.[ ČeskéHry.cz ].
Ludum Dare 30
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Soutěže
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
split



Založen: 15. 05. 2013
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 11. srpen 2014, 22:55:35    Předmět: Ludum Dare 30 Odpovědět s citátem

Ako kazde 4 mesiace, mame tu znovu dalsi Ludum Dare, ktory sa uskutocni uz o 11 dni.

Datum: August 22nd-25th 2014

Ak mi do toho neskoci nic zasadneho tak sa urcite zucastnim. Dufam ze sa najde aj par jamerov odtialto.

http://www.ludumdare.com/compo/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 11. srpen 2014, 23:09:22    Předmět: Odpovědět s citátem

28. LD jsem se zúčastnil a skončil jsem v TOP 100, 29. jsem se neúčastnil, protože jsem se bál, že skončím mnohem hůře, ale teď už mi to je asi jedno, takže se budu účastnit. Jako zbraň volby mám Javu a LibGDX (možná Box2D, záleží na tématu). Co budeš používat ty? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
split



Založen: 15. 05. 2013
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 11. srpen 2014, 23:45:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Haha Smile Ja sa zucastnujem pravidelne od 26 a najlepsie som skoncil na 4. mieste. To uz asi nikdy neprekonam.

Pouzivat budem asi Unity. Hodi sa mat totizto nejaku webovu verziu, inak sa to ludom moc nechce stahovat. Takze but html5, webgl, flash alebo unity Smile A kedze javascript moc neviem, flash nemam rad tak mi ostava len to unity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 23. srpen 2014, 17:33:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak se daří na LD? Téma Connected Worlds pro mě bylo takové, lehce nepříjemné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 24. srpen 2014, 09:18:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vam, chlapi, zavidim Smile Ani tento rok to nedavam. Ked ste to tu pripomenuli, tesil som sa, ze mozno konecne, ale nakoniec mam zase prave tento vikend navstevu a nie som pri kompe. Fuck Smile

Vase vyrobky sem!!! A dajte, prosime, odkazy aj na vase starsie veci, pretoze v tych stovkach projektov sa to neda (pohodlne) dohladat Smile
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 24. srpen 2014, 10:14:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Hru mám již hotovou, jmenuje se Abstrakt (chyba je tam schválně). Začátek není moc záživný, ale konec by měl být dobrý, protože se tam vše docela objasní. Problém je donutit hráče, aby se dostal k tomu konci Very Happy
Hodím to sem až večer, ještě k tomu musím připravit nějáká ta videa, landpage, atd. Musím si to také ještě asi 100x zahrát (je to už skoro proti mé vůli).
Většina lidí tu hru asi nepochopí a tak umístění odhaduji na 1000 - 2000, je to dost velký pokles oproti minulému umístění, ale na tuhle hru jsem více pyšný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 24. srpen 2014, 11:52:34    Předmět: Odpovědět s citátem

ViliX napsal:
jmenuje se Abstrakt (chyba je tam schválně)

V tom slově ale žádná chyba není, nebo mi něco uniká? (Provozní kapaliny jsem zkontroloval) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 24. srpen 2014, 15:35:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Správně (anglicky) by mělo být abstract Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 24. srpen 2014, 17:42:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale kdo říkák, že název hry musí být anglicky. Občas lidi použijou ozvláštnění svým nativním jazykem, i když je hra jen v EN.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 01:43:13    Předmět: Odpovědět s citátem

To obzvláštnění je právě ono K Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
split



Založen: 15. 05. 2013
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 02:46:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Tema ma sice moc nepotesila, ale nakoniec som nieco zbuchal. Bolo to celkom narocne. Asi by som mal ist uz spat, lebo ani pisat nevladzem Very Happy

Nech sa paci:
http://www.ludumdare.com/compo/ludum-dare-30/?action=preview&uid=15279

Moje starsie ludum dare hry su dole na nasej stranke www.hyperbolicmagnetism.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 02:57:03    Předmět: Odpovědět s citátem

@split až bude otevřené hlasování, tak si ji hned zahraji Smile
Tady je má hra (Abstrakt).
Tady je celý walkthrough (8 minut).


Naposledy upravil ViliX dne 25. srpen 2014, 03:21:26, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 03:04:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to dobře Very Happy Teď se až stydím za svou vlastní hru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 04:26:53    Předmět: Odpovědět s citátem

@split Hrál jsem tvoji hru a musím říct, že se mi opravdu líbí ta grafika Smile Skvělá práce Wink
Chtěl jsem již napsat, že se uvidíme v TOP100, ale moje hra zůstává spíše nepochopena, takže: uvidím tě v TOP100 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 07:55:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobra prace!

Split: zpracovani super, gameplay taky fajn. Pokud bych mel neco vytknout tak dve veci:
- zoom in/out na kolecku na mysi je obracene nez treba google maps. Nejak vnitrne mi hned prislo, ze by to melo byt opacne (alespon pro me Smile ).
- hlaska, ze tahanim mysi si muzu prohlednout mapu je po najeti levelu mimo viditelnou oblast. Zrovna tohle info by asi primarne melo byt na startu videt. (samozrejme nebo ji tam nemit vubec, to jako clovek do par vterin pochopi co se deje a co ma delat)

Vilix: naplnit zadany tema se fakt povedlo. Na to je napasovany gameplay, takze taky ok. Problem mam jen s tim zpracovanim. Nejde ani tak o grafiku samotnou, ale ty barvy. Blbe se na to diva. Jasne, je to hra na par minut, ale divat se na to dyl, tak to je na migrenu Smile Stejne tak u tech story obrazovek, strasne tezko se to cte. Mozna to byl proste zamer, ale delat neco cilene aby to bylo neprijemny mi neprijde idealni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Soutěže Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna