.[ ČeskéHry.cz ].
Aktuální konfigurace vašeho pracovního stolu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 20. srpen 2012, 16:35:23    Předmět: Odpovědět s citátem

ja nevim - ale 6 noh je udes - predstava ze muj stul na uprostred nohu tak me odvezou do blazince Smile - to bych do toho porad kopal ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 20. srpen 2012, 17:08:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
Tak metr deset by měl být v pohodě, ta moje deska z Ikei má 120 cm
Ale to je stolová deska, ne?

Takovou mám taky a je v pohodě i ve větších délkách, protože má zpevněné okraje a odlehčený střed.

Ale kuchyňská deska je těžká v celém objemu, nemá žádné nosné prvky a proto se prohýbá. Prostě není na stavění stolů, ve větších délkách (nad cca 1,5m) potřebuje pod sebou rám, aby držela tvar.


Ale řekli jste si o to, nakonec jsem své "nepracovní" místo vyfotil. Špatného timestampu si nevšímejte, PC je jako obvykle ve fázi opravy Smile


(to je ten Ikea-deska-stůl, kuchyňská-deska-stůl mám v druhém bydlišti, tady je průhyb jen optická vada foťáku)
_________________
Sharing is caring.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 20. srpen 2012, 20:57:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Hunter: Jj jasně, stolová deska, do debat o kuchyňských se nepouštím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Yossarian



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Šalingrad

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2012, 11:42:34    Předmět: Odpovědět s citátem

u mne v praci to vypada od minulyho tydne zhruba takto :] (byl jsem na dovolene, a kolegove si hrali).



Doma si stul radeji fotit nebudu, pocitac beztak pres bordel co tam mam neni videt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crypton



Založen: 14. 05. 2009
Příspěvky: 306
Bydliště: The Void

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2012, 12:10:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Už druhá fotka stolu na kterém je Hello Kitty Very Happy

Btw, otázka pro ty, kteří pracují v kancelářích/společných pracovištích, máte tam klimatizaci a/nebo čističku vzduchu? Koberce, plovoucí podlahu či linoleum? Teď nedávno jsem četl článek o výzkumu týkajícího se IT pracovišť a učeben. Bylo tam, že v uzavřených prostorách s několika PC, se může délka života člověka, který tam každodenné pracuje s PC, snížit o cca. 4 roky a to právě kvůli špatné kvalitě vzduchu, která je způsobena právě těmi PC (ventilátory ho nasávají, zahřívají a vypouští ven).
Nijak podrobně jsem to nečetl, ale řekl bych že něco pravdy na tom bude.

Řešením jsou právě čističky a ionizatory vzduchu. Koupil jsem si pro jistotu ionizator IonizAir, ale ten tak trochu hodně syčí, takže ho nemůžu doporučit. Používá ho někdo? nebo něco podobného? Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2012, 13:21:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem před lety kupoval čističku vzduchu s ionizátorem domů, aby odchytávala prach a chlupy od psa. Ionizátor jsem záhy vypnul a nechal jen mechanické čištění přes filtr, když jsem si přečetl o výzkumech, prokazujících negativní účinky (a reklamám na Bionaire apod. v časopisech se od té doby už jen směju), takže na to radši mrkni. Začni třeba tady:
http://www.osel.cz/index.php?clanek=1929

Jinak ještě větší problém než prach od PC je ozón vznikající při práci laserových tiskáren a kopírek (a právě i těch elektrostatických ionizátorů), to je potřeba intenzivně větrat. Ve firmě, kde jsem dřív pracoval, byly open space, a v naší kóji byla hlavní tiskárna pro celé patro, tak jsme si užili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2012, 13:33:46    Předmět: Odpovědět s citátem

@Crypton a co treba radsi misto hrani na PC se jit ven nadychat cerstveho vzduchu po praci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2012, 13:39:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tak, to niektori casom zistia, ako som ja zistil. Po 8+ hodinach v praci mam velmi vynimocne silu sediet este pri kompe (doma). To vacsinu casu vylucuje akukolvek konzumaciu pocitacovych hier i pracu na vlastnych bokovkach Sad Maximalne si tak k tomu lahnut na postel a cumiet na film. Radsej idem von behat alebo chlastat s kamosmi, len aby tam nebol komp Very Happy
Ale na to som prisiel az casom... Radsej neskor, ako nikdy, som rad Cool


_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2012, 15:12:51    Předmět: Odpovědět s citátem

to je mezi vámi tolik příznivců toho festivalu moudrosti a morálky? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2012, 15:15:51    Předmět: Odpovědět s citátem

[OT]Moralky? Moralka je objednavkou spolocnosti a na tom festivale je objednavka dost jasna. Okrem toho netusim, co si predstavujes, ze sa tam asi tak deje Very Happy WTF? Snad chapem dobre, ze mas proti nemu nieco?[/OT]
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crypton



Založen: 14. 05. 2009
Příspěvky: 306
Bydliště: The Void

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2012, 16:30:34    Předmět: Odpovědět s citátem

[SPOILER]@pcmaster: Tolik papírových kapesníků... nech mě hádat, sleduješ hodně romatických komeiií? Very Happy[/SPOILER]

citace:
@Crypton a co treba radsi misto hrani na PC se jit ven nadychat cerstveho vzduchu po praci?

Na to bohužel nemám čas. Škola a práce mě nutí abych vícemeně seděl u PC každý den, a to nejméně 8 hodin. Stejně, v Ostravě se o červém vzduchu nedá mluvit a doma mám čistější vzduch než venku. Rolling Eyes
_________________


Naposledy upravil Crypton dne 21. srpen 2012, 16:41:22, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
perry



Založen: 28. 07. 2009
Příspěvky: 879

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2012, 16:38:24    Předmět: Odpovědět s citátem

[SPOILER]@Crypton: A co teprve ten banán Twisted Evil [/SPOILER]
_________________
Perry.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2012, 17:26:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, odhalili ste to celkom spravne, mame to v PRACI celkom uvolnene a relaxacne Twisted Evil
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2012, 17:58:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je jak u Ladise Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2012, 09:19:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Crypton napsal:
citace:
@Crypton a co treba radsi misto hrani na PC se jit ven nadychat cerstveho vzduchu po praci?

Na to bohužel nemám čas. Škola a práce mě nutí abych vícemeně seděl u PC každý den, a to nejméně 8 hodin. Stejně, v Ostravě se o červém vzduchu nedá mluvit a doma mám čistější vzduch než venku. Rolling Eyes


ale no tak Smile - taky mam skolu a praci a jeste nekolikrat tydne 2-3h denne travim dojizdenim - a neznamena to, ze bych nesel ven na vzduch - z Ostravy se da 30km vyjet kamkoliv a uzit si hor, Beskydy mas za rohem - takze tvoji vymluvu neberu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna