.[ ČeskéHry.cz ].
Fórum a mobily
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> České-Hry.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chcete podporu tapatalk pro zdejsi forum?
Ano.
5%
 5%  [ 2 ]
Ne.
30%
 30%  [ 12 ]
Nevim, co to je a je mi to jedno.
60%
 60%  [ 24 ]
Neco by se siklo, ale jina sluzba.
5%
 5%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 40

Autor Zpráva
Scar



Založen: 19. 02. 2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: 19. únor 2013, 23:20:54    Předmět: Fórum a mobily Odpovědět s citátem

Chtěl bych navrhnout, jestli by zde admin nemohl zprovoznit tapatalk, poněvadž mi připadne, že to je nejlepší věc na prohlížení diskusních fór na mobilech a je několikanásobně přehlednější, než prohlížet fóra na mobilním prohlížeči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 20. únor 2013, 09:51:13    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom pripade nechame hlasovat komunitu, ci o nieco take stoji. Ver tomu, ze admini tu nemaju vela casu navyse... Hlasovat o tom, ci vobec tusi, co to je Razz Ja netusim Rolling Eyes
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 20. únor 2013, 11:14:03    Předmět: Odpovědět s citátem

ja tusim co to je, ale kvuli jednomu cloveku zatim nevidim duvod to rozjizdet ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scar



Založen: 19. 02. 2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: 20. únor 2013, 12:02:32    Předmět: Odpovědět s citátem

jak víš že kvůli jednomu? Někdo to musí vždycky navrhnout a pak to třeba využijou lidi s chytrými telefony, checknout co se děje na fóru je s tou aplikací rychlé Smile Na jiných fórech je to populární a zde s 10k regnutých by se tu minimálně pár desítek/stovek uživatelů našlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 20. únor 2013, 12:27:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Prislo mi to jako dobrej napad dokud jsem si nezjistil, ze ta appka je placena! Jakakoli RSS ctecka mobilni udela uplne stejnou sluzbu a tuna jich je za free. RSS tu mame.

Nevidim duvod podporovat jednoho nejakyho vyrobce aplikace. Ta aplikace bude mezi uzivateli tohodle fora naprosto minimalne rozsirena (prakticky vubec). A pokud to zavedem, tak aby to lidi vyuzili, tak budou muset nekdo nece nekomu platit. Cili by se to po zavedeni ani nerozsirilo.

Sorry, ale nevidim to moc realne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 20. únor 2013, 13:58:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Scar napsal:
jak víš že kvůli jednomu? Někdo to musí vždycky navrhnout a pak to třeba využijou lidi s chytrými telefony, checknout co se děje na fóru je s tou aplikací rychlé Smile Na jiných fórech je to populární a zde s 10k regnutých by se tu minimálně pár desítek/stovek uživatelů našlo


je tu s tezi 1k uzivatelu - tech 10k jsou pravidelne promazavani roboti, kteri se sice umi registrovat - ale i tak nemaji sanci psat prispevky

a jak pise flash - jestli ti jde pouze o to checknout co se deje pak RSS

nereknu kdybychom byli tak frekventovani jako treba www.vw-club.cz, kde tapatalk je rozjetej. ale tam denne pribude kolem tisicovky prispevku - tady stezi 10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scar



Založen: 19. 02. 2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: 20. únor 2013, 17:12:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Flash napsal:
Prislo mi to jako dobrej napad dokud jsem si nezjistil, ze ta appka je placena! Jakakoli RSS ctecka mobilni udela uplne stejnou sluzbu a tuna jich je za free. RSS tu mame.


To že je něco užitečného placené a stojí to 30korun je problém?Very Happy Ta tvá odpoveď je jako vystřižená z nějakého warez fóra Laughing Doporučuji nejdřív vyzkoušet a pak třeba změníš názor, moje první reakce na něco takového byla stejná, jako tvoje teď, po vyzkoušení jsem změnil názor...

Admina ta práce s tím stojí 2minuty nahrát na fórum pár souborů plus registrace a ve výsledku to pak umí x krát víc než tupé rss Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 20. únor 2013, 17:42:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Scar napsal:
To že je něco užitečného placené a stojí to 30korun je problém?Very Happy Ta tvá odpoveď je jako vystřižená z nějakého warez fóra Laughing Doporučuji nejdřív vyzkoušet a pak třeba změníš názor, moje první reakce na něco takového byla stejná, jako tvoje teď, po vyzkoušení jsem změnil názor...

Admina ta práce s tím stojí 2minuty nahrát na fórum pár souborů plus registrace a ve výsledku to pak umí x krát víc než tupé rss Wink


Na iOS vyvijim od 2009 a od iPhone3G s kterym byl spusten AppStore si na nej kupuju aplikace. Muj ucet, kdyby meril celkovou utratu za aplikace je v radu tisicu a tisicu dolaru. Takze jedna vec je, ze by to byl problem pro me, druha vec je, ze to problem skutecne je. Ty jsi to elegantne (presto uplne zcestne) spojil Wink

Zavedeni toho systemu prinasi urcitou sluzbu. Ale ta sluzba neni zdarma. Je podminena koupenim nejake placene aplikace. Nebudeme zavadet sluzbu, ktera pro jeji vyzkouseni vyzaduje po uzivatelich, aby neco dalsiho platili. Vidis v tom ten rozdil? Jsem zastancem nazoru, ze tyto sluzby by mely byt poskytovany zdarma. Pokud existuje nejaky free klient pro ten tapatalk system, tak ma smysl uvazovat o zavedeni. Jinak nejspis ne.

BTW ta appka stoji 3, 4 a 5 dolaru (starsi, novejsi a novejsi pro iPad). Ani jedno z toho neni 30 Kc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 20. únor 2013, 19:02:43    Předmět: Odpovědět s citátem

-jedna strana mince je ze by sa toto forum malo snazit byt pristupne kazdym moznym sposobom ktory bude naozaj pouzivany, uz len svojou podstatou, ze zdruzuje ludi, ktory s najnovsimy technologiami drzia (alebo sa snazia drzat) krok, a zavedenie tapatalku predsa neznamena jediny pristup ktory potom ostane, nikto nikoho nenuti kupit si tu apku a pouzivat to.
- druha strana je ze moc ludi tu nie je a keby sa zavadzala kazda novinka o ktorej si niekto mysli ze bez toho nedokaze existovat tak admini sa nezastavia, otazka teda je ci to je potrebne zaviest.

Dajte teda jednoduche hlasovanie:
1. Potrebujem pristup cez tapatalk
2. Nepotrebujem pristup cez tapatalk
3. Neviem co to je ale chcem prihlasovanie cez tweeter a fb Smile

Ak sa nazbiera povedzme 10% ludi (cca 100) co to potrebuje tak preco im nevyhoviet.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 21. únor 2013, 09:58:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Zabudol si na moznost:
4. Neviem ani co je to twatter a bf, ale je mi to uplne jedno Twisted Evil

Ale inak mudro hovoris. Hlasujem 2.
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 21. únor 2013, 10:02:18    Předmět: Odpovědět s citátem

anketa doplnena do prvniho postu. Enjoy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 21. únor 2013, 21:43:00    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak je tu teda kolem 1.5k realnych clenu - ale kolik je aktivnich to fakt nemam tucha ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scar



Založen: 19. 02. 2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: 22. únor 2013, 16:26:00    Předmět: Odpovědět s citátem

nechápu ty co hlasují proti, co jim na tom vadí?

že by ta zavádějící informace, že je to placený? no tak si stáhněte alternativní klient convo, co je zdarma...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 22. únor 2013, 16:59:49    Předmět: Odpovědět s citátem

hlasuji 'ne', protoze to proste nepotrebuji ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 22. únor 2013, 17:13:26    Předmět: Odpovědět s citátem

hlasoval jsem ne, protože kouknout na toto foru jednou za 24 hodin z PC mi stačí.

(ne neznamená "vadilo by mi to tu", ne znamená "já bych to nevyužil, pro mě je to zbytečné implementovat")
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> České-Hry.cz Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna