.[ ČeskéHry.cz ].
Playito
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 8. červenec 2015, 08:48:32    Předmět: Odpovědět s citátem

mar: A jakou jsi dával grafickou kvalitu a na jakém OS to pouštíš (Windows dle toho control panelu?) Myslím, že pro Medium a High tam Vsync on právě máme. Ale neumím posoudit, jestli to funguje, já hrávám v okně, kde to je asi nativně. Ale jinak správná připomínka, budeme na to myslet. Smile

kerekes: Hobby popri inom jobe. Zatial sa tim nezivime, ale nebranili bysme sa tomu do buducna. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mar



Založen: 16. 06. 2012
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: 8. červenec 2015, 09:21:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem: dával jsem high, Win 8.1 a ujišťuji tě, že tam není. Bohužel nastavení přes nvcp to ignoruje (nepátral jsem proč, hádám Steam nebo UAC nebo bug u nich), takže mám prozatím smůlu Smile
Ale mít možnost to nastavit by bylo fajn, stačil by jeden checkbox v tom prvním dialogu (jestli to jde v Unity nějak customizovat) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 8. červenec 2015, 09:51:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to zkontroloval a chyba na naší straně, VSync je v posledním buildu vypnutý. Upravíme to do updatu, dík za upozornění! Smile
(Ten zabudovaný dialog asi customizovatelný není, mělo by jít udělat vlastní)

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 26. červenec 2015, 20:56:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Nasu super namakanu mega cool hru DeathMetal davame na greenlight dik za palce (nahor Smile )
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=488661631
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 26. červenec 2015, 22:39:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímalo by mě, kolikátý arkanoid to na Steamu už bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 26. červenec 2015, 23:08:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja, mem a mnoho dalsich tu pravidelne podporujeme ceske(a slovenske) hry na greenlighte, kickstartery a kdekolvek kde o pomoc poziadaju. Potom je tu velka skupina ludi co podporu radi prijmu ale ignoruju porporu ostatnych.
Ale len ty musis mat pri kazdej jednej hre blbe kecy a narazky.
Co ta sere? Ze niekto nieco robi a ty nie a si s toho frustrovany?
Na to tu ta komunita CH je aby si pomahala, ak ta to tu nebavi tak bud sklapni alebo si na tie sracky najdi ine forum.
Nevadi mi ked kritizujes vecne k hre ktoru tu niekto da a kritiku si tvorca vypyta aby ju mohol zlepsovat.
Ale ked od komunity pytam pomoc tak bud daj palec hore alebo to ignoruj.

Ja som daval renoir aj na touchgames.eu, stale tam je...tweetoval som ho, snazim sa pomahat aj hram ktore by som nekupil len preto ze su NASE.
Vazne tak nenavidis vsetko co tu ludia robia?

Sry ale uz som na teba zaregovat musel...nez mem hore hodil link na steam (kde si sa samozrejme musel vygrcat) tak som mu povedal ze sa moze spolahnut ze ladis nam tam prispeje nejakou srackou.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 26. červenec 2015, 23:25:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Frustrovaný jsem jedině tak z toho, že tu lidi s opravdovým talentem ztrácej čas casual hrami nejhrubšího zrna (chápal bych to leda jako čistě komerční záležitost, ale to nejde s neadekvátním rozpočtem na marketing). Jinak ale stačí říct a já se k téhle oblasti tu už nebudu vyjadřovat a klidně se dál plácejte po zádech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 26. červenec 2015, 23:54:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vidis, ja rad po zadech poplacam kazdeho kto sa snazi o nejaku tvorbu a dokonci to, spravil som web ktory sa snazi indie cz/sk tvorbu zviditelnit a od nikoho som za to nic nepytal a sam s toho nic nemam... je to len prachsprosta snaha pomoct nasim ludom co sa snazia aj ked take nieco zjavne nedokazes pochopit. Presne to iste su aj ceske hry, snazia sa podporit a zdruzit vyvojarov a je jedno ci ich hry nie su AAA a len zacinaju alebo su to profici ako mcmagic.
Tvoja starost o kvalitu projektov ludi s ozajstnym talentom je naozaj dojimava ale podla tvojich pravidelnych kecov to skor vypada ze to tu nenavidis a kto nerobi kingdom come je srac.
Neverim ze si tu dal niekomu niekdy palec na greenlighte toboz nie nejaku podporu na KS.
Co dodat...si hanba tohoto fora.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 27. červenec 2015, 00:33:08    Předmět: Odpovědět s citátem

  1. Rozlišuju mezi free a pokusem o komerční. U free nikdy nekritizuju kvalitu. Jen u jednoho projektu jsem kritizoval, že to vydává jako novou hru (včetně nového vlákna na fóru), přestože se od původní hry liší jen minimálně (název dokonce zůstal). U pokusech o komerční jsem už kritičtější. Hlavně mi vadí, že navzdory předchozím pokusů autorů a všech možných článků na internetu zkušeností většiny ostatních lidí dál ztrácej čas určitými typy her (popravdě ale nevím, nakolik jejich autoři daný typ hry sami milují, možná jsem to jen špatně pochopil).
  2. Nelze jednoduše hodnotit, kdo pomáhá ostatním víc - jestli ten, kdo o daném projektu napíše na svůj web a hodí status na svůj účet na sociálních sítích (něco jiného by to bylo, kdyby to byl navštěvovaný web či tvůj účet sledovalo hodně lidí), nebo ten s dobrou radou (dokonce se zdroji).
  3. Proč bych to tu nenáviděl, popravdě tady proti mě ani nikdo nic nemá. Ty jsi po dlouhé době (měsíce? dál si už nepamatuju) první, a takový se vždycky jednou za čas najdou. Pracuju v neherním biznisu, takže peněz mám dost a nenervuju se tak ohledně úspěchů svých případných her. Můžu se jim v klidu věnovat o volném čase (kterého mám spoustu). Klidně i na férovku free hry - bez reklam a inapps.
  4. Založ vlákno s hlasováním, jestli sem mám přestat psát, a já klidně přestanu. Jinak považuju za osobní úspěch, že mám v něčích očích tak velký význam.
PS: Ty palce na Greenlightu a KS jsou u mě jednoduše z mých osobních pocitových důvodů. Těch pár palců od kamarádů v tomhle prostředí je nepodstatná kapka v moři, která nemá na výsledek vliv. To radši dobře poradím než jen automaticky lajkovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 27. červenec 2015, 07:34:09    Předmět: Odpovědět s citátem

"popravdě tady proti mě ani nikdo nic nemá"
Aha Very Happy (reagovalo tady na tebe už víc lidí a x dalších to doteď nemělo potřebu ventilovat)

"Těch pár palců od kamarádů v tomhle prostředí je nepodstatná kapka v moři, která nemá na výsledek vliv."
Takže jak psal despo, prostě na snahu ostatních kašleš. Proč to normálně nepřiznáš a místo toho vymýšlíš pokrytecké výmluvy, že to nemá vliv? Každá jedna podpora má vliv, na začátku může něco nastartovat atd. Ale to ty nepochopíš, protože přes poučení, jak to funguje a že ten marketing musíš tlačit, si pořád meleš svou, jak se dobrá hra prosadí sama a co kdo má a nemá dělat. To opravdu žádný přínos nemá, už to není ani úsměvné, je to jen únavné. Jak s tím naložíš je tvoje věc, teď máš konkrétní zpětnou vazbu. Sám rozdáváš obecných rad od věci na kila, tak tě to snad nerozhodí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 27. červenec 2015, 09:46:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Tys, Meme, furt nepochopil jednu základní věc: podpora může mít více podob. A stále si stojím za tím, že těch pár palečků je ta méně efektivní. Můžeš mě kritizovat za neposkytnutí této (z mého pohledu) pseudo-podpory, ale ne za neposkytnutí podpory obecně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 31. leden 2016, 22:17:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolegové vývojáři, kteří nás chcete podpořit a není vám zatěžko kliknout palec v Greenlightu nebo dokonce zabackovat kampaň, následujte prosím tenhle link k chystané hře Space Merchants: Days of Glory.

http://playito.com/space-merchants-wip/



Dík a pánbůb vám to oplať na dětech! (aby nebyly jak Ladis Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 31. leden 2016, 22:41:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
Dík a pánbůb vám to oplať na dětech! (aby nebyly jak Ladis Wink)

Hele, Meme, kdyby ty ses do mě opět nenavážel, tak bych nereagoval. Tak popořadě: 1) Zas tu máme palečky. 2) 3000 USD je naprosto směšná částka - zajímalo by mě, kolik % z té hry za ní udělají. Nehledě na to, že za těch "60 days left" ji vydělá jediný člověk chozením do práce (kdyby netrávil čas Facebookem a refreshováním stránky na Indiegogo; počítám-li, že tu jsme většina IT obor a větší město). A nemusíte se nikoho doprošovat a podřezávat si větev nesplnitelnými sliby (to se pak vrátí, až budete chtít peníze na další hru). 3) Hra samotná vypadá celkem dobře (nevadí mi notně zastaralá grafika, i když v tomhle žánru marně pátrám, jestli to má na něco odkazovat - stejně to bude stát a padat na hratelnosti).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 1. únor 2016, 10:44:37    Předmět: Odpovědět s citátem

je fakt ze mem ta zmienovat nemusel Smile tak stalo sa Smile proste na teba stale mysli.
ale k veci:
1/ ???
2/ Napadlo ta ze gogo je reklama zdarma a ze skusame nejaky synergicky efekt ? Priorita je teraz steam greenlight na crowfunding sere pes ale mozno odtial pridu ludia dat palec na steam.
3/grafika je taka aku zvladnu dvaja programatori, vesmir vyrabam sam a lode sme nakupili. tie stanice sme mohli kupt aj lepsie ale potreboval som pocet poly udrzat na uzde, hra je krutoprisne optimalizovana (optimalizacie robim 80% casu na hre) a pobezi v pohode aj na mobiloch a tabletoch tak ako to vidis na videu.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 765
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 1. únor 2016, 10:52:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Rikal jsem si, ze bych vam neco prihodil, ale na IndieGoGo nefunguje registrace. Teda bud jim to neodesila e-maily, nebo je centrum.cz cenzuruje (ne, ve spamu nejsou). Na Kickstarteru jsem takovyhle problem nikdy nemel Wink

Jinak ta kampan pusobi dost spartansky - a to jak co do informaci o hre (co budete delat), tak co do informaci o vyvoji (jak jste na tom). Podle planu a pozadovane castky tipuju, ze vicemene koncite a hru kolem cervna az zari vydate, at uz tu castku vyberete, nebo ne. Podle popisu ale vypadate spis jako banda nadsencu, co se rozhodla udelat dalsi klon FreeSpace nebo Elite, a jak kdyz vlastne jeste nevite, co budete delat. Pokud to je jinak, tak me prosim oprav Smile

IMO by hodne pomohlo pridat nejaky odstavec o tom, co uz mate a co nemate (neco ve smyslu "hra uz nam skoro funguje, mame zakladni hratelnost a vetsinu misi, ale potrebujeme penize na servery pro launch a na zaplaceni testeru"), tak to hned bude pusobit duveryhodneji.
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna