.[ ČeskéHry.cz ].
66 Percent [iOS] [Android]

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jiri.sykora83



Založen: 07. 09. 2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 13. září 2014, 17:09:34    Předmět: 66 Percent [iOS] [Android] Odpovědět s citátem

Zdravím,
před nedávnem jsem vydal první hru na Android / iOS 66 Percent.
Cílem hry je zaplnit více než 66% obrazovky pomocí nafukování "balonků". Navíc pokud otáčíte mobilem, nafouknuté balónky padají směrem dolů a máte pak více šancí na zdolání levelu. Hra je samozřejmě zdarma s pár in-appy. Hra je napojená na herní služby dané platformy takže je možné výsledky porovnávat online.

Hru jsem dělal kompletně sám nakonec v unity. I když nejdřív jsem ji prakticky celou napsal ve frameworku andengine (tam teda ještě s o hodně jednodušším gui), ale protože portace na Iphone případně časem winphone by znamenala zase to skoro celé přepsat rozhodl jsem se to rovnou předělat pro unity (navíc mám celkem rád c#).



Google play?
Appstore?

Promo video
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ViliX



Založen: 04. 08. 2014
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: 13. září 2014, 17:18:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to pěkně a zajímavě, jen nevím, jestli se to na již teď přeplněných obchodech chytne :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 13. září 2014, 18:38:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý nápad, jednoduchý, to by se mohlo chytit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
split



Založen: 15. 05. 2013
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 13. září 2014, 19:19:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne! Inspiroval si sa aj hrou Hundreds?
_________________
@split82
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jiri.sykora83



Založen: 07. 09. 2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 13. září 2014, 19:44:06    Předmět: Odpovědět s citátem

ViliX napsal:
Vypadá to pěkně a zajímavě, jen nevím, jestli se to na již teď přeplněných obchodech chytne :/


Právě že zjišťuji že s hrami je to snad ještě horší než s aplikacemi těch už tam je taky moc. Každopádně tohle obětoval jsem tomu část prázdnin takže při nehorším jsem se alespoň něco naučil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jiri.sykora83



Založen: 07. 09. 2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 13. září 2014, 19:49:36    Předmět: Odpovědět s citátem

split napsal:
Pekne! Inspiroval si sa aj hrou Hundreds?


Ne popravdě tu hru vůbec neznám. Poprvé jsem ji viděl když mi ji někdo přidal na jako komentář pod nějakou recenzi ale nezkoušel jsem ji. Co se týče inspirace k mé hře něco podobného jsem kdysi hrál u kamaráda ještě na nějakým prvním ipod touch tak 5-6let dozadu. Ale název té hry si nepamatuji a když jsem si před vývoje procházel google play tak jsem hru se stejným principem nenašel. Teda jednu která měla otřesnou grafiku a nejsem si jistý zda používala gravitaci (název už taky nevím vzhledem k tomu že se mi vůbec nelíbila jsem ji ignoroval)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 18. září 2014, 09:39:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusil jsem to na iPadu a je to celkem fajn, s tou gravitací se dá dobře vyblbnout při blokování kuličky. Smile Chybí tomu jen trochu víc zvuků, nějaká ambient hudba na pozadí...

Vzpomněl jsem si, že jsem kdysi dělal podobnou hru (na motivy JezzBallu), CatchFish. Dokonce je tady na fóru ještě i vlákno: http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?t=39

Funkční download Windows + PocketPC verze, pokud by chtěl někdo zkusit:
http://nepsin.com/mem/PT_CatchFish.exe.bak

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jiri.sykora83



Založen: 07. 09. 2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 28. září 2014, 19:36:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
Zkusil jsem to na iPadu a je to celkem fajn, s tou gravitací se dá dobře vyblbnout při blokování kuličky. Smile Chybí tomu jen trochu víc zvuků, nějaká ambient hudba na pozadí...

Vzpomněl jsem si, že jsem kdysi dělal podobnou hru (na motivy JezzBallu), CatchFish. Dokonce je tady na fóru ještě i vlákno: http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?t=39

Funkční download Windows + PocketPC verze, pokud by chtěl někdo zkusit:
http://nepsin.com/mem/PT_CatchFish.exe.bak


S tou hudbou jsem si nebyl jistý původně jsem tam chtěl něco mít, ale potom jsem si říkal aby to akorát nerušilo vzhledem k tomu že vyšší levely už vyžadují opravdu dost soustředění. Asi to ještě zvážím (popravdě jste tuším druhý člověk který by ocenil hudbu na pozadí Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 29. září 2014, 08:17:08    Předmět: Odpovědět s citátem

jiri: Jo, podle mne nějaký nerušivý ambient by snad neměl nikomu vadit a pocitu ze hry to dost pomůže. A na fóru si normálně tykáme. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna