.[ ČeskéHry.cz ].
Olomouc. Why not?!
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 20. srpen 2013, 12:30:05    Předmět: Olomouc. Why not?! Odpovědět s citátem

Co si takhle dát sraz v Olomouci. Když mohou Pražáci, tak proč ne my? Smile

Třeba 6./7. září?
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 20. srpen 2013, 13:11:19    Předmět: Odpovědět s citátem

to je spatne datum Smile to urcite nemuzu, jinak preferuju neco v tydnu, to jezdivam do prace. nechce se mi jezdit do olomouce extra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 20. srpen 2013, 15:53:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Navrhni termín, co by ti vyhovoval. Pátek by tedy snad i šel? Byl bych rád, kdybych den poté nemusel jít do práce Smile
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2013, 13:25:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo já jsem pro, termínově flexibilní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2013, 08:01:27    Předmět: Odpovědět s citátem

rezna: Tak co 13.9. ?
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2013, 10:47:05    Předmět: Odpovědět s citátem

pro me tak pondeli nebo streda po prace kolem 17-18h

jinak ani nejsem v olomouci - posledni vlak domu mi jede 22:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 26. srpen 2013, 12:57:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Co třeba už 4.9.? Je to středa.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 27. srpen 2013, 08:36:19    Předmět: Odpovědět s citátem

čistě teoreticky bych se zdržel v Olomouci do středy a dorazil bych. Ale musel by dorazit i Mem! Very Happy .... a Gix. Razz ..... i s manželkama a dětma Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 27. srpen 2013, 09:04:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Začíná to znít jako family reunion Very Happy Jestli dorazíš, Flashi, tak to bude super.

Nenápadně už uvažuji kam jít. Jestli dojede Frooxius s Oculus Riftem, tak mě napadá Nirvana (http://www.nirvana-ol.cz/). Dělali jsme tam s klukama pár "vývojářských schůzek" a je tam jeden velký stůl hned u zásuvky Smile

Navíc minule jsme se myslím bavili, že bysme si příště mohli dovalit bůčky a předvést všichni svou tvorbu. Tak kdyby se chtělo, tady můžem. Já mám teda ještě relativně nový bůček, ty 2 hodiny na baterii vydrží, ale nevím, co ostatní.

Další nápady? Jde to i v Blues Rock Cafe (http://www.bluesrockcafe.cz/), tam je ale rozmístění zásuvek čistě náhodné.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 28. srpen 2013, 07:17:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Flash: Mem samozřejmě dorazí. Kdybys vzal 3DS, tak dorazí i děti Razz
Dlaha: Není ta Nirvana náhodou normálně zahulená hospoda (s plazmou na zdi a APčkem na stropě?). V nějaké takové jsme skončili na minulém třídním srazu, když nás vyhodili z předchozí restaurace. Já osobně bych rozhodně preferoval něco nekuřáckého, u toho Blues Rock taky čtu, že se "nekouří" akorát u pár stolů v rámci velké kuřácké restaurace. V Plan B jak jsme byli posledně je sice rachot, ale jinak mi to přišlo docela v pohodě. Občas jsem měl obchodní schůzku i v Moritzovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 28. srpen 2013, 07:50:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako ja klidne 3DS vezmu. Jo a taky jsem pro nekurackou hospodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 28. srpen 2013, 08:09:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky samozřejmě preferuju nekuřáckou, Nirvana mi přišla jako dobrý nápad, protože tam v podstatě nikdo nechodí, takže se tam vlastně ani moc nekouří Very Happy

Moritz mě taky napadl. Plan B je fajn, ale zkusil bych to zas jinde.
Další možnost je Nepálská (http://www.nepalska.cz), tam se dá i výborně najíst a minimálně jedna místnost je tam nekuřácká. A je tam cítit hlavně kari, než cokoliv jinýho Smile

Pak tady máme Abastu (http://www.abastaolomouc.cz), kde sice nekuřácká část není úplně trotlfest oddělena, ale ve čtvrtek tam skoro nikdo nebude a já jsem z ní ještě nepřišel domů smradlavej.

Dále U Kuděje, kde je to takový malý, ale pár stolů by nám srazili. Není to moc na jídlo, jestli někdo bude mít hlad (chleba se sádlem, nakládanej hermelín a utopence ale mají). Ale je to komplet nekuřácký a mají často nestandardní piva.

No a dál Citadela, kde se dá zarezervovat velkej kulatej stůl, abysme si byli všichni tak nějak blíž Smile Točí Svijany a hlavní část hospody je nekuřácká.

No a víc mě toho teď nenapadne. Pak ještě možná Flora, kde mají nekuřáckou část celkem dobře oddělenou a mají dobrý topinky.

Za sebe bych řekl Nepálskou nebo Moritze Smile
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 28. srpen 2013, 10:26:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Dlaha napsal:
ale ve čtvrtek tam skoro nikdo nebude

Ale čtvrtek už jsme opustili, protože to by nemohl ani řezňa ani flash? Já bych byl taky klidně pro středu, ale 4.9. je docela brzo, to začíná děckám škola a nebudeme vědět co dřív. Jinak díky za další tipy, z těch vyjmenovaných skoro nic osobně neznám takže mi to je jedno, něco vyberte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 28. srpen 2013, 10:31:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně, středa. My bad. Samozřejmě že středa.

4.9. ti teda nevyhovuje? 11.9. budu zas já úplně v jiné části republiky, a přitom bych se celkem rád zúčastnil Smile Tak 18.9., pokud zůstaneme u těch střed. To je ale už zas hrooozně daleko...

Ale když nebude zbytí.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 28. srpen 2013, 13:25:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem do toho vnasi chaos. Samozrejme 4.9. (skola nezacina v pondeli, ale ve stredu?)

Moritz, PlanB, U Kudeje, Nepalska to klidne muzou byt. I cokoli dalsiho, ale hospody odkud clovek odchazi nacucanej kourem bych vynechal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna