.[ ČeskéHry.cz ].
Last Hope (Aréna principem Hunger Games) - PŘIDEJTE SE K NÁM
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Relether



Založen: 15. 07. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: 24. leden 2015, 21:08:25    Předmět: Re: Last Hope (Aréna principem Hunger Games) - PŘIDEJTE SE K Odpovědět s citátem

DespeRadoX napsal:
citace:
povýšen

hhh
Vy ste neskutocny Smile spolocnost plna ludi ktory nic neurobili ale vdaka svojim kvalitam uz obsadili najvyssie posty zhana nejakych podriadenych ktory by nieco naozaj robili.


Máš pravdu, sháníme lidi, kteří by nám pomohli, jen není pravda? že jsme nic neudělali. Hra už je z cca 70% hotová, programování, grafika, dokonce i mapa. Chyběli nám jen lidé na nějaké důležité sektory, my máme určité pozice, protože bez toho to prostě nefunguje.

Lidé bez vedení prostě nic nedokáží, je zapotřebí. Proti tomu nemůžeš nic namítat. Jediný kdo nám teď chybí je člověk na animace. Celkem důležitý článek, bez kterého nemůžeme pokračovat. Nicméně zjistili jsme, že shánět lidi na fóru jako je toto je pouhou ztrátou času, jsou tu jen sobečtí vymaštěnci, kteří když nedostanou záruku peněz nehnou ani prstem.

Existují i mnohem vyšší cíle než peníze, ale to tak slabě ambiciózní lidé jako vy nepochopí. Protože vy něco nedokážete neznamená, že to nedokáží jiní. Možná nemáme tolik zkušeností, ale máme větší odhodlání a díky tomu jsme lepší než vy a dokážeme toho mnohem více. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TeaTime



Založen: 17. 06. 2011
Příspěvky: 264

PříspěvekZaslal: 24. leden 2015, 23:35:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh Smile.

Další diskuse s touhle partičkou Smile. Neshodli jsme se náhodou posledně na tom, že jste skutečně poměrně nezkušení a měli by jste ubrat sebestřednosti a spíše se učit a poslouchat rady zkušenějších? Ono mít odhodlání je hezký, ale měl by ho člověk k něčemu využít Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 25. leden 2015, 01:51:20    Předmět: Odpovědět s citátem

No, rád bych také přispěl pár slovy do mlýna...
Byly časy, kdy jsem na tom byl jako oni (autoři tohoto vlákna). Měl jsem velké ambice, málo zkušeností... ale přesto mě to neodradilo.
Takže rozdodně bych se nesnažil nikoho odrazovat. Na druhou stranu (a to jistě nemluvím jen za sebe) bychom rádi viděli něco hmatatelného. Ono se dá hodně napovídat o ničem (znám z vlastní zkušenosti).
Bylo by fajn, ukázat kousek ze hry, třeba i jen jednoduché tech-demo, nějakou mechaniku, kousek hratelnosti (a je jedno jestli je to v Unity, Game-makeru nebo ve vlastním enginu)... vzhledem k tomu, že je 70 % hotového, by to neměl být problém, ne? Wink

Jinak si osobně myslím, že by chtělo pracovat na něčem jednoduchém, získat na tom zkušenosti, posunout se někam dál.
Také bych řekl, že není dobré pracovat na mnoha herních projektech najednou. Na vaších stránkách se mluví o Frelanii a Disctrict 13. Popis Frelanie ve mně vyvolává stejné obavy, jako v ostatních členech tohoto fóra. Už jen to slovní spojení "napodobení reality" je úsměvné... a co je ta druhá hra?
...O Frelanii jsem jinak našel pouze jednu jedinou věc a tou je toto video... je to sice pěkné, otázkou zní kolik reálné práce jste na tom udělali...

Zkrátka, je to vše takové rozporuplné. Chtělo by, abyste nás uklidnili nějakou seriózní ukázkou...
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
feryk



Založen: 18. 12. 2014
Příspěvky: 12
Bydliště: Ústecký kraj

PříspěvekZaslal: 25. leden 2015, 03:42:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Relether: A mohu se zeptat, kde jste teda sehnali grafika zadarmo? Nějaký šikovný grafik by se mi také hodil. Razz

VODA: Dříve bylo docela snadné nadchnout někoho pro novou věc a zadarmo, většina to v době rozmachu internetu brala jako příležitost se zviditelnit. Dnes v době stamilionových rozpočtů u her, spousty enginů zdarma, youtube a pocitem, že vim a znám vše, je mnohem složitější někoho najít. Každý by chtěl hned miliony, přece umí v unity a ve photoshopu si dokáže změnit pozadí. Very Happy Když si vzpomenu na časy strojových kódů, kdy se muselo naprogramovat naprosto vše od nul a jedniček, tak se jen usmívám. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TeaTime



Založen: 17. 06. 2011
Příspěvky: 264

PříspěvekZaslal: 25. leden 2015, 12:13:29    Předmět: Odpovědět s citátem

feryk: Tak třeba v open-source dneska maká sposta lidí zadarmo. Fakt nechápu, co je divnýho na tom, že Relether nemůže nikoho sehnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
feryk



Založen: 18. 12. 2014
Příspěvky: 12
Bydliště: Ústecký kraj

PříspěvekZaslal: 25. leden 2015, 20:19:47    Předmět: Odpovědět s citátem

TeaTime napsal:
feryk: Tak třeba v open-source dneska maká sposta lidí zadarmo. Fakt nechápu, co je divnýho na tom, že Relether nemůže nikoho sehnat.


No právě že nic, píšu že je to těžký dneska někoho sehnat, tak nevim proč reaguješ na mě. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
lemplik



Založen: 11. 02. 2013
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: 25. leden 2015, 21:48:41    Předmět: Re: Last Hope (Aréna principem Hunger Games) - PŘIDEJTE SE K Odpovědět s citátem

Relether napsal:


Lidé bez vedení prostě nic nedokáží, je zapotřebí. ....



Ja se dost casto setkal s tim, ze spis vedeni nic nedokaze.

Ano nekdo by asi mel udavat nejaky smer vyvoje, ale osobne mam teda radeji lidi s pokorou a skromnosti, co se berou spise za clena tymu, nez za vedeni.
Ale to je jen osobni pohled.

Relether napsal:

Existují i mnohem vyšší cíle než peníze, ale to tak slabě ambiciózní lidé jako vy nepochopí. Protože vy něco nedokážete neznamená, že to nedokáží jiní. Možná nemáme tolik zkušeností, ale máme větší odhodlání a díky tomu jsme lepší než vy a dokážeme toho mnohem více. Smile


Kdyby slo o vyssi cile, tak je vase hra freewarovka a ne komercni projekt.
Takto bych to spise oznacil za shaneni levne pracovni sily a ne nadsencu.

Kazdy z tohoto fora s nejakym dokoncenym projektem projevil odhodlani vic nez dost a zkratka komentare tohoto typu mi prijdou nevhodne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vilem Otte



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Znojmo - Sedlesovice, Kravi Hora

PříspěvekZaslal: 26. leden 2015, 03:36:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale tak, když už zde někdo uráží zdejší členy, musím reagovat... No osobně mi přijde, že máte desítky lidí ve vedení (CEO, Director, Executive Director, etc.), ale tak nějak chybí ti nejdůležitější - a to ci, kteří by dělali).

Co vůbec dělá vedení v inkubátoru? Já myslel že tato sekce slouží programátorům, designérům, zvukařům a dalším pracovníkům na prezentaci svého produktu - proč to není v sekci nábor?

Navíc - chcete-li někoho najít, doporučuji méně vystupovat jako firma s nabídkou možná zisku (I grafik, kterého jsem najal pro UI dostal zaplaceno - nikdy jsem nepřišel s tím, že bude-li to vydělávat, něco ti dám - poslal by mě do pr****).

Pokud budete vystupovat jako parta nadšených lidí, kteří shání do party dalšího, který jim napíše hru, oni se postarají o grafiku a myšlenku - super, jen tak dál, někoho dříve nebo později najdete (ale chce to mít solidní myšlenku, dobře postavenou - ne uděláme nový World of Warcraft).

Zkuste taky toto - jestli programujete, domluvte se jako parta a za víkend udělejte malou hru (klon Worms, nebo klon 2D závodů, cokoliv - pomůže vám to pak odhadnout co od koho čekat), pokud toto nezvládnete, ještě se musíte hodně věcí naučit (a ano, i to vedení je tam třeba, i ten kdo programuje, i ten kdo nakreslí grafiku a také kdo udělá zvuky a hudbu).
_________________
Should array indices start at 0 or 1? My compromise of 0.5 was rejected without, I thought, proper consideration.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
impresionista



Založen: 06. 07. 2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 26. leden 2015, 05:35:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Prvně velká gratulace k prvotřídní, a profesionální presentaci projektu, a firmy..... Laughing
Není nad to všechny urazit, a pohádat se.
Vážně už dlouho jsem se takhle nepobavil.

//jsou tu jen sobečtí vymaštěnci, kteří když nedostanou záruku peněz nehnou ani prstem.Existují i mnohem vyšší cíle než peníze //

osobně si myslím že peníze, nejsou ten problém ,určitě by se našla spousta lidi co jsou ochotni se podílet i bez naroku na zisk.
Problém je že to, co tady presentuješ ,to totiž nezní zrovna fair play.
zní mě to skoro jako to známé kázání vody a pití, vína.

běžně se to dělá takhle

1)sejde parta lidi co udělají hru,která je ve finále uvolněna zdarma
a udělají jí ne pro peníze ,ale prostě jen tak pro zábavu.

2)Pokud je v tom finanční potenciál,tak je na běžné založení s.r.o (jde založit od koruny což je myslím pro vás ideální : D ) či a.s
kde je podíl ve společnosti spravedlivě rozdělen.


to co tady předvádíš ty není ani jedno
V podstatě jak jsem to pochopil já :
hledáte lidi co nemají velký zájem o peníze, ale mají zájem vybudovat vaší společnost.což je možná i en vyšší cíl : D

v tom 2) příkladu
je myslím větší pravděpodobnost že se ozvou lidi z oboru co mají vetší zkušenosti,praxe v oboru, ale tady předpokládám narazíte opět na problém, a to je nezkušené vedení do kterého se pohotově každy dosadil sám
Laughing Laughing

To vaše odhodlání raději použijte k sebezdokonalování ,aby každý z vás věděl o co vlastně jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
impresionista



Založen: 06. 07. 2014
Příspěvky: 17
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 26. leden 2015, 05:37:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Double-post

Naposledy upravil impresionista dne 26. leden 2015, 13:44:19, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radis



Založen: 29. 03. 2014
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: 26. leden 2015, 10:06:59    Předmět: Odpovědět s citátem

]semo[ napsal:
Bejval tu takovej kinder manager - říkal si RedBoss, ten ale dokonce nějakou firmu měl.

Jo, jmenuje se Jan Rezab, ted ma firmu ocenenou na $200.000.000 a dostal se do "Forbes' 30 under 30". To jen tak pro tvou informaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peto



Založen: 01. 08. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: 26. leden 2015, 10:16:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, ze sa tento thread znova otvoril.. precital som si zaciatok a opat som sa dobre pobavil Laughing peniaze na ruku Laughing

Ja tiez nikoho odradzovat nechcem, lenze rozdiel medzi napr nejakym programatorom/grafikom/alebo niekym uzitocnym a autorom tohto threadu je v tom ze okej, ked niekto chce robit nieco velke ako prvy projekt, neni problem, ved nech robi, mozeme mu tak maximalne poradit ze to nieje dobry napad, ale tak budem mu drzat prsty, obcas sa stane ze to vyjde... ale aspon si sadne a robi na tom, ale toto, toto je zavadzanie, sam autor v podstate (vyzera to tak) nema ziadne skills.. iba vodcovske? Smile , snazi sa tu niekoho zlanarit aby prenho pracoval, pritom sam nema skusenosti s nicim, iba si mysli ze ma na to.. takych ludi budem odradzovat od vsetkeho co sa tyka hier Smile zmiznite!

Jasne ze su aj ludia nadsenci, ktory sa orientuju na PR, marketing, propagacia a pod.. nic proti, ved to aj amaterske/nezavysle alebo aj freeware projekty potrebuju, ale ked sa pozriem na tuto spackanu prezentaciu, tak Relethera nemozem zaradit ani sem..

Vedenie je potrebne, ale iba vtedy prinasa osoh, ked vedie niekto skuseny, kto ma za sebou XY projektov a vie ako to chodi, na kazdej pozicii v teame...
_________________
Code or die!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 26. leden 2015, 10:22:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Radis: fajn, spletl jsem se :-). Ale neměl náhodou za sebou vlivné rodiče (=kapitál)?
_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 26. leden 2015, 10:24:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Vilem Otte napsal:
proč to není v sekci nábor?

(Tam nelze diskutovat. A není dobrý úplně všechno dávat do Popelnice.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JC



Založen: 06. 10. 2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: 26. leden 2015, 15:48:57    Předmět: Odpovědět s citátem

]semo[ napsal:
Ale neměl náhodou za sebou vlivné rodiče (=kapitál)?


Ještě jsi mohl napsat: "měl štěstí", to je takovej ten klasickej českej bullshit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna