.[ ČeskéHry.cz ].
Život je boj :: Adventura :: Dokončeno
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Virus



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 53
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: 26. duben 2008, 14:26:58    Předmět: Život je boj :: Adventura :: Dokončeno Odpovědět s citátem

Adventura "Život je boj" je přímím pokračováním mini-adventury "Bez peněz do hospody nelez". Jak jste si (jen ty co dohráli BPDHN) mohli všimnout konec BPDHN byl nedořešen - od doby co vás postřelil chlápek si nic nepamatujete a ocitáte se v jakémsi komplexu, jednu ruku máte připoutanou a nohu prostřelenou skrz na skrz. Vaším úkolem je dostat se z těch míst a zachránit si život.

Stahovat můžete na oficiálních stránkách hry http://undying.tym.cz


_________________
http://un-team.net
Bez peněz do hospody nelez!, život je boj I/II, Tajemná ves v EsMandelu :]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 26. duben 2008, 15:17:41    Předmět: Odpovědět s citátem

neprošel jsem přes ten kód, ale po něm už čekám stejně konec
líbí se mi to víc než hospoda
na tmavých monitorech to asi nebude vidět
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virus



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 53
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: 26. duben 2008, 16:09:47    Předmět: Odpovědět s citátem

franz napsal:
neprošel jsem přes ten kód, ale po něm už čekám stejně konec
líbí se mi to víc než hospoda
na tmavých monitorech to asi nebude vidět
Asi tě sklamu, ale konec tě nečeká Wink teda aspoň po kódu ne Smile... Jo mám taky strach že to bude špatně viditelné Sad
_________________
http://un-team.net
Bez peněz do hospody nelez!, život je boj I/II, Tajemná ves v EsMandelu :]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zeus



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: 26. duben 2008, 22:34:15    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja som to presiel...dost v pohode (cca 10 min)..len ste mohli do toho kodu dat nejaku logiku...fakt len stlacat nahodne gombiky mi pride take divne...aj ked v reale
to bude asi tak... Smile a inak fajn pocin...tesim sa na pokracovanie...
hej...a sa mi nevypla hra sama...musel som odist pomocou alt+f4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Virus



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 53
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: 27. duben 2008, 08:22:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Zeus napsal:
No ja som to presiel...dost v pohode (cca 10 min)..len ste mohli do toho kodu dat nejaku logiku...fakt len stlacat nahodne gombiky mi pride take divne...aj ked v reale
to bude asi tak... Smile a inak fajn pocin...tesim sa na pokracovanie...
hej...a sa mi nevypla hra sama...musel som odist pomocou alt+f4
Já bych si nedovolil nedát k tomu nějakou logiku Smile ona tam je, chce to jen pozorně koukat (například na trubky Wink). Jsem rád že se ti líbila, díky Smile
_________________
http://un-team.net
Bez peněz do hospody nelez!, život je boj I/II, Tajemná ves v EsMandelu :]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Smuph!x



Založen: 09. 09. 2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Bratislava - SR

PříspěvekZaslal: 27. duben 2008, 09:36:47    Předmět: Odpovědět s citátem

No, akosi nerozumiem preco ta hra konci po vyrieseni toho kodu a zapnutia svetla v sachte. To je cela hra? To nieje len nejake velmi kratke demo? Nazyvat to dokoncenym je dost odvazne. Ale inak vcelku fajn, skoda ze to nebolo dlhsie - zahral by som si to rad dalej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
survik1



Založen: 22. 08. 2007
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: 27. duben 2008, 10:13:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Smuph!x napsal:
No, akosi nerozumiem preco ta hra konci po vyrieseni toho kodu a zapnutia svetla v sachte. To je cela hra? To nieje len nejake velmi kratke demo? Nazyvat to dokoncenym je dost odvazne. Ale inak vcelku fajn, skoda ze to nebolo dlhsie - zahral by som si to rad dalej.


Je to série mini adventur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
one eyed child



Založen: 11. 08. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: 27. duben 2008, 10:40:13    Předmět: . Odpovědět s citátem

ahoj, už jsem ti to sice zrecenzoval (doufám, že nebudeš moc zdrcenej, moc sem tě nešetřil, ale zas tak děsný to nebylo, nedávám hrám přemrštěný hodnocení aby je lidi stahovali, jak už dnes bejvá zvykem, takže to nesmíš srovnávat s tím, co se dává za pálky všude kolem..) ale než to vyjde tak vypíchnu nějaký body na základě kterejch, by ses mohl poučit do budoucna:

Proč můžu používat stroj až poté, co dekóduji víko kanálu? Proč nemůžu sebrat šroubovák ze stroje dříve, než dekóduji víko kanálu, abych mohl používat stroj? A proč má, sakra, kanál víko s číselným zámkem, který je nastavený podle pozice trubek? To naprosto nedává smysl!

Rozhodni se, zda se hra budete hrát ze třetí, či první osoby. Hrdina se sice v lokaci fyzicky vyskytuje, ale nepohybuje se po ní. (Což lze považovat za zvlášť komické, uvážíš-li, že prvním úkolem je hrdinu ošetřit, aby se po místnosti mohl hýbat.) Přitom veškerá zbylá interakce s většími objekty se vykonává skrze pohled z vlastních očí.

Jinak s povděkem kvituji, že se na české scéně alespoň něco děje a že se zapojují i nováčci(?). To, že začínáš sérií mini adventur je také velmi rozumné (hlavně pro tebe), hráče to sice může frustrovat, ale je to lepší než na sebe hned zkraje navalit velký projekt, co už nikdy nedoděláš (že by Drak Side?Smile )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Virus



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 53
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: 27. duben 2008, 11:01:17    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

No když si to tak zpětně v hlavě logicky přeberu :

citace:
Proč můžu používat stroj až poté, co dekóduji víko kanálu?

Z prvu si hráč sice myslí že mu je stroj k ničemu, ale jak dekóduje výko uvidí že je tam tma. V hlavě mu cvakne že by to mohlo mít nějakou spojitost se strojem a je to Wink (Vím že je to blbost, ale nic lepšího mě na obhajobu nenapadlo)

citace:
Proč nemůžu sebrat šroubovák ze stroje dříve, než dekóduji víko kanálu, abych mohl používat stroj?

No vidíš to jsem si ani neuvědomil...

citace:
A proč má, sakra, kanál víko s číselným zámkem, který je nastavený podle pozice trubek? To naprosto nedává smysl!

Šikovný konstruktér?

citace:
Rozhodni se, zda se hra budete hrát ze třetí, či první osoby. Hrdina se sice v lokaci fyzicky vyskytuje, ale nepohybuje se po ní. (Což lze považovat za zvlášť komické, uvážíš-li, že prvním úkolem je hrdinu ošetřit, aby se po místnosti mohl hýbat.) Přitom veškerá zbylá interakce s většími objekty se vykonává skrze pohled z vlastních očí.

No tak stímhle sem měl malinko problém - Hrdinu jsem tam nějak musel dostat - to se mi taky povedlo, ale neumím animace tudíž jsem nemohl udělat, že poté co mu obvažu nohu vstane a bude se procházet po scéně (snad příště) - zvolil jsem tedy tento (podle tebe komický) způsob Smile.

citace:
že se zapojují i nováčci(?)

Pokud se o člověku který 5 let tvoří hry dá říct nováček tak prosim Smile

PS : Dark Side se dodělá jen jsem potřeboval nějaký startovní projekt (nějaký menší)...

PS2 : Na kritiku jsem zvyklej Wink

Edit : jinak dík... docela mě to poučilo ... doufám
_________________
http://un-team.net
Bez peněz do hospody nelez!, život je boj I/II, Tajemná ves v EsMandelu :]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
yaqwsx



Založen: 25. 02. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: 27. duben 2008, 14:22:47    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak až na pár nedodělávek, nelogičností s přihlédnutím na to, že jsou to první pokusy s enginem - celkem dobrý.
Ale na tak krátkou hru 9MB!To je nelidský. Je pravda, že dnes je rychlej internet, velký disky, ale od hry, která má 9MB očekávám excelentní grafiku alá Crysis nebo 9× delší hru, než tato.

EDIT: Teď jsem si uvědomil blbost, co jsem napsal - u 2D hry je vlastně jedno, jestli je grafika excelentní nebo ne - mají stejnou velikost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 27. duben 2008, 14:55:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak som zahral oba diely, a najvacsim problem je to, ze je to vsetko strasne staticke. Myslim, ze WME poskytuje celkom slusnu podporu animacii a nevidim absolutne ziadny problem v tom vniest tam trochu zivota.

Ale toto, ako aj dalsie nedostatky a nelogickosti tu uz boli spomenute, ja este dodam postreh - po tom, ako vezmem srobovak zo stroja, ten z toho stroja nezmizne a nadalej sa tam zobrazuje (pri pohlade na celu miestnost).
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Virus



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 53
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: 27. duben 2008, 15:59:56    Předmět: Odpovědět s citátem

ondy1985 napsal:
Tak som zahral oba diely, a najvacsim problem je to, ze je to vsetko strasne staticke. Myslim, ze WME poskytuje celkom slusnu podporu animacii a nevidim absolutne ziadny problem v tom vniest tam trochu zivota.

Ale toto, ako aj dalsie nedostatky a nelogickosti tu uz boli spomenute, ja este dodam postreh - po tom, ako vezmem srobovak zo stroja, ten z toho stroja nezmizne a nadalej sa tam zobrazuje (pri pohlade na celu miestnost).
V příštích dílech už animace budou... stím šroubovákem mě to mrzí nešiml jsem si toho Sad
_________________
http://un-team.net
Bez peněz do hospody nelez!, život je boj I/II, Tajemná ves v EsMandelu :]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 28. duben 2008, 09:38:55    Předmět: Odpovědět s citátem

OT:
Ondy1985> Animace nejsou o tom, jestli je podporuje engine, hlavně musí být nějaký šikovný grafik, který tu postavu naanimuje a zasadí do prostředí. To už neni tak triviální úkol.

_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 28. duben 2008, 11:38:50    Předmět: Odpovědět s citátem

tak u postav to beriem, ale podla mna uz taka blikajuca ziarovka, alebo syciaca para vychadzajuca zo stroja, by to dost ozivili...
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Virus



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 53
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: 28. duben 2008, 18:54:41    Předmět: Odpovědět s citátem

ondy1985 napsal:
tak u postav to beriem, ale podla mna uz taka blikajuca ziarovka, alebo syciaca para vychadzajuca zo stroja, by to dost ozivili...
Blikající žárovky jsem měl v plánu, ale nakonec z toho sešlo, nějak se mi to moc nelíbilo....
_________________
http://un-team.net
Bez peněz do hospody nelez!, život je boj I/II, Tajemná ves v EsMandelu :]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna