.[ ČeskéHry.cz ].
The Runes Of Time

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Historie



Založen: 09. 02. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: 9. únor 2013, 20:47:45    Předmět: The Runes Of Time Odpovědět s citátem

The Runes Of Time je hra vyvýjená v UDK Engine. Licence je již připravená.

Počáteční Info :

Hra nebude typu Far Cry 3 , Call Of Duty nejde nám o to aby si člověk zastřílel na hromadu ?zombie? nebo ?monster? , ?Příšer?)) ?. Jde o to aby to člověka svým způsobem zaujalo a aby ho srdce tížilo pokračovat dále, aby zjistil co se odehrálo ?. ve hře by se měli stát i zvraty, kde zemře někdo dobrý .. protože bez toho by to nebyla hra, člověka to naštve ale i tak bude pokračovat aby docílil konečnou hru Smile.

Co nás Čeká ?

Nabítá RPG/SURVIVAL/ADVENTURE HRA Very Happy Smile.
Volnost
Hádanky
Plnohodnotný středověk/budoucnost/minulost/přítomnost.
3 epické epizody založené na příbězích z celého světa,zapojíme i monstra ale jen pár pak by to ztratilo smysl.
Ve hře půjde manipulovat s spoustou věcí, ale konkrétně první epizoda se bude soustředit na prolog a úvod do světa kruté norské mytologie (ano bude se to odehrávat na severu Anglie ne norska Smile. )
Střídání dne noci.
Hladovění/Žízen
Runy - O tohle zde půjde toto je klíč z příběhu


ATD.


Velkou roli hrají efekty. Nemohu ještě dodat moc obrázku,vzhledem k okolnostem že jedeme v tajnosti potřebuji tedkom spíše členy další...


Co z toho vychází ? Smile.

Hra bude ve stylu survival,FPS/Adventury
Budete muset jíst,pít. Budete muset hlídat svůj životní stav atd. bude to míchanice všech odvětví a v neposlední řadě nepřátelé ty budou chytří

Úryvek z 1.Kapitoly - Prolog ! Smile.


---

Lidé se bojí poznat pravdu, protože by poznali sami sebe, lidé necití,nevidí co vidí ostatní nadřazené rasy,smysl života je smutný .. lidé umírají kvuli vlastní hlouposti, svět se postupně zhroutí už zbývají jen poslední naděje které jsou na nás a proto se musíme ? spolehnout na severní bohy, tam kde převládá runová magie, vesnici skerrase tam půjdu a objevím pravý smysl tohoto prolhaného života, a potom se stanu runou tohoto světa, já jsem klíč proto jsem se rozhodl že vyhledám lidi kteří věří, dle mého kontaktu se jeden nachází v vesnici skerrase a má u sebe především vzácný artefakt runů svaté pravdy. Těchto run je celkově 9,ale já se nejprve zaměřím na 3, bůh ví ? co když na mé cestě zemřu,to poznám. Přísáhám že svojí cestu dokončím. Ta osoba se jmenuje Mr.Gloderick, nevím co je sice zač či je to blázen nebo jen hlupák lhář,vrah ale vím že chce poznat pravdu.

Prosím Hledám každého Člověka zatím je nás Plnohodnotně profesionálu 4... ale potřebuji další

Nejlépe : Animátor
2. Nejlépe : Grafik
3.Nejlépe : Programátor a nebo kdokoliv kdo může ještě pomoci...

Nemohu dodat zatím více infa jedeme tajně Smile. Každý kdo se k nám přidá má možnost více infa.

Moje skype : Domicuc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna