.[ ČeskéHry.cz ].
apocalypse Scavenger - project
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 13. říjen 2014, 08:52:01    Předmět: Odpovědět s citátem

S hrou přeji hodně štěstí.

Nicméně mám takový malý offtopic:
Všiml jsem si, že tady chodíš po fóru a otevíráš klidně 2 roky staré vlákna. A to většinou naprosto zbytečným postem.
Pár případů:
- http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?p=48041 (skoro 2 a půl roku, již dávno mrtvé, nedokážu si představit že by tazatel čekal tak dlouho na odpověď)
- http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?t=4140 (půl roku, projekt na indiegogo propadl a nejspíš už nežije, ale ty jim přeješ hodně štěstí; a ještě tam máš hrubku v mně/mě Smile )

Tohle působí hodně amatérsky a vypadá to, že chceš jen nahnat posty. Navíc to dělá na foru trochu guláš a nevrhá to na tebe nejlepší světlo.
Nechtěl jsem odpovídat přímo do těch vláken, protože hrozí, že bych je tím mohl vážně nakopnout k životu (a to ještě flamem).


Tímhle tě rozhodně nechci vyhánět z fóra a odrazovat od vývoje a komunikace s komunitou. Spíše to ber jako radu jak se na internetu chovat a nechovat, aby tě lidi brali víc vážně.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mount



Založen: 11. 10. 2014
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 13. říjen 2014, 12:34:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Dlaha napsal:
S hrou přeji hodně štěstí.

Nicméně mám takový malý offtopic:
Všiml jsem si, že tady chodíš po fóru a otevíráš klidně 2 roky staré vlákna. A to většinou naprosto zbytečným postem.
Pár případů:
- http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?p=48041 (skoro 2 a půl roku, již dávno mrtvé, nedokážu si představit že by tazatel čekal tak dlouho na odpověď)
- http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?t=4140 (půl roku, projekt na indiegogo propadl a nejspíš už nežije, ale ty jim přeješ hodně štěstí; a ještě tam máš hrubku v mně/mě Smile )

Tohle působí hodně amatérsky a vypadá to, že chceš jen nahnat posty. Navíc to dělá na foru trochu guláš a nevrhá to na tebe nejlepší světlo.
Nechtěl jsem odpovídat přímo do těch vláken, protože hrozí, že bych je tím mohl vážně nakopnout k životu (a to ještě flamem).


Tímhle tě rozhodně nechci vyhánět z fóra a odrazovat od vývoje a komunikace s komunitou. Spíše to ber jako radu jak se na internetu chovat a nechovat, aby tě lidi brali víc vážně.


No vidíš, to já jsem si vůbec nevšiml, nějak jsem nekoukal po datumech, sorry Very Happy

Ale nějak moc nechápu tu souvislost aby mě lidi brali vážně, zároveň nechápu v čem by pro mě měla spočívat motivace v nahánění postů Very Happy
_________________
Pixelart je jeden z mála grafických ztvárnění, který nikdy nezestárne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 13. říjen 2014, 13:44:32    Předmět: Odpovědět s citátem

No fóra mají nějakou štábní kulturu, a když ji někdo nedodržuje, tak ho většinou lidi považují za zelenáče a moc ho nerespektují. Asi každý si tím někdy prošel Smile

A nahánění postů, někteří lidi prostě mají rádi u svého jména velké číslo. Je to něco jako počet přátel na FB Very Happy Jenom na forech to do určité míry reprezentuje, kolika diskuzí se člověk zúčastnil (v kolika bitvách bojoval Very Happy) a jak velké je zvíře. Občas se za počet příspěvků dávají i odznáčky, což teda není tady případ.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mount



Založen: 11. 10. 2014
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 13. říjen 2014, 13:47:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Dlaha napsal:
No fóra mají nějakou štábní kulturu, a když ji někdo nedodržuje, tak ho většinou lidi považují za zelenáče a moc ho nerespektují. Asi každý si tím někdy prošel Smile

A nahánění postů, někteří lidi prostě mají rádi u svého jména velké číslo. Je to něco jako počet přátel na FB Very Happy Jenom na forech to do určité míry reprezentuje, kolika diskuzí se člověk zúčastnil (v kolika bitvách bojoval Very Happy) a jak velké je zvíře. Občas se za počet příspěvků dávají i odznáčky, což teda není tady případ.


Díky za přátelské upozornění, odteď si fakt dávám bacha na datumy, abych netahal kostlivce Very Happy
_________________
Pixelart je jeden z mála grafických ztvárnění, který nikdy nezestárne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 13. říjen 2014, 16:11:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale fakt přestaň s tím citováním předchozích postů, to je snad i v pravidlech, se kterými jsi souhlasil, když ses tady registroval...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mount



Založen: 11. 10. 2014
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 14. říjen 2014, 09:49:48    Předmět: Odpovědět s citátem

i tobě díky za přátelskou radu, je to zlozvyk z ostatních fór, budu si na to dávat pozor
_________________
Pixelart je jeden z mála grafických ztvárnění, který nikdy nezestárne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mount



Založen: 11. 10. 2014
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 15. říjen 2014, 22:43:14    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.indiedb.com/games/apocalypse-scavenger
_________________
Pixelart je jeden z mála grafických ztvárnění, který nikdy nezestárne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mount



Založen: 11. 10. 2014
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: 18. říjen 2014, 08:50:28    Předmět: Path 1.8 Odpovědět s citátem

Patch 1.8
http://www.desura.com/games/apocalypse-scavenger/news/new-apocalypse-scavenger-v18-update
_________________
Pixelart je jeden z mála grafických ztvárnění, který nikdy nezestárne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna