.[ ČeskéHry.cz ].
apocalypse Scavenger - project
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mount



Založen: 11. 10. 2014
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 11. říjen 2014, 23:41:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Mount napsal:
OndraSej napsal:
Mount> Dobry grafik se pozna mj. podle toho, ze se dokaze prizpusobit omezenim platformy a to, co vytvori, vypada dobre i v minimalnim rozliseni.

Btw. 20x30 je docela dost pixelu... kdyz se podivas treba na stary Cannon Fodder, tak tam vsechny postavicky maji 16x16 vcetne stinu, je na nich bez problemu poznat, kam jsou natocene a co delaji.

Jinak mas pravdu, ze Desperadovi ani ostatnim nic dokazovat nemusis a muzes jen opakovat, jak skvely grafik jsi. Ale pak se nesmis divit, ze ti nikdo neveri...


Opravdu tuhle potřebu nemám, nidke nic dokazovat a taky to nehodlám dělat. Počkejte si na finální verzi hry i grafiky.


Já jsem tím chtěl jen naznačit, že vyšším rozlišením lze dosáhnout lepších výsledků, více detailů a pod. Ano jde kreslit i na velmi nízkém rozlišení, ale pak tam jsou jistá omezení. Opravdu mě to i baví, ale jestliže chceš, detailnější výsledek, aby to lépe vypadalo vyššímu rozlišení se nevyhneš, na nízkém jsi taky naprosto limitován třeba paletou barev a stínováním. Názorná ukázka
http://s25.postimg.org/ysy2x4s1b/remaake.jpg (jedná se jen o skicu, to jen kdyby někdo měl zas potřebu shazovat výsledek)
_________________
Pixelart je jeden z mála grafických ztvárnění, který nikdy nezestárne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 11. říjen 2014, 23:49:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Very Happy
Tak to sa mozme smiat spolu.
Ja tvojmu postu ktory ukazal ze upgrade grafiky tu hru z grafickej biedy nevytrhne( opakujem ze to nic nemeni na tom ze hra moze byt kvalitna aj s povodnou grafikou ) , tvojim prirovnaniam svojich schopnosti k Rivovi (samozrejme bez dokazov) a tiez tvojej lahostajnosti k tomu co si o tebe kto mysli.
Fakt je ze dokazovat mi nic nemusis...na druhu stranu podporit tvoje tvrdenia niecim skutocnejsim nez su tvoje predstavy o tvojich schopnostiach by mi vytrelo zrak co myslis? Mozno by si potom nevypadal ako nastrocny pubertiak ktory si neda vyhovorit ze s 5kou z matiky,fyziky a telesnej kozmonaut naozaj nebude. A ja by som ta k decku nemusel prirovnavat.
Ale kedze esa v rukave nie su tak co? No nic.... cely tento ping pong je uplne zbytocny, nic si neukazal, nic neukazes a bohuzial nie je ta ako k tomu vyprovokovat lebo ziadne "nieco" okrem nepodlozenej nafukanosti na tvojej strane nie je.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mount



Založen: 11. 10. 2014
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2014, 00:00:18    Předmět: Odpovědět s citátem

DespeRadoX napsal:
Very Happy Very Happy
Tak to sa mozme smiat spolu.
Ja tvojmu postu ktory ukazal ze upgrade grafiky tu hru z grafickej biedy nevytrhne( opakujem ze to nic nemeni na tom ze hra moze byt kvalitna aj s povodnou grafikou ) , tvojim prirovnaniam svojich schopnosti k Rivovi (samozrejme bez dokazov) a tiez tvojej lahostajnosti k tomu co si o tebe kto mysli.
Fakt je ze dokazovat mi nic nemusis...na druhu stranu podporit tvoje tvrdenia niecim skutocnejsim nez su tvoje predstavy o tvojich schopnostiach by mi vytrelo zrak co myslis? Mozno by si potom nevypadal ako nastrocny pubertiak ktory si neda vyhovorit ze s 5kou z matiky,fyziky a telesnej kozmonaut naozaj nebude. A ja by som ta k decku nemusel prirovnavat.
Ale kedze esa v rukave nie su tak co? No nic.... cely tento ping pong je uplne zbytocny, nic si neukazal, nic neukazes a bohuzial nie je ta ako k tomu vyprovokovat lebo ziadne "nieco" okrem nepodlozenej nafukanosti na tvojej strane nie je.


Má vždy takový problém zvládat své emoce a racionální uvažování?
Jaká esa v rukávu? Tvé myšlení a argumentace má veliké mezery, ukážu ti jednoduchý ilustrativní příklad, který samozřejmě není myšlen vůbec vážně.

Podle mého názoru jsi člověk co skrývá svojí pedofilii a přesvědčený nacista, dokaž mi že se pletu!(v tezi tvé "logiky" >) Jestli to nedokážeš jen to potvrzuje že tím jsi.

Jelikož jsem člověk co skutečně netační podle toho kdo si pískne(mám totiž svou hrdost), tak se s tím smiř, že ti prostě nic dokazovat nebudu, jen proto že jsi si písknul.

Zároveň tě naposledy vyzývám k tomu, aby jsi se začal chovat rozumně a racionálně, nepodsouvat mi věci co jsem neřekl a své dojmy si nechal pro sebe.

Jestli nemáš žádné otázky nebo příspěvky k projektu, tak pokračování v tvém spamu budu považovat za snahu o flame a obrátím se pak na příslušné administrátory. Myslím si, že svou trpělivost jsem tu již dostatečně prokázal.
_________________
Pixelart je jeden z mála grafických ztvárnění, který nikdy nezestárne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2014, 00:17:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje myslenie a argumentacia maju medzeru? (btw necituj post nad sebou)

Skor naopak, kazdy musi svoje tvrdenie preukazat.
Co to pre nas znamena.
TY musis preukazat svoje tvrdenie ze si rovnako dobru pixelartista ako Riva.
A
TY musi preukazat svoje tvrdenie ze som pedofil a nacista.

Chapes uz ? Skus myslenie.
Ja svoje tvrdenie ze tvoj pixelart stoji za hovno opieram o objektivnu skutocnost a to su tvoje linky na grafiku.

Takze kto je mimo? Chlape ty nedokazes ani argumentovat ani mysliet...to by som pochopil...vek ti to nedovoluje.... ale ani ukazat nieco co tvrdis ze naozaj vies a si v tom dobry = musi existovat nejake portfolio ktorym svoje tvrdenia podlozis......
Ale sak no daj este nieco vtipne ....vazne myslis ze existuje este jeden jediny clovek co v nejake tvoje portfolio veri?
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mount



Založen: 11. 10. 2014
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2014, 00:30:15    Předmět: Odpovědět s citátem

DespeRadoX napsal:
Moje myslenie a argumentacia maju medzeru? (btw necituj post nad sebou)

Skor naopak, kazdy musi svoje tvrdenie preukazat.
Co to pre nas znamena.
TY musis preukazat svoje tvrdenie ze si rovnako dobru pixelartista ako Riva.
A
TY musi preukazat svoje tvrdenie ze som pedofil a nacista.

Chapes uz ? Skus myslenie.
Ja svoje tvrdenie ze tvoj pixelart stoji za hovno opieram o objektivnu skutocnost a to su tvoje linky na grafiku.

Takze kto je mimo? Chlape ty nedokazes ani argumentovat ani mysliet...to by som pochopil...vek ti to nedovoluje.... ale ani ukazat nieco co tvrdis ze naozaj vies a si v tom dobry = musi existovat nejake portfolio ktorym svoje tvrdenia podlozis......
Ale sak no daj este nieco vtipne ....vazne myslis ze existuje este jeden jediny clovek co v nejake tvoje portfolio veri?


Já jak vidíš nemusím vůbec nic.

Máš něco k projektu nebo je to vše? Jestli ano přestaň tu spamovat.
_________________
Pixelart je jeden z mála grafických ztvárnění, který nikdy nezestárne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2014, 00:43:35    Předmět: Odpovědět s citátem

opakujem necituj post nad sebou Smile

Od prveho postu pisem k projektu.
To ze tvoja bohorovnost je neotrasitelna a nemusis vobec nic je ok...nic ine som ani necakal....ja len ze....ked si sa rozhodol ukazat mi aky naozaj si tak si to vyzer do dna Smile
Ale spet k projektu , zhrnutie:
grafik tohoto projektu postol porovnanie starej a novej grafiky , neuniesol kritiku, a svoje tvrdenie ze jeho pixelart je rovnocenny s jednym z najlepsich pixelartistov v Cechach nijak nepodlozil (co by naopak kazdy ozajstny grafik urobil vellmi rad) , naopak, tych ktoym sa jeho grafika nepacila oznacil za pedofilov a nacistov.
Cakame na dalsi vyvoj tejto absurdnej show.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mount



Založen: 11. 10. 2014
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2014, 00:57:37    Předmět: Odpovědět s citátem

DespeRadoX napsal:
opakujem necituj post nad sebou Smile

Od prveho postu pisem k projektu.
To ze tvoja bohorovnost je neotrasitelna a nemusis vobec nic je ok...nic ine som ani necakal....ja len ze....ked si sa rozhodol ukazat mi aky naozaj si tak si to vyzer do dna Smile
Ale spet k projektu , zhrnutie:
grafik tohoto projektu postol porovnanie starej a novej grafiky , neuniesol kritiku, a svoje tvrdenie ze jeho pixelart je rovnocenny s jednym z najlepsich pixelartistov v Cechach nijak nepodlozil (co by naopak kazdy ozajstny grafik urobil vellmi rad) , naopak, tych ktoym sa jeho grafika nepacila oznacil za pedofilov a nacistov.
Cakame na dalsi vyvoj tejto absurdnej show.


Výborně, pokud nemáš žádné dotazy ani nic k projektu. Opět tě slušně vyzývám aby jsi se zde nevyjadřoval. I přes tvé opakované slabé osobní útoky s tebou stále jednám převelice slušně(byl jsem ke zdvořilosti vychován), takže toho nezneužívej.

Jinak tvůj zájem o náš projekt mě samozřejmě převelice těší.
_________________
Pixelart je jeden z mála grafických ztvárnění, který nikdy nezestárne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2014, 01:08:47    Předmět: Odpovědět s citátem

"Opět tě slušně vyzývám aby jsi se zde nevyjadřoval. I přes tvé opakované slabé osobní útoky s tebou stále jednám převelice slušně(byl jsem ke zdvořilosti vychován), takže toho nezneužívej. "
to je ako co? nejaka vyhrazka?
na to ti odpoviem tak ako tu odpovedas ty:
"Já jak vidíš nemusím vůbec nic. " ani sa prestat vyjadrovat k tomuto postu.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mount



Založen: 11. 10. 2014
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2014, 03:49:09    Předmět: Odkaz na tech demo Odpovědět s citátem

Přidávám odkaz na tech demo alfy
http://www.desura.com/gamedownloads/get/15936/7f55179abe828254291e976542e30cb5/53a60fba21b1453ef0e291db123a4ac04

Edit: Tak už by to mělo fachat Razz
_________________
Pixelart je jeden z mála grafických ztvárnění, který nikdy nezestárne.


Naposledy upravil Mount dne 12. říjen 2014, 11:57:40, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2014, 11:54:44    Předmět: Odpovědět s citátem

"Link expired". A jinak malá technická, opravdu není třeba citovat lidi jako DespeRadoX. Citovat má smysl jen chvástající se nováčky, protože ti pak obvykle promazávaj svoje příspěvky (neboj, právě teď jsem si uložil na disk obě stránky tohoto threadu a tebou odkazované soubory).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mount



Založen: 11. 10. 2014
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2014, 12:14:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Ladis napsal:
"Link expired". A jinak malá technická, opravdu není třeba citovat lidi jako DespeRadoX. Citovat má smysl jen chvástající se nováčky, protože ti pak obvykle promazávaj svoje příspěvky (neboj, právě teď jsem si uložil na disk obě stránky tohoto threadu a tebou odkazované soubory).

Nechápu čeho bych se měl bát. Link už by měl být funkční v jiném případě hold jen přes desuru(možná vadí že tam jsem loglej, nevím)
_________________
Pixelart je jeden z mála grafických ztvárnění, který nikdy nezestárne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rebel



Založen: 10. 05. 2009
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2014, 12:39:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Pošlete mi sem prosím nějakou pixelartovou ukázku toho Rivy Smile mě pixelart docela zajímá. Hodně pozoruju cizí sprity a grafiku a snažim se vypochopit jakym způsobem to bylo kreslený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2014, 13:05:37    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.pixeljoint.com/p/948.htm
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 765
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2014, 13:14:14    Předmět: Odpovědět s citátem

http://studio.pixellive.net/gal2d.php
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mount



Založen: 11. 10. 2014
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 12. říjen 2014, 20:48:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Rebel napsal:
Pošlete mi sem prosím nějakou pixelartovou ukázku toho Rivy Smile mě pixelart docela zajímá. Hodně pozoruju cizí sprity a grafiku a snažim se vypochopit jakym způsobem to bylo kreslený.


Pixel art je ze 70 % o barvách a kontrastu. V tom je celá věda, když si člověk neumí udělat paletu, může kreslit sebe lépe a výsledek nebude nic extra. Navíc špatná paleta jej bude prostě limitovat i v tom kreslení.
_________________
Pixelart je jeden z mála grafických ztvárnění, který nikdy nezestárne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna