uiii



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 251

PříspěvekZaslal: 6. březen 2010, 12:52:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě jsem dohrál demo a musím pochválit. Vážně dobrá práce, super grafika, hudba i dabing. Vypadá to jako profesionální kousek. Bude plná verze zdarma?
_________________
Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
uiii



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 251

PříspěvekZaslal: 6. březen 2010, 13:00:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě chci dodat, že jsem to hrál na linuxu přes wine. Takže hra běží úplně bez problémů, až na to že nelze nastavit jiné rozlišení. Zkoušel jsem to nejprve na intelovský grafice na notebooku - v okně to fungovalo, ale měl jsem display s moc malým rozlišením, takže jsem neviděl celý obraz a fullscreen mi nefungoval (spadlo to). Pak jsem to zkusil doma na PC na nvidii a tam fungoval i fullscreen, ale je to řekl bych stále ve stejným rozlišení a nedá se nezměnit, ať nastavím v nastavení hry cokoli.
_________________
Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna