.[ ČeskéHry.cz ].
Playito
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 13. duben 2014, 18:29:14    Předmět: Playito Odpovědět s citátem

Jelikož toho naše dvoumužná* továrna na casual hry Playito chrlí kvanta, nestíháme ani do fóra ke každé hře zakládat vlákno a asi by to taky bylo zbytečné. (*Resp. two and half men, když se přidává Flash s iOS/Mac porty. Občas nám pomůže i někdo další, teď naposledy pro nás VODA vymodeloval pěkný vláček do TrainCraftu. Víc informací o Playitu také ve starším rozhovoru pro Android Magazín)

Na druhou stranu jsme si říkali, že by nebylo od věci udržovat aktualizovaný přehled vydaných her na jednom místě, takže tady to je. Seřazeno chronologicky od nejstarších, pokusy a vtípky jako Doge Live Wallpaper nebo Autobird nezapočítáváme.

Pokud by vás zajímalo něco konkrétního k našim hrám, rádi odpovíme v tomto vlákně, pokud chcete diskutovat spíš o mobilním byznysu, zamiřte prosím sem.

Díky za pozornost Smile
Mem&Despo
Playito

FireLords HD
Website: FireLords HD


DeathMetal HD
Website: DeathMetal HD


DarkHunt HD
Website: DarkHunt HD


DarkHunt: Brutality
Website: DarkHunt: Brutality


Santa Boxes
Website: Santa Boxes


Ball vs. Zombies
Website: Ball vs. Zombies


Sliderwood HD
Website: Sliderwood HD


Challenges
Website: Challenges


Scarab Tales
Website: Scarab Tales


The Seasons
Website: The Seasons


TrainCraft
Website: TrainCraft

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 13. duben 2014, 19:18:54    Předmět: Odpovědět s citátem

-rezerve-
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1534
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 13. duben 2014, 19:47:01    Předmět: Odpovědět s citátem

I když to jsou casual hry nejhrubšího zrna, tak za mě díky Meme, aspoň mám přehled Smile.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
perry



Založen: 28. 07. 2009
Příspěvky: 879

PříspěvekZaslal: 13. duben 2014, 20:39:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný přehled Smile Mít takové portfolio není špatné. Grafiku si kreslíte sami, nebo máte někoho ?
_________________
Perry.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 13. duben 2014, 20:47:04    Předmět: Odpovědět s citátem

grafiku bohuzial robim ja (okrem poslednej hry , tam robil vlacik Voda a rastlinky su free assety ja som robil len teren a gui) v podstate sa da povedat ze sme obaja koderi a dost je ten chybajuci grafik poznat Sad Tie predaje by boli niekde inde keby sme mali profika.
Snazim sa zlepsovat ale amaterizmus je poznat vzdy.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
perry



Založen: 28. 07. 2009
Příspěvky: 879

PříspěvekZaslal: 13. duben 2014, 21:28:31    Předmět: Odpovědět s citátem

No pořád jste o několik levelů výše, než já Wink Mě třeba se to celkem líbí
_________________
Perry.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1534
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 13. duben 2014, 22:37:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mi to přijde blbost, grafika už o moc lepší být nemůže. Ty prodeje budou asi fakt spíš tím, že v casual je příliš velká konkurence.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ph[]b



Založen: 04. 08. 2007
Příspěvky: 107
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: 14. duben 2014, 06:35:32    Předmět: Odpovědět s citátem

@DespeRadoX: A proc si profi grafika nenajdete ? Smile

Osobne si myslim, ze mas pravdu jen napul. Prodeje se dobrou grafikou nezvednou... je spousta zapomenutych her na storu... coz je skoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 14. duben 2014, 09:38:36    Předmět: Odpovědět s citátem

profi grafika by sme neuzivili a natiahnut profika len na % zo zisku je prakticky nemozne.
Dobra grafika pomaha hodne, hlavne na ios teda, na androide je uplne fuk co tam das.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 14. duben 2014, 10:13:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Ladis napsal:
Taky mi to přijde blbost, grafika už o moc lepší být nemůže. Ty prodeje budou asi fakt spíš tím, že v casual je příliš velká konkurence.

To je sice pro despa lichotivé Smile, ale my to spíš vnímáme, že je ta grafika jen minimálně dostačující pro daný účel. A dávají nám za pravdu i recenze, když už někdo o nějaké hře napíše, tak v lepším případě řekne, že je grafika "quite OK" apod., případně (jako u Scarab Tales na Greenlightu), že pro daný účel se to dá přežít. Věř tomu, že vidět třeba ph[]bovu grafiku v App Storu, budeš náchylnější instalovat Wink. Primární problém je ale samozřejmě stále stejný, pokud se o hře někde nepíše, tak se o ní nikdo nedozví a je mrtvá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 14. duben 2014, 10:51:02    Předmět: Odpovědět s citátem

j clovek na marketing je dalsia vec co nam chyba, dovod je rovnaky ako u grafika Smile
My sme taka parodia na studio...dvaja koderi a dost. Smile
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1534
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 14. duben 2014, 10:56:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
Primární problém je ale samozřejmě stále stejný, pokud se o hře někde nepíše, tak se o ní nikdo nedozví a je mrtvá...

Kdyby tyhle hry měly 2x lepší grafiku - psalo by se o nich víc?
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 14. duben 2014, 11:16:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Ladis: No a ne? Takhle tě odignorují weby už na vstupu. Párkrát jsem si psal třeba s Artemem z Android Police (což je majitel), a kromě toho, že on osobně nemá rád causalovky a už vůbec ne F2P model Wink, tak říkal, že ti redaktoři prostě dávají na první dojem, jak si hru zařadí, a o určité typy ani nezavadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 767
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 14. duben 2014, 12:54:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mi přijde, že grafika je dostatečná. Sice to není ph[]bova práce, ale rozodně je lepší než "quite OK" a problém je jinde.

Zkoušel jsem FireLords a Scarab Tales a u žádné z nich jsem nestrávil víc než půl hodiny. Ani u jedné to nebylo kvůli grafice ale prostě proto, že mě nebavilo je hrát. U FireLords mě štvalo nepřesné ovládání (věčný problém virtuálních joysticků, ale tady mi přišel ještě o něco horší; totéž pro akcelerometr). U Scarab Tales jsem nepochopil, podle čeho ubývají hvězdičky a celkově mi ty puzzly nepřišly moc zajímavé (a to jinak mám puzzle hry rád).

Celkově mi přijde, že by to chtělo víc času strávit "polishem" a laděním ovládání a hratelnosti, než investováním do lepší grafiky. Ale vzhledem k tomu, že mě mobilní hry celkově moc nebavi, tak se možná ve svých požadavcích míjím s celým mobilním trhem, ne jenom s hrami od Playito Wink
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 14. duben 2014, 13:30:58    Předmět: Odpovědět s citátem

OndraSej: "a problém je jinde"

To je až následný problém Wink. Ze cca stovky oslovených webů a fór to už na základě obrázku nebo videa většina zahodí, k vyzkoušení hraní (přestože dáváš promo kódy nebo plnou verzi u Androidu) se dostane jeden ze sta. A marketing je vše, arkanoid DeathMetal se začal parádně prodávat na Mac App Store jenom protože se objevil ve What's hot. A to v té době ani neměl podporu pro ovládání myší apod., protože jsme nepočítali, že by to někdo kupoval a dali to tam jen ze setrvačnosti Smile.

Jo, když už hru někdo zkusí, tak její kvalita může pomoct v dalším šíření. Ale když ji ani nezkusí, je úplně jedno, jaká je...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna