.[ ČeskéHry.cz ].
tahová vesmírná strategie

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sirnis



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: 6. březen 2014, 19:39:52    Předmět: tahová vesmírná strategie Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,

ve stručnosti bych shrnul, o co by vlastně šlo. V plánu je tahová strategie z vesmírného prostředí, kdy hráč má správu své flotily, putuje vesmírem a zkrátka bojuje.

- na tomto odkazu je ke stažení v excelu vytvořený model boje lodí, který si můžete ozkoušet (pokud najdete chybu, budu jen rád, když mi o ní povíte, abych to mohl opravit)
http://uloz.to/xp2wjbVr/vesmirna-tahovka-k-publikaci-xlsx

Cíl a myšlenka hry není však jen o boji. Nevím jak ostatní, ale já coby fanoušek seriálu StarGate, Babylon 5, občas Star Trek, Andromeda a prostě všechny Scifi věci, ve kterých máte zpracován boj ve vesmírných lodích, jsem občas toužil po obdobném zážitku, který divák vidí v některých epizodách. Takže i jistý adventurní prvek by měl být ve hře (samozřejmě jen dialogový).
Strategií z vesmíru je sice dost, Homeworld, Imperium Galactica a další, ale z tahových je jen pár. (Galactic Civilizations jsem zkoušel, ale na mě to bylo až moc do hloubky... nevydržel jsem nebo spíš nezvládnul se do toho ponořit)
Zkrátka plány na pořádně obří vesmírnou hru jsou, ale rozum chce jít hezky po částech. Proto na začátku jedna rasa, 8 lodí/jednotek reprezentující základní třídy, které mají mezi sebou funkci kámen, nůžky, papír, aby jejich společnou spoluprací hráč dosáhl vítězství. (model boje v excelové tabulce to doufám dobře znázorňuje).

- za všechny názory, připomínky, postřehy, prostě cokoliv, budeme jedině rádi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna