.[ ČeskéHry.cz ].
_astronaut who wanted to become an alien and wend to the end

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Druid



Založen: 08. 08. 2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: 29. duben 2012, 21:40:13    Předmět: _astronaut who wanted to become an alien and wend to the end Odpovědět s citátem

Již mnoho sluncí zemřelo a já již mnohokrát opustil a zase se pustil do jednoho z mých projektů. Ten je momentálně za polovinou a to otravné už mám hotové, tak... Proč to neodprezentovat?

Někteří z vás si jistě stále pamatují hříčku Soul which became an astronaut and flew away. Ti co si jí nepamatují, naleznou ji ZDE

Vstřebal jsem většinu věcí co vám a ostatním hráčům vadily a rozhodl se že se většinu neduhů pokusím eliminovat v sequelu pojmenovaném:

_astronaut who wanted to become an alien and went to the end

Je to v podstatě stejný typ hry jako první díl - frustrující skákačka. Oproti předchozímu dílu jsem ovšem přidal životy takže jeden zásah nezabíjí. Přidal jsem více checkpointů a nepřátelé nyní neútočí náhodně ale v pravidelných rytmech takže hratelnost bude určitě férovější.

Celkově bude hra mít 2,5 levelu a v každém bude za potřebí posbírat všechny části klíče aby vás hra na konci pustila dál.

A teď již pár screenů







I když je to opět velice amatérská práce, věřím že si najde svoje příznivce. Hra je momentálně ve stádiu vývoje. Zbejvá jen dokreslit pár nepřátel, posledního bosse a pak samozřejmě betatest. Kdyby měl někdo zájem testovat tuto více méně neznámou hru která se nedostane pravděpodobně na žádný z internetových magazínů, tak můj mail je jschicho@gmail.com Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna