.[ ČeskéHry.cz ].
Databáze českých a slovenských her od Cinemaxu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Novinky / Zprávičky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 765
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 19. červenec 2014, 08:02:51    Předmět: Databáze českých a slovenských her od Cinemaxu Odpovědět s citátem

Oznámení o spuštění: http://cinemaxblogguje.wordpress.com/2014/07/17/vyvojari-vsech-zemi-spojte-se/
Samotná databáze: http://developedinczech.com, resp. http://developedinslovakia.com (obě verze vedou na stejný, česko+slovenský, seznam)
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 19. červenec 2014, 12:30:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda, že tam jsou jen týmy a názvy her. Žádný jejich popis a obrázek.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 765
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 19. červenec 2014, 15:02:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Po registraci bys mel dostat prava editovat (nebo aspon nabizet upravy). U nekterych her a tymu tam jsou aspon odkazy na weby, pripadne facebook a twitter. Asi podle toho, co lidi z Cinemaxu nasli.
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
perry



Založen: 28. 07. 2009
Příspěvky: 879

PříspěvekZaslal: 19. červenec 2014, 16:18:36    Předmět: Odpovědět s citátem

No zkusil jsem se tam přidat s mými super cool 2 hrami... Už registrační email, co přišel, vypadal divně. Nikde ani slovo, akorát link. No OK. Přidal jsem se, vyplnil info o hře (moc toho nejde, přehledné to také není, ale řekněme zatím ok - je to beta). Odeslal jsem a viděl se v seznamu. Fajn...

Po 10 minutách jsem zmizel, plus mi zmizel i účet Rolling Eyes a ani nepřišlo na email žádné info. Při pokusu o přihlášení to pro jistotu nepíše nic (špatné jméno / heslo / neexistuje účet / funguje to vůbec ?) a prostě to vytrvale sedí na stejné stránce. Ta sice vykazuje akci při přihlášení, ale otázka je, zda to něco dělá nebo se provede pouze refresh stránky.

Nápad dobrý, zpracování dost hrozné, ne-li příšerné Evil or Very Mad Píšou sice, že je to Beta.. ale tohle vypadá jako nějaká pre-alfa, zbouchnutá za jedno odpoledne. Tohle bych jako práci nevypustil ani jako školní seminárku, natož něco, co má jakože reprezentovat (? nebo jaký je vlastně účel)

Plus co mě pobavilo na ofiko "blogu" k tomu:

citace:
Již v listopadu roku 2010 jsem dostal nápad, že by bylo užitečné mít pohromadě alespoň základní informace o tuzemské scéně. Zaregistroval jsem doménu. A? nějakou dobu jsem čekal, zda se tohoto nápadu neujme někdo jiný.


No já teda nevím jak ostatní, ale já nejsem jasnovidec. Jak mám tušit, že má někdo takový nápad. Ale možná mi jen něco někde uniklo Laughing
_________________
Perry.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 19. červenec 2014, 16:58:58    Předmět: Odpovědět s citátem

perry napsal:
...


hmm, já si dal taky tu práci a 15 minut věnoval zjišťování, kdy jsem co vydal a taky jsem tam zmizel.. tedy pro mě je to nyní mrtvý projekt.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 19. červenec 2014, 17:14:31    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to je dobrý fail, já tam ráno naklepal všech našich 12 her včetně odkazů a je to pryč i s týmem...

EDIT: Tak po přihlášení nás tam opět vidím. Takže je možné, že ty user submity ještě musí admin schvalovat.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
perry



Založen: 28. 07. 2009
Příspěvky: 879

PříspěvekZaslal: 19. červenec 2014, 17:40:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem > No ty máš to štěstí, že se můžeš ještě přihlásit Very Happy

Edit: Tak teď se mi přihlášení také povedlo a vidím se tam. Funguje to tak nějak divně Very Happy
_________________
Perry.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 19. červenec 2014, 18:06:50    Předmět: Odpovědět s citátem

No ale mohlo by to být někde napsané, že se to pak musí schválit. (což je i pochopitelné) A ne při přihlášeném stavu to ukazovat jako ok, přidáno, a pak po odhlášení vše pryč.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 19. červenec 2014, 19:47:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten web system je evidentne uplne zaklad. Podstatne jsou ty data. A to je docela dobre. A protoze to dela Lukas, tak bych cekal, ze to bude mit i aspon minimalni medialni promo (rekne o tom nekde na podcastu Gamesu a tak).

Ale je pravda, ze DB ceskych her a CZ tymu uz tu byly a stale jsou. A je v nich take plno informaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 19. červenec 2014, 21:27:02    Předmět: Odpovědět s citátem

No žádná sláva, co si budeme nalhávat.
Proč je Axel & Pixel pod 2K Czech, Přítmí pod Napoleon GameS nebo Monarchia pod Hammerwarem... takhle diletantsky překrucovat dějiny scény

ps: hezký archiv je na http://ceskehry.wz.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 19. červenec 2014, 22:08:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kdyz uz jsme u toho linkovani. Tak tohle je aspon seznam (protoze je tam i muj tym a popis, ktery o nem nekdo sepsal. Cool. Dokonce i moje jmeno. haha Very Happy) http://www.databaze-her.cz/vyvojari/?rok=1970-2015&zeme=121

To co jsi linknul je sice pekne zpracovane, ale totalne neaktualni. Navic omezene jen na urcitou skupinu prominentu - vidim tam mezi zastupci prukopniku ceskeho freewaru treba Berusky od Anakreonu, ale kde jsou Bulanci, nebo legendarni Damy od Ignitronu (nebudu zminovat sebe, ale mohl bych Very Happy ), tedy hry co formovaly ceskou freeware scenu? Not cool.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 19. červenec 2014, 23:15:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Flash napsal:
Navic omezene jen na urcitou skupinu prominentu


Ale není to tak zlé, jako když jste zakopávali ten flash disk. S jeho obsahem dodnes vnitřně nesouhlasím :]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 19. červenec 2014, 23:18:24    Předmět: Odpovědět s citátem

jakto? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 541
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 20. červenec 2014, 07:19:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Flash napsal:
jakto? Smile


Staré hry jsou ok, ale třeba Digital Monk musel být prominent už od pohledu - má tam 3 tituly naráz, ale žádný z nich není podle mě kult, který by měl dostat šanci na přežití :]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 20. červenec 2014, 08:26:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už je to tady dost offtopic, tak se zeptám. Jaká flashka? Smile
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Novinky / Zprávičky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna