.[ ČeskéHry.cz ].
Krabice se vrací

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
baddeed



Založen: 24. 05. 2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2020, 08:53:45    Předmět: Krabice se vrací Odpovědět s citátem

Zdravím,
Níže naleznete odkaz na prototyp hry "Krabice se vrací" v pokročilejším stavu rozpracovanosti. Je to ZIP soubor s buildem pro Windows. Jj

Je to point and click adventura ve stylu černé komedie.
Má to zatím 6 kapitol. Dabing je jen na začátku pak už jen titulky.
Hra se ukončuje alt+F4 protože jsem línej Smile.

Zajímalo by mě zda se vám podaří prototyp dohrát a jestli nenarazíte na nějaké bugy. Popřípadě i náměty a nápady nebo co si o tom myslíte.
Prostě okolo sebe nemám dost lidí kteří by mi to otestovali Smile.
Předem diky.

https://drive.google.com/file/d/1h0GYlhZPTKZCyJtNHYZvNMHIX1u9nxH0/view?usp=sharing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mar



Založen: 16. 06. 2012
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2020, 11:51:00    Předmět: Re: Krabice se vrací Odpovědět s citátem

Je to super, moc pěkný nápad i vizuálně se mi hra moc líbí.
Napsal bych toho víc, ale nechci sem psát spoilery.

Teď ale nějaký feedback:
- zapínejte defaultně ten vsync, je tam kromě jiného k tomu, aby mi to neuvařilo GPU, když už ne vsync, tak aspoň nastavitelný framelimiter
- nech si od někoho zkorigovat texty, našel jsem dvě hrubice jak poleno (křehký se píše s h, nikoliv s ch), vylézt se píše se z, nikoliv s
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
baddeed



Založen: 24. 05. 2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2020, 14:04:36    Předmět: Krabice se vrací Odpovědět s citátem

Moc díky za test Smile. Je to psaný na rychlo a ještě ta moje dyslexie Very Happy.
Vsync a framelimiter tam zatím není abych měl přehled jak ta hra jede. Ale pak to tam samozřejmě pozapinam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radis



Založen: 29. 03. 2014
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: 19. srpen 2020, 08:20:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Pohodova hra. I kdyz toho hrani tam zase tak moc neni, prislo mi to spis jako takovej interaktivni film. Clovek spis sleduje, co se tam deje, nez ze by musel nejak moc premyslet nebo neco delat. Chvilema je to dobre ujety Smile

Parkrat se mi stalo ze nezafungoval prechod mezi obrazovkama. Treba krabice byla u postovniho vozu, ale kamera zustala u strasaka v poli. V kapitole rybar se pri zmacknuti escape otevre nefunkcni menu, v dalsi kaptiole uz nedela escape vubec nic. Jinak jsem na zadny bugy nenarazil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
baddeed



Založen: 24. 05. 2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: 20. srpen 2020, 11:24:45    Předmět: Krabice se vrací Odpovědět s citátem

Díky za vyzkoušení. Kamerovej systém chce ještě poladit a gui ve hře je ještě v plenkách Smile. Měla by to bejt taková zvláštní point and click adventura ale mnohem jednodušší. V týhle verzi je možná až moc nápověd tak se.muze zdát jednoduchá. Chce to najít balance aby to zase nebyl pixel hunting
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna