.[ ČeskéHry.cz ].
Ludum Dare 30
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Soutěže
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 08:50:47    Předmět: Odpovědět s citátem

@Flash Nebyl to záměr. Pravdou je, že mi grafika vůbec nejde, tak jsem tam dal něco "abstraktního". Pro pobavení, je zde ukázka první verze hry. Původně to mělo být o úplně něčem jiném Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adam.Streck



Založen: 19. 08. 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 09:44:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem neco uvaril: http://www.ludumdare.com/compo/ludum-dare-30/?action=preview&uid=27123 .

@split velmi pekne, po vsech strankach, skoro bych i rekl ze by z toho mohl byt i vetsi projekt. Dve drobnosti:
- taky me matl smer kolecka
- klikani bylo lehce unavne, mozna by se dal kazdy objekt namapovat na vlastni ctyri smerove klavesy?
@ViliX Aplauduji za pointu, chytre Smile. Komentare:
- poustel jsem na 27" monitoru, jeste tedka mi behaji barvicky pred ocima Smile. Priste by mozna stacilo to prohnat pres nejaky GIMP filter ktery by trochu vyvazil paletu.
- na Ludum Dare format je to dost dlouhe, respektive hra je krata, ale gameplay celkem trva, pricemz se moc noveho nedeje a i textu je celkem dost, takze se obavam ze se dost lidi co to pusti vubec nedostane ke konci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 10:16:37    Předmět: Odpovědět s citátem

@Adam.Streck Toho jsem si vědom a zpětně toho trochu lituji. Právě hraji tvoji hru, ale ještě předtím jsem si všiml, že ti tam chybí zdrojáky, které jsou povinné pro Compo. Ne, že bych se v nich chtěl vrtat, ale mohlo by tě to dostat do potíží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 10:17:44    Předmět: Odpovědět s citátem

@Adam.Streck Je to celkem zábavné Smile Líbí se mi styl grafiky (foto grafika, nevím, jak se tomu odborně říká).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
split



Založen: 15. 05. 2013
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 10:38:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za feedback.

Kolecko mysi som spravil tak ako to funguje na macu. Viem ze windows to ma opacne, ale to sa mi uz fakt nechcelo riesit.

Klikanie moze byt po case otravne. Koncipoval som to od zaciatku skor pre mobil, takze tam by sa asi swajpovalo ako v hitman go. Asi by bolo idealne implementovat jednoduchy pathfinding s tym ze mozes kliknut uplne kde chces a postavicka tam pride.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
split



Založen: 15. 05. 2013
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 10:46:09    Předmět: Odpovědět s citátem

@Adam.Streck tvoja hra je velmi zaujimava. Velmi pekny napad so spojenim skoku a zmeny farby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
split



Založen: 15. 05. 2013
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 10:55:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Teraz som si uvedomil ze s tou mysou je to asi uplne inak a ono to otaca system sam. Takze ja to mam na macu tak ako to mate mat vy a opacne. Tak to asi fixnem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Adam.Streck



Založen: 19. 08. 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 11:03:22    Předmět: Odpovědět s citátem

ViliX napsal:
@Adam.Streck Toho jsem si vědom a zpětně toho trochu lituji. Právě hraji tvoji hru, ale ještě předtím jsem si všiml, že ti tam chybí zdrojáky, které jsou povinné pro Compo. Ne, že bych se v nich chtěl vrtat, ale mohlo by tě to dostat do potíží.

Tisicere diky, nejak jsem uz byl pri uploadu trochu mimo a vypadlo mi to Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
split



Založen: 15. 05. 2013
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 11:07:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som s tymi zdrojakmi velmi opatrny, pretoze uz sa mi stalo ze jeden typek ich zobral, skompiloval to pre iOS a Android a zacal to predavat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 11:29:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ještě jestli na tom aspoň něco vydělal Wink.

Naposledy upravil Ladis dne 25. srpen 2014, 11:34:39, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 11:32:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono se přimo v pravidlech píše, že i když se tam ty zdrojáky dají, tak že je to stále vaše věc a že na to máte všechna práva a že tam jsou pouze z důvodu, kdyby se musela řešit diskvalifikace. Je tam také napsáno, že ano, že by je někdo mohl ukrást, ale že je to přece jen hra vytvořená za 48 hodin a že to asi není žádný AAA titul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1822

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 11:34:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Vilix, fakt pecka, totalne surrealne psycho a tie farby, och moje oci! Behalo to dobre, uz od asi tretej rundy mi nieco nehralo a vedel som, ze hram sam proti sebe, ale to, ze sa to prehrava z minuleho kola, ma milo prekvapilo Very Happy Skoda, ze som nic nestihol a nemozem zahlasovat!

Nechal by som to tak, aj tie psychoticke farby, aj grafiku, je to uplne adekvatne. Vyborny koncept!

Adam.Streck, pekne, ale na mna prilis tazke. Kazdopadne milovnici Flappy Bird to budu mat urcite radi Very Happy

split: Super, neskutocne pekne, pacia sa mi aj tie symboly, aj vsetko, bola to zabava zahrat!!!

Myslim si, ze vo vsetkych troch hrach sa vam rozhodne podarilo dodrzat temu, zasnem, zavidim a tlieskam! Dufam, ze minimalne split to dotiahne riadne vysoko!
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 11:40:21    Předmět: Odpovědět s citátem

split napsal:
Kolecko mysi som spravil tak ako to funguje na macu. Viem ze windows to ma opacne, ale to sa mi uz fakt nechcelo riesit.

No to taky v Applu vymyslel nejakej koumak, kteryho bych hned zabil Smile Nastesti se to da prepnout na "normalni" chovani. Proste sem nebyl schopen se srovnat s faktem, ze kdyz koleckem tocim k sobe, tak posuvna lista jede nahoru a stranka scroluje ke svemu uvodu.
To zavedli tusim v Lionu, pro vetsi priblizeni s touch controls iOS a nazvali to "Směr posunu: přirozený". Pro me je naprosto neprirozeny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
split



Založen: 15. 05. 2013
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 12:11:17    Předmět: Odpovědět s citátem

ViliX napsal:
Ono se přimo v pravidlech píše, že i když se tam ty zdrojáky dají, tak že je to stále vaše věc a že na to máte všechna práva a že tam jsou pouze z důvodu, kdyby se musela řešit diskvalifikace. Je tam také napsáno, že ano, že by je někdo mohl ukrást, ale že je to přece jen hra vytvořená za 48 hodin a že to asi není žádný AAA titul.


Tuto hru tam asi normalne hodim, pretoze to na telefone len tak nikto nerozbehne, ale ked urobis nieco male a relativne dobre predajne, tak to moze byt problem. Ja som to vyriesil normalne dohodou s tym indom co to ukradol (aj ked zapieral az do poslednej chvile), ale pripadne riesenie cez apple a google nieje ziadna zabava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2014, 12:46:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď tady padne taková poněkud názorová otázka, ale prosím, nedělejme z toho flamewar: "Máte už nějákou oblíbenou hru z tohoto LD?"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Soutěže Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna