.[ ČeskéHry.cz ].
Gyro13
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Amorph



Založen: 06. 09. 2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 22. září 2011, 09:55:58    Předmět: Gyro13 Odpovědět s citátem

Ahoj, vcera jsme vydali nasi novou hru Gyro13 pro iPhone/iPad, v planu je i verze pro Windows a Mac.

Popis hry v kostce. Jedna se o arkadu zalozenou na specifickem ovladani a fyzikalnim modelu a na to navazanem plneni ruznych ukolu. Hrac ridi "vrtulnik", kterym proletava bludiste, vyhyba se prekazkam, likviduje nastrahy a nabira delniky, ktere pak prepravuje do bezpeci.

Hra je postavena na UDK a myslim, ze z nej dokazala vyzdimat opravdu hodne:)

Predstavu o tom, jak hra vypada a jak se hraje si muzete udelat z traileru:
http://www.youtube.com/watch?v=fzdGPqM9Qug
dalsi info pak najdete na webu
http://gyro13.com/


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 22. září 2011, 10:07:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá pěkně.
Trailer by mohl ukázat více z gameplay, takhle to vypadá jen na věčné popojíždění tunelem metodou brzda/plyn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amorph



Založen: 06. 09. 2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 22. září 2011, 10:11:55    Předmět: Odpovědět s citátem

tady je 15ti minutove uzivatelske video z gameplaye:
http://www.youtube.com/watch?v=IXMAVcDtq8g
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 22. září 2011, 10:54:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by se líbilo, kdyby ten vrtulník při odletu nebo nějaké akceleraci pořádně přitopil. Aby se vyvalila pára, pekelně to zasyčelo a vrtule se pořádně roztočily :-) (parní lokomitivy dokázaly prý prohrábnout kola!, narozdíl od dnešních).

Ale chápu, že teď, po vydání, je už asi pozdě :-). Jinak je to moc pěkný.
_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nou



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1047

PříspěvekZaslal: 22. září 2011, 11:56:01    Předmět: Odpovědět s citátem

no prehrabovat kolesami vedia aj dnesne. a myslim ze aj jednoduchsie ako tie parne. len to dokaze znicit kolajnice takze lokomotivy maju ochrany proti presmikovaniu http://www.youtube.com/watch?v=2uc4wNOVkW0&feature=related
_________________
Najjednoduchšie chyby sa najtažšie hľadajú.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 22. září 2011, 12:08:36    Předmět: Odpovědět s citátem

]semo[ napsal:
Mě by se líbilo, kdyby ten vrtulník při odletu nebo nějaké akceleraci pořádně přitopil ... Ale chápu, že teď, po vydání, je už asi pozdě Smile


Avšak není pozdě zanést tento nápad do Take On Helicopters Very Happy


Amorph napsal:
tady je 15ti minutove uzivatelske video z gameplaye:
http://www.youtube.com/watch?v=IXMAVcDtq8g


přimadá mi to z hlediska herní náplně takové minimalistické Smile Totéž bude i v PC verzi nebo tam toho bude více? Kdy to vyjde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amorph



Založen: 06. 09. 2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 22. září 2011, 12:16:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Totez bude pravdepodobne i v PC verzi. Termin zatim neznam, ale myslim, by to melo byt do konce roku.

Ono docela podstatnou cast gameplaye tvori ovladani, coz z videa bohuzel uplne nevynikne. Ale jinak ano, da se rict, ze je to minimalisticke (samozrejme gameplay se lehce obmenuje s postupujicimi levely), coz je pro arkadu snad zadouci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 22. září 2011, 12:24:14    Předmět: Odpovědět s citátem

OT: nou: diky za korekci, pěkné :)
_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 22. září 2011, 16:13:30    Předmět: Odpovědět s citátem

UDK je free na komercne pouzitie v ktorej verzii ? Netreba im nic platit za ziadnu platformu - teda je to free na akekolvek platformy ?

Preco je to vlastne tak priserne low-poly ? Ktora vasa target platforma je ta najpomalsia ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 23. září 2011, 08:38:04    Předmět: Odpovědět s citátem

VladR, ty si sa zle zobudil? Very Happy Ake free? A ten iPhone si si nevsimol? Razz
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 23. září 2011, 16:58:57    Předmět: Odpovědět s citátem

VladR napsal:
UDK je free na komercne pouzitie v ktorej verzii ? Netreba im nic platit za ziadnu platformu - teda je to free na akekolvek platformy ?

Budeš přepisovat engine do UDK? Twisted Evil
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
igor



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: 23. září 2011, 19:49:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Chápu, že jádro toho, v čem je ta hra dobrá, je v ovládání a pocitu z něj, nevím, jak ta hra funguje celkově a soudím jen z obrázků a videí, takže jsou to hlavně takové obavy než kritika:

Přijde mi, že ta grafika (která je sama o sobě ok) je gimmick a k té hře nesedí, připadá mi matoucí - když pominu vzdálené skalní stěny, tak tam není žádné vizuální rozlišení mezi pozadím a objekty, které jsou z herního hlediska důležité (kromě hloubky, která se špatně rychle interpretuje, zvláště, když tam jsou různé trámy apod. a hloubky objektů se moc neliší).

Taky se bojím, že celé 3D perspektivní zpracování přináší akorát další zahlcení hráče podněty, které musí rychle zpracovat. Přijde mi to jako zápor vzhledem k tomu, že ta hra je zřejmě o přesném a rychlém ovládání, samozřejmě nevím, jak se to ve skutečnosti hraje, takhle mi to přišlo ale už jen z videí. Jo a náplň toho traileru a gameplay videa mi přišla strašně monotonní, ale to nemusí vadit, pokud se to fakt dobře hraje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 24. září 2011, 18:38:23    Předmět: Odpovědět s citátem

pcmaster napsal:
VladR, ty si sa zle zobudil? Very Happy Ake free? A ten iPhone si si nevsimol? Razz
Kedze to tu tvorcovia statocne ignoruju, tak som si to vygooglil a na komercne pouzitie je UDK za $99, takze de facto free.

Na co narazas tym iphonom ? Nema on v sebe ten isty intelacky (povodne tusim SGS) chipset na grafiku ako ipad ? Z toho hladiska je to potom rovnocenna platforma, co sa 3d vykonu tyka.


Eosie napsal:
Budeš přepisovat engine do UDK?
Si sa zblaznil Very Happy ? V zivote som sa k pouzitiu cudzieho enginu neznizil, tak teraz ked mi tam chybaju realne tak mozno 3 efekty, to uz isto nespravim Wink

To, ze by som ziskal 3 efekty "zadarmo" by bolo brutalne prevazene dlhodobejsie znizenou produktivitou, kym by sa clovek s tym naucil efektivne robit.
Navyse, mna doma nebrzdi engine ako taky, ale ten gameplay, co musim nakodit tak ci tak od piky, bez ohladu na pouzity engine.


ad 15-minutove video : Pozrel som to cele. Paci sa mi to - je to cisty klon Chopliftera, ale to nevadi. Co mi ale vadilo, ze panaci po pristani prechadzaju cez mesh a nevchadzaju cez nejaky otvor alebo plosinu - takto to posobi, ze ten najzakladnejsi prvok gameplayu bol len nasilne dopasovany koncom vyvoja, ked uz mesh helikoptery bol dokonceny.

Ked uz pouzivate UDK, preco ste tam nezapli Depth-Of-Field na zadnu vrstvu terenu ? Uz v samotnom videu to bolo dost unavne na oci, kedze clovek v kuse preostroval medzi popredim a pozadim. Neviem si to dost dobre predstavit hrat dlhsiu dobu, pricom na Ataricku si pamatam ze som Chopliftera mastil aj 4 hodiny.

Ako je to s Brightness na iPadoch ? Su vsetky rovnako nakalibrovane ? U mna na monitore som totiz videl skoro prd. Predokladam, ze kedze pouzivate UDK, tak v hre mate nejaky Brightness slider, vsak ?

Dost mi tam chybal nejaky combat. Predpokladam, ze je v dalsich misiach, vsak ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 26. září 2011, 09:31:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Koupeno, zahrano, spokojenost Smile

Zatim teda jen prvnich par levelu. Jeste jsem nemel moc casu. Rozhodne vsak prvni dojmy velmi pozitivni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 26. září 2011, 09:53:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Amorph napsal:
tady je 15ti minutove uzivatelske video z gameplaye:
http://www.youtube.com/watch?v=IXMAVcDtq8g

Hehe...Chuck Torres. Mě to znělo jako Chuck Norris... Very Happy
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna