.[ ČeskéHry.cz ].
Game Industry vyhlašuje rychlosoutěž Vize 2030

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Soutěže
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SyselZaložen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 129
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 14. březen 2011, 12:57:29    Předmět: Game Industry vyhlašuje rychlosoutěž Vize 2030 Odpovědět s citátem

Game Industry vyhlašuje rychlosoutěž Vize 2030!

Zadání: Cílem soutěže je vytvořit článek/esej na téma Vize interaktivních médií v roce 2030. Pojetí článku je zcela na autorovi, je možné napsat vědecko-fantastickou představu, vycházet z reálných technologických a vědeckých odhadů stavu technologií za 20 let (odhad růstu výpočetního výkonu, nové audiovizuální technologie etc.), je možné zaměřit se na sociologický aspekt hraní (růst online platforem, virtuální realita ), erotický průmysl, živé online světy s ekonomikou prolínající se s reálným světem, psychologické důsledky pro lidstvo, filozofické aspekty, co je reálné a co je virtuální, co je hra a co skutečnost...

Jaké hry budou za dvacet let? Připomeňme si, jaké to bylo před dvaceti lety, tedy někdy na přelomu 80. a 90. let, v dobách Amigy a rodících se 486-tek... Dungeon Master, Commander Keen, Dune II, ze studií pak ID Software, Westwood, Bullfrog... a celá 90. léta před námi!

Fantazii autorů se meze nekladou. Kvalitativně prosíme o článek na úrovni vyšší nežli na úrovni středoškolských esejů a maturitních prací. Hodnocena bude originalita pojetí, svěžest a ryzost autorského stylu, faktografická přesnost i informační hodnota a v neposlední řadě poutavost textu. Vybrané příspěvky budou po provedení nezbytných korektur (jazykových, obsahových) zveřejněny v připravované knize Game Industry - rukověť herního vývojáře.

Podmínky: Zasláním svého příspěvku souhlasí autor se zveřejněním příspěvku v knize i s použitím pro další účely projektu Game Industry (kniha, propagační materiály, webové stránky). Autoři nejkvalitnějších prací budou odměněni 1ks výtisku připravované knihy Game Industry. V případě nedostatku kvalitních příspěvků si pořadatel soutěže vyhrazuje právo neudělit věcné ceny žádné, stejně jako neotisknout žádné nebo jen některé z článků. Ceny nejsou soudně vymahatelné. Článek musí být v českém jazyce. Výherci budou zveřejněni na fóru českých her, na webových stránkách projektu Game Industry a v knize, vybrané články budou v knize otištěny. Posouzení kvality článků je na základě subjektivního hodnocení poroty vybrané pořadatelem. Do soutěže budou zařazeny pouze články odeslané před uzávěrkou soutěže na email JanJirkovsky@seznam.cz.


Rozsah článku: minimálně 1 normostrana, maximálně 5 normostran. (1 ns = 1800 znaků).

Uzávěrka: 21. března 03:00 (tj. noc z neděle na pondělí).

Na veškeré příspěvky se těšíme!

Kompletní pravidla soutěže Vize 2030 zde ke stažení
_________________
Jan Jirkovský
https://cz.linkedin.com/in/janjirkovsky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SyselZaložen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 129
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 2. srpen 2011, 17:00:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Za vítězný příspěvek do soutěže Vize 2030 byla porotou zvolena krátká sci-fi povídka Kronika 2030 od Tomáše Hrstky. Povídka byla zveřejněna a vydána v knize v tištěné podobě.

Ostatní příspěvky zveřejněny pořadatelem nebudou, právo tyto další příspěvky zveřejnit mají jejich autoři, kteří tak mohou učinit z vlastního rozhodnutí (formou příspěvku na blogu, či jako součást jiného projektu).
_________________
Jan Jirkovský
https://cz.linkedin.com/in/janjirkovsky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Soutěže Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna