.[ ČeskéHry.cz ].
Jak je to dnes s brigádami?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Business, Vedení projektů a týmů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saarix



Založen: 09. 08. 2012
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 10. srpen 2013, 14:00:53    Předmět: Jak je to dnes s brigádami? Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat jak to dnes na trhu vidíte s brigádami. Chtěl bych sehnat brigádu jako programátor v .Netu C#... Ale zatím studuji střední školu a podle mých průzkumů jsem nenašel nic odpovídajicího. Možná jsem hledal po špatných stránkách... a tak bych se váš tu chtěl zeptat zda nemáte tip na nějaký dobrý web s brigádami pro programátory či nějaké zkušenosti s hledáním takovéto brigády. Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 767
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 10. srpen 2013, 22:31:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,

jako stredoskolak to budes mit trochu tezsi, ale pokud uz neco umis (a umis dokazat, ze neco umis), tak programatorskou brigadu najdes snadno. Jenom pak je tezke vracet se se od placene prace zpet do skoly Wink

Kdybys byl na VS, rekl bych "dej si prihlasku k nam", ale to by nebyla prace v C# a na tenhle rok uz je pozde. Ale pokud by tu nekdo hledal zajimavou praci na pristi leto, tak je vhodna chvile se prihlasit Wink
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
satik



Založen: 06. 05. 2010
Příspěvky: 161
Bydliště: Krkonose

PříspěvekZaslal: 11. srpen 2013, 20:41:18    Předmět: Re: Jak je to dnes s brigádami? Odpovědět s citátem

Nauc se k C# ASP.NET, pak budes mit nabidku vetsi. A je dobre hledat v nejakem vetsim meste, tam jsou tech nabidek vetsinou spousty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
saarix



Založen: 09. 08. 2012
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 12. srpen 2013, 06:53:22    Předmět: ASP .NET Odpovědět s citátem

ASP mě problém nedělá v tom se také pohybuji spolu s SQL. Je pravda že to chce větší města... já bydlím v pardubickém kraji asi 35km od Pardubic, ale nejvíce nabídek je většinou okolo Brna a Prahy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
satik



Založen: 06. 05. 2010
Příspěvky: 161
Bydliště: Krkonose

PříspěvekZaslal: 12. srpen 2013, 21:49:35    Předmět: Re: ASP .NET Odpovědět s citátem

saarix napsal:
ASP mě problém nedělá v tom se také pohybuji spolu s SQL. Je pravda že to chce větší města... já bydlím v pardubickém kraji asi 35km od Pardubic, ale nejvíce nabídek je většinou okolo Brna a Prahy.


V okoli HK tusim bylo vetsinou nabidek docela dost, zkus projit nastenky na vysokych skolach technickeho zamereni, minimalne na UHK FIM v Hradci byly nastenky plne nabidek prace a brigad, vetsinou java/asp.net vyvojaru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Business, Vedení projektů a týmů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna