.[ ČeskéHry.cz ].
Ski Park Tycoon - nová hra
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Reniezs



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 272

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2012, 04:50:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě vyzkoušim s přitelkyni Smile
_________________
https://szeiner.com - Nezávislé vývojářské studio SZEINER s.r.o.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
uiii



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 251

PříspěvekZaslal: 8. říjen 2012, 07:30:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau, hru jsem nezkoušel, ale koukám na tvůj web. Doporučil bych ti předělat všechny obrázky (logo, menu, ...) co nejsou screenshoty (i když tam to taky není jistý) do jiného formátu než jpg, např. png. Na těch jpg obrázcích jsou vidět artefakty a působí to amatérsky. Jpg se dobré použít v podstatě pouze na fotografie (nechci vyvolávat flame, ale tohle je to co si pamatuju za školy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skiparktycoon



Založen: 15. 03. 2012
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2012, 20:32:32    Předmět: Odpovědět s citátem

uiii napsal:
Na těch jpg obrázcích jsou vidět artefakty a působí to amatérsky. Jpg se dobré použít v podstatě pouze na fotografie (nechci vyvolávat flame, ale tohle je to co si pamatuju za školy).


Vím co myslíš, jsou to jpeg s 10% kompresí. Myslím že to není zas tolik znát a snažím se zohlednit i načítání na pomalém připojení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2012, 20:36:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem schválně na ten web kouknul a uiii má částečně pravdu. To menu nahoře vypadá kvůli tomu strašně. A zrovna u něj formátem jpg nezohledníš pomalejší připojení(to existuje?) Tam by snad byl lepší i gif a lépe png.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2012, 20:44:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Ziadny gif ohmg , a png len ak potrebujes priesvitnost, jpg je dostatocny format a tie nezmysli co tu uii pise nepocuvaj...ak je nieco nekvalitne tak zdroj s ktoreho mas screen. Niekedy si pripadam ako v roku 1995 keby som sa ocitol ked to tu citam.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
if.then



Založen: 13. 04. 2008
Příspěvky: 579

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2012, 21:04:29    Předmět: Odpovědět s citátem

uiii myslí menu, ne obrázky. PNG je daleko vyspělejší formát a velikost obrázků v menu se PNGčkem nijak razantně nezvýší. JPG se má používat opravdu jenom na velké fotografie pro publikaci na webu. Ta aktuální komprese menu je naprosto úděsná (rozuměj PŘÍŠERNÁ) a nevím, co si potencionální zákazníci pomyslí... Rolling Eyes

BTW: Někdy se ocitám v roku 1995, kdy se lidi ještě zajímali o velikost obrázků na webu Twisted Evil
_________________
For guns and glory, go to www.ceske-hry.cz.
For work and worry, execute VC++.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2012, 21:34:33    Předmět: Odpovědět s citátem

oki Smile ak to nebolo na format na webke tak som nic nepovedal. V hre nema jpg co hladat.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
uiii



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 251

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2012, 22:41:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám na mysli grafický prvky webový stránky (logo, prvky menu, snehovy vlocky atd) nevztahuje se to na obrázky ze hry (screenshoty, artworky atd)





Nejlépe je to vidět asi u toho menu, takový to zrnitý okolo textu a ty vodorovný čáry dofialova.

DespeRadoX: jako nechápu co je na tom nesmyslnýho, můžeš to nějak odůvodnit? Na těch grafickejch prvcích je to jasně pouhym okem vidět a jsem si jistej, že kdyby to bylo v png tak to bude úplně bez problémů (samozřejmě tim nemyslim, že vezme tyhle obrázky v jpg a jen je překonvertuje do png, to nepomůže)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2012, 22:49:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to vidím, jen když hodně zazoomuji.
Spíš mě zajímá hra a jak jdou prodeje na Desuře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2012, 23:50:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to teda nesledujem , ale nestacim sa divit Smile
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2012, 23:55:06    Předmět: Odpovědět s citátem

...
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
skiparktycoon



Založen: 15. 03. 2012
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: 11. říjen 2012, 08:57:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Jpegy na menu webu opraveny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slappy



Založen: 31. 07. 2009
Příspěvky: 169
Bydliště: Zilina

PříspěvekZaslal: 13. únor 2013, 09:03:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dlhsej dobe som si to zahral a aj stranka aj hra je lepsia.

Nejaky feedback ku hre?
Ake su predaje reps. aka je spolupraca s Desurou??
_________________
Skinovane instalatory pre NSIS a Inno Setup, zdarma pre SK/CZ projekty: www.graphical-installer.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
skiparktycoon



Založen: 15. 03. 2012
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: 13. únor 2013, 09:49:04    Předmět: Desura Odpovědět s citátem

Pro ty, co zajímá jak se taková hra jako ta moje prodává:
prodalo se doposud (od října) cca 90 kusů. Momentálně v průměru asi 2-3 ks za týden. Cena je 10EUR. Desura bere 3-4EUR. Limit pro platbu na účet je 500EUR. Toho jsem dosáhl teprve ted v únoru, takže v březnu se dozvím jetli skončím jako JULIA nebo Botanicula (ty okradl prodejce), nebo jestli peníze pošlou. Finančně se hra ještě nezaplatila. Ale jestli se prodeje nezastaví tak se snad na nulu dohrabu. Takže uživit se s tím nedá ale jako hobby dobrý.
Na Desuru nemám žádné výtky, snad jen že publikovat updaty je trochu komplikované a všechno musí schvalovat admin. Jestli pošlou peníze tak můžu jedině doporučit. Na Desuře jsou úplně jiný uživatelé, než např. na greenlightu. Tzn. vyloženě negativní reakce nejsou, spíš napíšou poměrně rozsáhlý hodnocení a návrhy co by se mělo zlepšit. Takže vlastně beta testeři. Často mi příjde nabídka na pomoc - ahoj, jsem programátor, chceš s něčim pomoct nebo ahoj, mám výškové mapy celých Alp, co chceš poslat atd..
Desura je idealní pro modding. Kdybych měl alespon trochu rozumnej editor, tak mám zpracované desítky lyžařských areálů a překlad hry do všech možných jazyků zdarma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DraKes



Založen: 09. 08. 2013
Příspěvky: 2
Bydliště: Pardubický kraj

PříspěvekZaslal: 9. srpen 2013, 16:36:57    Předmět: Ski Park Tycoon Odpovědět s citátem

Ahoj,

tahle hra mě velice zaujala (horská atmosféra, provozování lyžařského střediska atd.)
Trochu mi to připomíná hru Ski Resort Extreme. Zajímalo by mě, jestli si celou hru vytvořil sám nebo s pomocí někoho? A jakej používáš engine?
A teď k tomu hlavnímu...

Pár věcí na vylepšení:
-No docela mě v demu pořád štvalo okno, který psalo, ať si hru koupím, že je to jen Demo
-Bylo by zajímavé, kdyby se ve Free ridu mohlo jezdit na lanovkách nebo vlecích
-Lyžaři jezdí docela rychle i do kopce Very Happy
-Potom ta kolize s terénem, jak už tady někdo psal Smile
-Je škoda že když se spustí hra je na černé obrazovce jenom napsáno jméno developera a jméno hry...Chtělo by to třeba nějakou animaci na začátek nebo něco (Jo vím, že to není lehké Very Happy)

No tak to je prozatím všechno Smile
S pozdravem DraKes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna