.[ ČeskéHry.cz ].
Between the skyscrapers
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jack M.A.X.



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: 30. říjen 2010, 10:54:42    Předmět: Between the skyscrapers Odpovědět s citátem

Tento projekt vznikl jen jako prvotní seznámení s Unity3d.
Je zde několik druhů zbraní, ovladatelné vozidlo (pomocí L rozsvítíte světla). Můžete u auta zničit pneumatiky.

Hratelná ukázka
http://download.electronicillusion.com/test_playerWIP.html
Je potřeba mít nainstalovaný Unity3d weplayer plugin (Windows a Mac)

Demo jsem narychlo převedl z Unity3d 2.6 na 3.0, je tam pár nefunkčních věci, třeba některé shadery. Už jsem to takto nechal, stejně na této hře už dál nepracuje. Momentálně věnujeme své úsilí něčemu jinému, sice menšímu, ale věřím, že to bude dobře zrealizovatelné.
Pokud by někdo chtěl, mohl bych udělat samostatnou PC verzi. Přes Wine by to mělo jít. Ale kvůli novému projektu chci hlavně testovat webovou verzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 30. říjen 2010, 13:25:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to dobré.. pokud to není nějaký tutorial.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jack M.A.X.



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: 30. říjen 2010, 14:20:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud bych to měl procentuálně vyjádřit tak asi 10% scriptů pochází z několika ukázkových projektů Unity3d. Některé scripty posloužily jako základ pro další. Všechno ostatní, stejně jako veškerá grafika a animace, je naše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 30. říjen 2010, 15:24:23    Předmět: Odpovědět s citátem

pobavilo "vrávorající se" auto, když sem do něj hodil granátem. Smile

EDIT: vrávoralo dopadem granátu, ne výbuchem
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 30. říjen 2010, 16:15:24    Předmět: Odpovědět s citátem

No to auto si o to říkalo, protože celou dobu produkovalo jakýsi nechutný basový zvuk

Jinak možnosti toho Unity3D vypadají docela dobře
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jack M.A.X.



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: 31. říjen 2010, 10:39:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Houp napsal:
pobavilo "vrávorající se" auto, když sem do něj hodil granátem. Smile

EDIT: vrávoralo dopadem granátu, ne výbuchem


To je fičůra Smile

Co rychlost spuštění? Stabilita hry a prohlížeče? Měl někdo nějaké problémy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 31. říjen 2010, 11:21:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz jsem to zkousel na kompu s pripojenyma dvema monitorama, tak se mys nedrzela jen v okne aplikace, ale vyjizdela ven. Tim padem se neda poradne otocit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 31. říjen 2010, 11:40:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Flash - to dela vzdycky - chce to hodit do full-screenu

Jinak na XPS M1210 s GF 7600 Go to je dost bida - celkem se to seka

skakani je takovy divny, obcas mi taky zmizi postava kdyz skacu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 31. říjen 2010, 14:55:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusil jsem to na integrovaném Radeonu HD3200 a na Intel GMA950 a na obou přiměřeně v pohodě, u obou se sníží FPS při pohledu na ty bedny (na Radeonu úplně plynulé a pak lehce trhané, na Intelu v pohodě hratelné a pak dost trhané). Ty stíny, které mimochodem na Intelu neběží, jsou dost hnusné, přístě naklikej nějaké hezčí.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 1. listopad 2010, 09:10:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně to na GMA X4500 funguje docela v pohodě, plynule, i stíny se mi zdají být správně (i když nemám zrovna žádnou referenci od AMD nebo nV).
Klasické věci, které vytáčí jsou neprůstřelná okna (což je zajímavé, protože plech průstřelný je Smile ) a nezbořitelné ploty, ale vzhledem k tomu, že je to tech demo je to nepodstatné.

Hlavně si u finální hry dobře ohlídejte velikost, protože už teď se to docela dlouho loaduje a objemy, které jsou tolerovatelné u stand-alone aplikací (10-100MB běžně, někdy i mnohem více) nejsou dobré u browser-based hry, tam to musí loadovat za pár vteřin. Ale Unity umí i stand-alone, tak si pak nakonec dobře vyberte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eX1



Založen: 11. 04. 2010
Příspěvky: 132
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: 1. listopad 2010, 17:14:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Rychlost spouštění se mi zdá být dost rychlá na takovou hru. Se stabilitou taky nemám problémy. Těším se až to bude trochu víc dodělany.

Vypadá to jako remake Mafia 2 Smile
_________________
Žiju pro grafiku a animace...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jack M.A.X.



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: 1. listopad 2010, 21:10:51    Předmět: Odpovědět s citátem

To že vyjíždí myš pryč z okna při dvou monitorech, je teda blbý. Ale mám obavy, že s tím asi moc neudělám. Unity3d není bohužel opensource Confused Byly i nějaký problémy s GUI. Marně by tam člověk hledal třeba vlastnost stretch. Přiznávám, že se tady toto demo spuští o něco déle. Není to ani tak chyba Unity3d. Může za to pár sprasenejch scriptů. Už jsem to nepředělával. Zkuste třeba http://starwars.lego.com/en-us/FunAndGames/CloneWars-Quest-For-R2D2.aspx/
Jinak budoucí projekt se budu snažit nacpat do webového prohlížeče za každou cenu. Už jenom kvůli snadné dostupnosti nebo nějakému tomu systému reklam na webu u hry Smile Výhod to má mnoho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 2. listopad 2010, 01:22:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Reklamy můžeš mít i ve stažitelné hře, mimochodem ne každý si nainstaluje plugin pro hraní těch her v prohlížeči. Prakticky dává počítač všanc cizí binárce takjakotak - Unity3D obvykle není na počítači odpředtím nainstalován, jako např. Flash, takže mu tam stejně ke stažení před tvou hrou vyskočí instalátor Unity. Mimochodem v tvém odkazu hra využívá trojkovou verzi přehrávače a tvé demo dvojkovou, takže i když jsem nainstaloval Unity kvůli tvému demu, hra na novém odkaze po mě chtěla nainstalovat Unity "znovu" (jiná verze).
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jack M.A.X.



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: 2. listopad 2010, 13:57:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako jasně, může to být problém. Ne každý tomu bude důvěřovat natolik, aby si onen plugin hned stáhnul. Mohla by tam být na webu krátká osvěta, co že je to zač. K čemu to slouží, aby to lidi nějak neděsilo, co že si to mají stáhnout Smile
Stále věřím, že hra v prohlížeči, má prostě víc výhod než nevýhod. Co se týče Unity3d. Do jisté míry lze omezit pirátsví ( teda za předpokladu, že by to mělo být něco komerčního), jinak až se šíří jak chce. Soubor hry lze přímo vázat na adresu serveru. Nebo možnost propojení se sociálními sítěmi.
Problém může být objem dat k přenesení. Otázkou je, jestli třeba takových 100MB už není moc. Dalo by se to pořešit postupným streamováním na pozadí. Bohužel tato funkce je v Unity3d free částečně okleštěná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 2. listopad 2010, 14:05:28    Předmět: Odpovědět s citátem

No čekat na loading 100 MB u webové hry, to bych stránku už dávno zavřel Smile.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna