.[ ČeskéHry.cz ].
Prosím o smazání.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 28. říjen 2013, 20:17:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná jsem přehlédl, ale neviděl jsem tu tento odkaz http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?t=3651

Autorovi: všichni by tu byli rádi, kdyby se objevilo české MMORPG, ale ti, co s tvorbou nějakého softwaru/her mají nějaké zkušenosti, tak bohužel vašemu projektu nedávají téměř žádné šance na dokončení. I z toho důvodu je tu hloupý flame o pravopisných chybách.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vilem Otte



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Znojmo - Sedlesovice, Kravi Hora

PříspěvekZaslal: 29. říjen 2013, 16:16:02    Předmět: Odpovědět s citátem

to Mem (a jeho dark-magic s pravopisem): My head exploded!

to OP: Nevím co čekáš tady od nás na fóru. K projektu máš jedno video a více nic moc - důvod proč se rozebírá interpunkce místo samotného projektu je prostý - není na něm co rozebírat.

Máte demo ve kterém předvádíte Marching Cubes algoritmus na postavení terénu a kde naflákáte instance trávy na jeho povrch. Máte tam nějaké reflexe ve vodě a shader na obloze. To tam vidím já.

Kdyby jsi ukázal že máte funkční server, kam se můžu já a Mem, nebo kdokoliv další připojit, upravit terén, poflejmit se v chatu - budete tam mít nějaký gameplay (i blbý nekonečný spawn zombíků, které budeme moct kosit) - tak to bude vypadat více jako hra a lidi na internetu začne zajímat ta hra (jelikož seznají že ji jste schpni dokončit), do té doby bude lidi více zajímat tvůj pravopis.
_________________
Should array indices start at 0 or 1? My compromise of 0.5 was rejected without, I thought, proper consideration.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Enever



Založen: 23. 10. 2013
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: 29. říjen 2013, 16:48:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Vím že to co tu píšeš je pravda, ale přesně to o čem mluvíš teprve vyjde (tak do měsíce, ale je to jen pro "Beta uživatele" což je asi 100 uživatelů, pak budete mít gameplay, ale teď to prostě není, a právě proto že to teď není, tak hledáme lidi co nám s tím pomůžou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TeaTime



Založen: 17. 06. 2011
Příspěvky: 264

PříspěvekZaslal: 29. říjen 2013, 20:57:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Enever napsal:
Vím že to co tu píšeš je pravda, ale přesně to o čem mluvíš teprve vyjde (tak do měsíce, ale je to jen pro "Beta uživatele" což je asi 100 uživatelů, pak budete mít gameplay, ale teď to prostě není, a právě proto že to teď není, tak hledáme lidi co nám s tím pomůžou.


Mě na tom vlastně nejvíce irituje to, že se tváříte hrozně otevřeně - neziskovost a "na hře se může podílet každý" jsou typické znaky open-source projektů - a pak se najednou vytasíte s tím, že hotový obsah je tajný a máte nějakou uzavřenou skupinu "beta uživatelů".

V dnešním kontextu tisíců softwarových projektů na internetu snad musí být jasné úplně každému, že tohle je od základu špatný přístup. Nevím, jak by někoho schopného mohlo vůbec napadnout vám zkusit s tím pomoct, když je až nestydatě zřejmé, jak špatná rozhodnutí o svém projektu činíte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Enever



Založen: 23. 10. 2013
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: 29. říjen 2013, 21:29:11    Předmět: Odpovědět s citátem

TeaTime: Vím že to třeba myslíš dobře, ale jestli se ti to nelíbí, běž si otravovat někoho jiného, děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
McMagic



Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: 13. leden 2014, 15:58:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Enever napsal:
Ze hry máme zatím jen video, na kterém je pouze grafika vody, oblohy, trávy a zeminy. http://www.youtube.com/watch?v=rZdMMNwC7wU


Zdravím,

zatím není co hodnotit, ale dle všeho jedete na Unity s pluginem "Voxeland".
Ten plugin je dobrý(ale jen na něco + je v javasctiptu(což je jeho největší mínus)) a pokud už jste nenarazily, tak narazíte:( Na svět z voxelu se nehodí (je to spíše pro edit terenu v editoru a pak save jako hotový mesh). Pokud bude sloužit jen jako příprava meshu, tak ok. Ale na teren se nehodí, jelikož s voxely pracuje až moc složitě.

Sám jsem si musel udělat vlastní voxel plugin co splňuje moje požadavky atd.

Pokud se pletu, tak se omlouvám a bylo by vhodné napsat na čem to stavíte.

+ také možná nějaké bližší info ohledně projektu/konceptu atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna